DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AudioQuest Toslink Vodka 1,5m

SKU
92592051638
7 149 Kč
Skladem

Nezbytným komponentem při propojování jsou kabely, které přesně odpovídají danému záměru, druhu a typu zařízení. Je třeba použít právě ty, které eliminují změny signálu a umějí fungovat přesně, bez negativních vlivů, změn. Ty nemodernější mají svůj původ v modifikaci stávajících typů, všechny jsou vylepšovány a vyhledávány uživateli jsou vždy ty nejlepší. Vláknová optika má našlápnuto ke spokojenosti uživatelů, vysoké kvalitě optických kabelů předchází výzkum.  Vlákna s vyšší čistotou a nižším rozptylem jsou pro výrobu kvalitní kabeláže nepostradatelná.

 

  • 217 syntetických vláken s úzkou clonou
  • Precizně vypilované konce vlákna
  • Minimální jitter (chyby v digitálním načasování)

 

Na první pohled jsou k nerozeznání

Analogové propojovací a reproduktorové kabely jsou v hledáčku správného audiofila, neboť ten ví, kde se šetřit nevyplatí. Je všeobecně známo, že se již v  roce 1983 zrodila novinka S / P-DIF a vedle ní i fenomén CD. S / P-DIF s optickými kabely Digital Coax a Toslink jsou stále in, důležité jsou zejména pro oblast elektronické zábavy. Nechybí 3,5 mm mini optický konektor a nenahraditelné výkonné kabely OptiLink. Na trhu je mimo jiné Toslink Toslink a Toslink na 3,5 mm Mini Optical. U Toslink funguje mechanismus rozptýlení. Díky použitým stovkám mnohem menších vláken ve svazku vzniká okamžik s menší disperzí v průběhu času, inovace nadmíru vítaná a nutná - vývoj jde stále kupředu. Svazek kabelu je tvořen neuvěřitelnými 217 úzkopásmovými syntetickými vlákny. OptiLink dosahuje většího rozlišení a na rozdíl od jiných kabelů zlepšuje tonalitu. Zjistitelné jsou chyby s nízkou frekvencí (Digital Timing Errors - digitální časování), precedentní je přesné leštěné vlákno.

 

I vzhled je důležitý

Optická kabeláž se vyvíjela a ruku v ruce s ní i designové uchopení. Pomyslná revoluce se dotkla i kompletní charakteristiky optické kabeláže a kromě kvality, funkčnosti, originality i  vzhled určuje klientelu. Toslink je znám jako způsob vynikající nízkým šumem a nulovým mechanickým šumem, s přechodným výkonem a potažmo i s výbornými dynamickými přechody. OptiLink ale překročil koaxiální kabely a jejich hladkost zejména příjemnou cenou.

 

AudioQuest válcuje trh

Kde se vzaly, tu se vzaly kabely. Kabeláž AudioQuest se zrodila však hlavně díky nadšenci do hudby a umění, který se jmenoval William Low. Tento muž byl akční a z jeho popudu začala pracovat původní výzkumná a produkční skupina Quest. Teprve poté byla založena společnost AUDIOQUEST s vynikající strategií, jak vylepšovat kabely i ostatní audio video zboží. Spolu s Billem se do práce pustil skvělý tým šikovných mladých lidí, aby pronikl do tajů akustických proměn, hlavně s použitím různých typů kabelů. Zakladatel fungující společnosti doznal, že propojovací kabely jsou základním zdrojem rozmanitých signálových zkreslení a začal pracovat na hledání inovací a nových cest na cestě k lepším komponentům.  Po úspěšném experimentování s technologiemi, s konstrukcí i dalšími změnami, po bližším zkoumání materiálů vyplynul na povrch fakt, že i zjevně nepatrná změna v konstrukci či materiálu při výrobě kabelů má na zvuk audio systémů zcela zásadní vliv. Rok 1980 byl mezníkem, audio technika značky AudioQuest proudila po celé Jižní Kalifornii, později se rozšířila do celých Spojených států. Renomovaná společnost se světovým jménem dobyla svět a celý sortiment výrobků se rychle šířil po celém světě. Nyní je AudioQuest jedním z předních výrobců velmi výkonných špičkových audio video kabelů i jiných příbuzných produktů a příslušenství.

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 1,5
Vaše hodnocení