AudioQuest RJ/E Ethernet Pearl 0,75m

SKU
92592076655
990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Revoluce v hudbě, v poslouchání, v distribuci zvuku a dokonce i v přístupu k médiím je neudržitelná, stejně jako pokrok v jiných oborech. Konkrétně propojování kabely znamená přesun z více zařízení na více míst. Ethernet je zajímavý tím, že nabízí vysokou rychlost, nízké časové zpoždění (latenci), extrémně nízké chvění a perfektní komunikaci. Ethernetový kabel zvučné značky s označením Pearl RJ/E přináší zvukovou kvalitu, včetně dokonalého spojení z hi-fi komponentu nebo jednotky NAS.

 

  • Kabel z mědi s dlouhými zrny (LGC)
  • Pevná hustá polyethylenová izolace
  • Terminály jsou ze zlaceného niklu se 100% zaštítěním
  • Standard CAT 7
  • Vysokorychlostní datová kapacita až 10 gigabitů po 100 metrů
  • Unikátní směrovost kabelu po směru toku hudby

 

Co je a není standard

Kdokoli by stál o přepravu většího množství dat a k tomu ještě i velmi rychle, měl by mít informace o standardních kabelech. Plastové konektory nebo skutečně kvalitní materiál – toť otázka. Kvalita mědi v typu RJ/E je neoddiskutovatelná. Jde o směrový kabel ethernetový, vyrobený velmi pečivě z vybraných materiálů s nebývalou péčí. AQ Pearl HDMI je opředen úspěchem, což jistě vzbuzuje pozornost a zájem veřejnosti. Co je a není standard, nechť si každý uživatel s osobními nároky určí sám.

 

Skladba kabelu

Kabel  je tvořen drobnými vodiči z mědi, výrobní proces je tajemstvím společnosti AudioQuest. Povrch vodičů je velmi jemný, slouží k rychlému pohybu signálu. Není pravda, že ztráta signálu je zažehnána, ale užitím kvalitních čistých materiálů je eliminována na únosnou míru, včetně zachování příznivé cenové relace.

 

Vlastnosti vodičů

K perfektnímu výkonu a funkčnosti přispívá jistota pevných měděných vodičů, měď překvapuje skvělým hladkým a čistým povrchem. Výrobce se pyšní vlastní originální technologií zpracování kovů, jenž má drát ochránit v každé fázi výrobního procesu. Měď je díky svým vlastnostem dokonalým vodičem s minimální deformací, je čistá a hladká, s nízkou oxidací. AudioQuest se netají svým pokrokovým přístupem a přísným výběrem kovů k výrobě elementů, poté je výkon modulu opravdu bezprecedentním. Perfect-Surface Silver Conductors přináší 100% stříbrný povrch, jenž se v praxi vyznačuje notnou dávkou dynamiky, vyznačuje se minimálními interakcemi a je bez větších změn.

 

Polyetylénová izolace s velkou hustotou

Libovolný materiál sousedící s vodičem se projevuje jako součást nedokonalého obvodu. Izolace drátů i plošných spojů absorbují energii – ztrátu. Částečně je energie ukládána, načež uniká jako zkreslení. Izolace PE je pevná a díky vysoké hustotě zajišťuje správnou geometrii a omezuje zkreslení, které izolace vyvolává.

 

Dielectricum-Bias System

 Tato patentovaná technologie společnosti staví na zpomalení signálu uvnitř, vzniklé silné a stabilní elektrostatické pole polarizuje molekuly izolace. Výsledkem celého procesu je unikátní zvuk na čistém pozadí, velká detailnost a úchvatná dynamika. Noise-Dissipation System staví na rozptylovém procesu, brání zachycení RFI a zajišťuje hladký průběh audio reprodukce.

 

Směrovost

Vesměs všechny zvukové kabely jsou směrové, navíc kabely tohoto typu jsou vybaveny a označeny šipkami na konektoru, zřetelně určující směr. Kvalita zvuku tak může být o mnoho lepší. Ultra-Performance Plug a Nearly Unbreakable Tabs jsou třešničkami na dortu této černo šedé  vzorované kabeláže, jenž se vyjímá mezi ostatními typy pokročilé série Ethernet RJ/E. Americká výrobní společnost se tak stává s mnoha tisíci vyprodukovanými výrobky, exportovanými do celého světa, renomovaným zásobitelem světového audio trhu.

 

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 0,75