DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω
Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω

Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω

Běžná cena: 5 290 Kč

Special Price 4 090 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Je libo sluchátka v novém kabátě? Zajímavý design jim dodá na úchvatnosti a estetice. Inovovaná sluchátka Beyerdynamic DT 880 jsou modifikací předcházejících typů, vyznačují se zejména novou konstrukcí, která kombinuje výhody otevřených i zavřených sluchátek. Cílem společnosti Beyerdynamic je neustálé zlepšování veškerých svých výrobků, což se jí zjevně daří. Vyzkoušet tento model se přímo nabízí, jejich kompaktnost a celistvé akustické spektrum je pro veřejnost velkou výzvou.

 

Kvalita prémiových sluchátek

Největší devízou kterýchkoli sluchátek by měla být možnost minimálně dobré reprodukce celého spektra zvuků s vysokým rozlišením, od nejnižšího basového pásma až po vysoké kmitočty. Model DT 880 Edition je typický vyvážeností zvuků, středy jsou jasné a zřetelné, koncepce harmonická. Stylově vyladěná sluchátka, která jsou navíc elegantní, moderní a svým uchopením až nadčasová, stojí na špici žádaných modelů. Beyerdynamic je společností, která s tímto faktem počítá a dokáže ho promítnout do svých produktů.

 

Preciznost jako precedens

Německá společnost, jenž má vynikající předpoklady a schopnost vycházet vstříc moderní generaci audiofilů, má v tomto velké plus. Sluchátka z jejich dílny jsou velice komfortní, pyšní se měkkými náušníky a polstrovaným hlavovým mostem. Jejich polootevřená konstrukce a neotřelý design bezkonkurenčně přispívá k provzdušnění stávající reprodukované projekce a minimální izolaci od okolí. Spolehlivě tak dokáží zajistit harmonický dojem z poslechu kdykoli a kdekoli.

 

Klíčové technické parametry

Posluchače v prvé řadě zajímá nominální impedance, hodnota 32 Ohm sluchátkům propůjčuje schopnost ideální kompetence pro přenosné přehrávače. Částečně otevřená konstrukce napovídá, že jsou neutrální a akusticky vyvážená. Pro hlavový most bylo využito nerezové oceli, jehož kontrastem je příjemně měkké polstrování. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí od 5 - 35 000 Hz, citlivost 96 dB a maximální příkon je 100 mW. Disponují dále 3 m dlouhým, přímým jednostranným kabelem s 3,5 mm konektorem typu Jack s pozlacenou redukcí 6,3 mm a jsou osazeny dynamickými měniči v pohodlných mušlích (systém circumaural). Harmonické zkreslení je < 0,2 % a hmotnost činí 295 g.

 

Společník, který nezklame

Ať už je klient využije k jakékoli příležitosti, sluchátkový set ve stříbrném provedení je přitažlivý, slibujíc mnohá pozitiva a skvělou výbavu. Beyerdynamic DT 880 jsou legendou, která v celém spektru modifikací dostála výrazných změn. Ty jsou samozřejmě k dobru věci – tedy především směřují k lepší zvukové reprodukci. Léta praxe a bohaté zkušenosti jsou zárukou toho nejlepšího, co v této sérii německá společnost, vyhlášená rukodělnou výrobou, může současnému trhu a potažmo i náročnému posluchači - uživateli nabídnout. Velkým plus je též využití firemních komponentů, které jsou prověřeny a testovány. Přijatelná cena odpovídá vynikající kvalitě stylových, mladistvých sluchátek. Hodí se jak pro mladé, tak pro starší uživatele, jsou tedy dostupná pro všechny kategorie.

 

Po stopách profesionála

Eugen Beyer založil v roce 1924 v Berlíně společnost s cílem vyrábět filmové reproboxy. Fabrika na výrobu sluchátek, mikrofonů a konferenčních systémů na sebe nedala dlouho čekat. Od těch dob až doposud německá společnost kráčí ve šlépějích tradičních, podle vizí svého zakladatele, které jsou také hodnotami nejvyššími. Tým návrhářů, designérů a konstruktérů sází především na originální technologie a preciznost ruční práce, se získaným know-how jim však nechybí to nejpodstatnější – vášeň.

 

Důležité vlastnosti:

 • Verze 600 Ω je určena pro hi-endové systémy
 • Tvrdý sluchátkový oblouk s měkkým polštářkem
 • Maximální komfort díky pohodlným náušníkům a lehké konstrukci
 • Vyráběno ve 3 verzích 32 Ω, 250 Ω a 600 Ω podle možnosti připojení
 • Vyráběno v Německu

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: polootevřená, dynamická
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 5 - 35.000 Hz
 • Citlivost: 96 dB/mW
 • Impedance: 600 ohmů
 • Zatížitelnost: 100 mW
 • Kabel: 3 m, rovný kabel
 • Konektor: 3,5 mm přímý s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
 • Hmotnost: 290 g (bez kabelu)

 

Ukázka Beyerdynamic DT 880 EditionPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Beyerdynamic DT 880 Edition - 600 Ω

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Impedance (Ω) 600
Citlivost (dB) 96
Délka kabelu (m) 3

Dokumentace

Produktový list