Bose FreeSpace IZA 190-HZ

SKU
B 344871-2430
Akční cena 16 200 Kč Běžná cena 17 000 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hledáte-li kompaktní a uživatelsky přívětivé řešení pro hudbu na pozadí či v popředí, pak jste u cíle.


Ideální společník

Tento praktický zesilovač se hodí obzvláště do pergoly, kde může být i přes zimu. Skvěle padne také například do restaurací - tam může fungovat i 24 hodin denně. Integrované zónové zesilovače Bose FreeSpace IZA 250-LZ a IZA 190-HZ se dobře hodí pro maloobchody, konferenční centra, vzdělávací instituce, školy, pomocné zóny a všude tam, kde je každodenní provoz. Cílem je poskytovat kvalitní zvuk, snadné nastavení a možnost rozšíření, jsou-li zapotřebí další reproduktory.


Co umí?

Všechno - zpracování signálu, směrování, stránkování a zesílení třídy D, to vše v robustním a pevném šasi. S reproduktory Bose FreeSpace FS2 a FS4 je v nabídce další optimalizace zvuku prostřednictvím integrovaných volitelných předvoleb EQ. Kvalitní zvuk nesmí chybět v žádné domácnosti, v žádném prostředí. Pro kompaktní rozměry je možno zesilovač umístit téměř kamkoliv. Jeho instalace je velice snadná, ovládání je umístěno na zesilovači BOSE FreeSpace IZA 190-HZ. Přímo na předním panelu se nabízí zdroj, ovládat lze tóny i hlasitost. Díky funkci Opti-voice zesilovač BOSE FreeSpace IZA 190-HZ 2.0 vyrovnává frekvenční rozsah vokálů, což s sebou přináší srozumitelnou řeč, ale i plynulý přechod mezi mluveným slovem a hudbou.


Charakteristika

Zesilovač třídy D byl sestaven pro prémiový zvuk, optimalizovaný výkon a špičkovou kvalitu výstupu pomocí interního digitálního zpracování signálu. Očekávaným kladem je jednoduchá instalace díky místnímu nastavení z předního a zadního panelu zesilovače, bez použití počítače. Opti-voice paging je fenomén, poskytující hladký automatický přechod mezi hudbou a signály. Intuitivní, uživatelsky přívětivý, ovládací panel umožní snadno připojovat zařízení, provádět úpravy tónů či volit mezi dvěma zdroji. Platí podpora externího ovládání hlasitosti. Samostatně dostupný nástěnný ovladač hlasitosti Bose s uživatelským rozhraním přepínače A/B umožňuje podle potřeby umístit ovladače hlasitosti a výběru zdroje mimo zesilovač, což představuje maximální komfort.


Lehkost bytí

Kompaktní design umožňuje umístění integrovaného zónového zesilovače FreeSpace například na stůl, pult, polici nebo do stojanu. Ku pomoci je sada pro montáž do racku, dostupná je samostatně. K dispozici jsou předvolby EQ. Frekvenční odezva činí 55 Hz - 20 kHz. Ke vstupním kanálům řadíme linkové vstupy - dva nesymetrické, dva symetrické, symetrický mikrofonní/linkový vstup a pomocný nesymetrický linkový vstup. Reproduktory, které lze k zesilovači připojovat, by měly mít minimální impedanci určenou na výstupu ze zesilovače. Používání reproduktorů s nižší impedancí však může vést k poškození zesilovače.


Parametry a specifikace

Zařízení je dáno počtem kanálů 2.0, výkonem zesilovače 90 W při 70/100 V na kanál, funguje s frekvenční odezvou 60 Hz – 20 kHz (+0/-3 dB, 1 W reference 1 kHz) s THD+N ≤1 % při plném jmenovitém výkonu. Dynamický rozsah činí 88 dB. K dispozici je jeden 3,5 mm vstup Jack, mikrofonní vstupy, RCA/Cinch a RCA/Cinch výstupy, reproduktorový výstup. K bezvadné funkčnosti patří dálkové ovládání. Klasicky konstruovaný přístroj je 214 mm široký, 450 mm vysoký, 311 mm hluboký, přičemž váží 3,2 kg. Výrobce jej dodává ve stříbrno černém designu. Dopřejte si FreeSpace IZA 190-HZ. Dopřejete si tak hudbu v prvotřídní kvalitě za velmi dostupnou cenu, navíc v podání vynikající renomované značky.
Výrobce BOSE
Analogový vstup RCA, XLR, Jack (3,5 mm), Mikrofon
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 214
Výška (mm) 45
Hloubka (mm) 311
Hmotnost (kg) 4,025
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)