AUNE X7s - Stříbrný

SKU
ANX7sSL
Akční cena 6 349 Kč Běžná cena 6 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Aune X7s

Aune X7s je čistý sluchátkový zesilovač třídy A, který splňuje ty nejnáročnější požadavky, je to také mini špičkový stolní zesilovač, který pojme většinu sluchátek. Hi-Fi stolový sluchátkový zesilovač od stejného designéra, který navrhl klasické modely zesilovačů Auna Panda a B1. Flexibilita modelu X7s, který je jen o něco větší než CD přehrávač, se vztahuje na různé poslechové prostředí, jako jsou pracovny, ložnice nebo kanceláře. Vybaven 8 ks výkonovými tranzistory, které jsou rozděleny do 4 skupin pro skutečně vyvážený výstup, spolu s regulovaným napájením + - 15 V vedou k vysoké schopnosti provozu.


Dva kusy (nebo dvě skupiny) krystalových elektronek výstupu zesilovače třídy A jsou vždy ve konduktivním stavu, to znamená, že bez ohledu na to, zda proudí nebo neproudí vstupní signál, neustále udržují vodivý proud a vytvářejí dva proudy rovnající se špičkové hodnotě střídavého proudu. V tomto okamžiku proudí střídavý proud do zátěže za podmínky jeho velkého signálu. Kvůli super-low infidelity své otevřené smyčky se považuje za najidealistickejší zesilující design zvuku.


Třída A má vlastnosti plnosti a čistoty zvuku a umožňuje, aby trioda fungovala navždy v lineární oblasti. Poskytuje velmi dobrou citlivost poslechu, zejména jeho malý signál, který zní zřetelně, podrobně a bohatě.


X7s byl nastaven v režimu třídy A na 38 mA statického proudu každého výstupního tranzistoru, což má za následek úplnou, širokou zvukovou kulisu a teplý zvukový charakter. Ladění je založeno na skutečných zvucích nástrojů a odkazování na hudební obsah, což vede k vlastnostem, které jsou přirozené a plné muzikality. Při testech poslechu byly použity různé známé sluchátka, například T1, HD650, TK701, IE80, IE800, HD800, HD600, DT880, K240. Čtyři nezávislé sub-obvody tvoří vyvážený výstup, který poskytuje realističtější zvukový výkon, dva výstupní terminály s dvěma druhy hudebního stylu.

Výrobce AUNE
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Pre-out), Jack (6,35 mm), XLR
Digitální vstup
Digitální výstup
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 117
THD+N (%) 0,0002
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Vlastní baterie
Barva Černá
Šířka (mm) 145
Výška (mm) 45
Hloubka (mm) 171
Hmotnost (kg) 2