DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AudioQuest Toslink Cinnamon 0,75m

SKU
qcinnao00075
2 090 Kč
Skladem

Kabely spojují a propojují, jsou různých druhů, typů, kvalit. Ideální jsou však ty, díky nimž zůstane signál nezměněn. Inovované a modifikované typy společnosti AudioQuest dostály velkých změn, vláknová optika obzvláště. Vlákna s vyšší čistotou a nižším rozptylem jsou základem pro výrobu vysoce kvalitní kabeláže, která je pro širokou oblast elektronické zábavy téměř nepostradatelná a bez které by zvuk nebyl k poslouchání.

 

  • Čisté optické vlákno s minimálním rozptylem
  • Precizně vypilované konce vlákna
  • Minimální jitter (chyby v digitálním načasování)

 

Vynikající výsledky  

William Low má velkou zásluhu na rozvoji kabeláže vůbec. Z lásky k hudbě a k umění nakonec vznikla pracovní skupina Quest, poté založil a řídil generální projekt AUDIOQUEST. Spolu s týmem schopných lidí se jal zkoumat akustické proměny při použití různých typů kabelů. Dokonce přišel na to, že propojovací kabely jsou základním zdrojem nejrůznějších signálových zkreslení. Po mnoha experimentech s technologií, konstrukčními změnami, zkoumáním vlastností materiálů přišel na to, že i na první pohled drobná změna v konstrukci kabelů má zásadní vliv na zvuk audio systémů. V roce 1980 začal prosperovat trh s audio technikou v Jižní Kalifornii, posléze i ve Spojených státech. Na svět přišla společnost AUDIOQUEST, jejíž výrobky se rychle šířily do celého světa. Nyní je tato firma jedním z hlavních výrobců velmi výkonných, kvalitních audio video kabelů, audio produktů, doplňků a příslušenství.

 

Není Cinnamon jako Cinnamon

Designový oplet v barvě skořice s atypickými koncovkami je pro tento typ kabeláže příhodný. Je navržen a zkonstruován tak, aby byl efektivní, splňoval svůj účel a byl také vzhledově na určité úrovni. Pro nezasvěcené je Cinnamon skořicově zbarveným kabelem, určeným k propojení. Avšak jiný high-endový kabel je s označením HDMI-HDMI, USB A-USB B, jinak vypadá kabel RJ/E ethernetový, Optilink TT a USB Lightning Cinnamon. Podrobnějším prozkoumáním je možno dojít k jasným závěrům, proč a k čemu se používá právě ten který typ kabelu.

 

Digitální technologie současné generace

Výroba a výběr těch nejlepších analogových propojovacích a reproduktorových kabelů se těší velkému zájmu. V roce 1983 přišla na svět S / P-DIF, spolu s CD. S / P-DIF s pomocí optických kabelů Digital Coax a Toslink je stále aktuálníHowever, these current generation digital technologies are only part of the story, just as the challenge of designing, manufacturing and choosing the best analog interconnects and speaker cables is as important as ever. na poli elektronické zábavy. Na scénu také přichází 3,5 mm mini optický konektor a modifikované vysoce výkonné kabely OptiLink. Modely jsou k mání Toslink Toslink a Toslink na 3,5 mm Mini Optical.

 

Pokročilé technologie jako výsledek

V systému Toslink existuje mechanismus rozptýlení. Užitá vlákna s poměrně velkým průměrem 1 mm, světelný zdroj LED, méně disperze ve vláknech, menší zkreslení konečného analogového signálu, jak ho slyšíme, to vše se zúročilo v nových typech kabeláže AudioQuest. Díky využití stovek mnohem menších vláken ve svazku 1 mm nastává okamžik s menší disperzí v průběhu času, což je opět krůčkem vpřed ve vývoji optických kabelů pro přenos.

 

Klíčové vlastnosti optických propojovacích kabelů

Tyto kabely jsou vyráběny s nejvyšší pečlivostí a důrazem na vysokou kvalitu finálního produktu. Užití každého komponentu i materiálu vychází z letitého výzkumu v oboru vláknové optiky a je umocněno perfektním technologickým zázemím. Substrátová vlákna s vyšší čistotou, precizní leštěné vlákno a chyby s nízkou frekvencí (Digital Timing Errors) náleží k základním výchozím aspektům produktů, které ve finále procházejí závěrečným měřením a finální optickou kontrolou.

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 0,75
Vaše hodnocení