AudioQuest RJ/E Ethernet Diamond 3,0m

SKU
rjediamond30
92 490 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pokrok ve vědě a technice nelze zastavit - za poslední dobu se způsob v zapisování, ukládání a distribuci digitálních médií proměnil k nepoznání. Stal se doslova revolucí. Filmy, hudba, fotografie, všechno jde vysokým tempem kupředu, včetně jejich přesunování a přenosu. Pro ideální přenos se hodí právě pohyb s využitím Ethernetu, cesta je to tzv. vysokorychlostní, s nízkým časovým zpožděním (latencí) a s extrémně nízkým chvěním i bit perfektní komunikací.

 

  • Kabel ze 100% z pevného stříbra
  • Pevná hustá polyethylenová izolace
  • 3vrstvý systém na odstranění šumu (NDS) s karbonem
  • Terminály jsou ze zlaceného niklu se 100% zaštítěním
  • Standard CAT 7
  • Vysokorychlostní datová kapacita až 10 gigabitů po 100 metrů
  • Unikátní směrovost kabelu po směru toku hudby

 

Dokonalejší, než dokonalý

Jak získat ještě lepších výsledků, než s ethernetovými kabely Pearl, Forest, Cinnamon, Vodka? Vsadit na typ mezi RJ/E s nejlepší výbavou. Pevné vodiče se 100% stříbrným povrchem díky technologii PSS (Perfect-Surface Silver) zajišťují s velkým úspěchem opravdu  excelentní výsledek.  Pro extrémní čistotu stříbra není ochuzen o nevídanou, respektive neslýchanou přesnost a dynamický kontrast. Pevné vodiče účinně brání vzájemným interakcím mezi vlákny, které jsou zásadním zdrojem zkreslení. Ultra vysoká čistota perfektního povrchu se 100% stříbrem bezodkladně minimalizuje zkreslení, způsobené hranicemi zrn, vyskytující se v rámci kovových vodičů. Tak je eliminována hrubost a umně nastartována srozumitelnost, a to zejména oproti OFHC, OCC, 8N i podobným dalším materiálům.

 

Izolace s využitím polyetylenu

Solidní plus přináší v konstrukci vodičů – kabelů sázka na velmi kvalitní izolaci. Přesně takovou se jeví způsob vysokohustotní polyetylenová izolace. Je nabíledni, že jakýkoli tuhý materiál v blízkosti vodiče je takměř součástí nedokonalého obvodu. Vznikající ztráty, energie uložená a poté vypuštěná v podobě zkreslení téměř vygradovala ve prospěch využití pevné PE izolace s vysokou hustotou.

 

Dielectricum-Bias Systém

K lepšímu efektu slouží a je užit také patentovaný systém společnosti AudioQuest, který staví na zpomalení signálu uvnitř vodiče. V případě objektivní izolace, kdy je zpomalení části signálu odlišné, je tato velkým problémem pro audio multi-oktávy, velmi citlivé na čas. Patent AudioQuest Dielectricum-Bias System umí navodit silné a stabilní elektrostatické pole, nadále i vyšší sytost a polarizaci molekul izolace. Tímto způsobem je aktivně omezeno ukládání energie v izolaci. Zvuk se pak projevuje na jasnějším pozadí, navíc s množstvím detailů a výraznějším dynamickým kontrastem.

 

Rozptyl hluku, šumu, a odsun nežádoucích vlivů

S technologickým pokrokem se na vysokou úroveň dostal také organizovaný rozptylový systém pod názvem Noise-Dissiption System. Umí stoprocentně odsunout vše nežádoucí a eliminovat RFI, pohltí hluk zcela bez potíží, bravurně na bázi kovu a uhlíku.

 

Konektory, které korunují excelentní výsledek

Kabely dospěly do úrovně také díky skvěle navrženým a vyrobeným koncovkám, tyto splňují nejvyšší uživatelské nároky. Vysokorychlostní kapacita dat u standardního kabelu Cat 7 je tvořena 10 Gigabit na 100 m měděných kabelů.

 

Směrovost kabelů

Při komplexním hodnocení této kabeláže platí, že všechny zvukové kabely jsou směrové. Směr poslechu existuje, je zcela korektně určen označenými šipkami na konektorech, přičemž použité ve směru toku hudby zajišťují vynikající akustickou kvalitu. Všechny vlastnosti materiálů, schopnosti komponentů a technologické modifikace ruku v ruce podporují cestu, jíž se americká výrobní společnost jala již před léty ubírat. Špičkové výrobky, ke kterým náleží i tyto unikátní ethernetové kabely, neodradí a nezaskočí náročnější klientelu ani vyšší cenou, což je příjemným zjištěním a pochvalou týmu, který se podílel na jejich vzniku. AudioQuest je značkou, jíž se vyplatí důvěřovat.

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 3,0