Bluesound RC 1 - Dálkové ovládání

SKU
BLS.RC1
1 730 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bluesound RC 1 IR dálkové ovládání pro všechna zařízení Bluesound

 

Bluesound RC1 umožňuje pohodlné ovládání přehrávačů Bluesound. Nastavení je jednoduché a jeho přehledné rozložení tlačítek a vyhrazené ovládací prvky vám umožní snadno ovládat zvuk hudby, filmů a dalších souborů, aniž byste museli brát do ruky tablet nebo telefon. S dálkovým ovladačem Bluesound RC1 navíc můžete nastavit a naprogramovat až 10 předvoleb v aplikaci BluOS Controller a vychutnat si svá oblíbená alba, seznamy skladeb a rozhlasové stanice jediným dotykem dálkového ovladače.


Jednoduchý, ergonomický design se zjednodušenými a vyhrazenými ovládacími prvky přehrávače
Funguje ihned po vybalení z krabice s vestavěnými IR kódy pro přehrávače Bluesound
Naprogramujte až 10 předvoleb a poslouchejte svou oblíbenou hudbu jediným dotykem.

 

Velmi jednoduché ovládání

 

Dálkový ovladač Bluesound RC1 funguje hned po vybalení z krabice a umožňuje vám využívat ovládání přehrávačů Bluesound jedním dotykem v celé domácnosti bez jakéhokoli nastavování nebo programování. Ovladač Bluesound RC1 má ovládání téměř pro všechno - od soundbarů a bezdrátových reproduktorů až po stereofonní komponenty a bezdrátové streamovací zesilovače.

 

Snadné akce pouze jedním dotykem

 

Snižte hlasitost, vyberte předvolbu a poslouchejte svůj oblíbený seznam skladeb nebo zapněte zvukový systém Bluesound pro filmový večer - to vše pouhým dotykem prstu. Díky vestavěným speciálním infračerveným ovládacím prvkům Bluesound si můžete užívat ovládání jedním dotykem ihned po vybalení a snadno převzít kontrolu nad veškerou zábavou. Nejzákladnější ovládací prvky, jako je hlasitost a přehrávání/pauza, jsou předprogramovány a rozvrženy pro snadnou navigaci s přidanou možností předprogramovat hudbu, kterou posloucháte nejčastěji, s podporou až 10 předvoleb.

 

Funguje v celé domácnosti

 

Ovládejte jakýkoli produkt Bluesound v jakékoli místnosti. Dálkový ovladač Bluesound RC1 vám umožní zaměřit a ovládat přehrávače v různých místnostech a ovládat hudbu v celé domácnosti, aniž byste museli pokaždé používat aplikaci BluOS Controller v telefonu nebo tabletu. Centralizuje ovládání všech přehrávačů Bluesound a ovládacích prvků do jednoho zařízení s jednoduchým infračerveným připojením, které vám dává svobodu a flexibilitu pro snadné ovládání hudby jedinečnými, ale jednoduchými způsoby.

 

Bez nutnosti jekéhokoli nastavování

 

Pro spuštění jednoduše namiřte dálkový ovladač RC1 na libovolný bezdrátový streamer, zesilovač nebo reproduktory Bluesound a pomocí aplikace BluOS Controller pro telefon, tablet a stolní počítač můžete během několika minut nakonfigurovat předvolby.
Všechny přehrávače Bluesound Gen 2 a Gen 2i jsou vybaveny vestavěným IR senzorem a nyní mají IR povely pro RC1 vestavěné v BluOS. To znamená, že pokud máte přehrávač aktualizovaný na nejnovější BluOS firmware, bude ovladač RC1 fungovat hned po vybalení z krabice – stačí do něj jen vložit přibalené baterie a vše je připraveno k použití.
A bonus navíc: RC1 funguje také s vybranými NAD produkty s vestavěným BluOS streamerem (NAD M10, NAD M50.2, NAD C658 (po brzké aktualizaci firmware).

Výrobce Bluesound
Barva Černá
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)