Bose Music Amplifier

SKU
867236-2100
Akční cena 19 790 Kč Běžná cena 20 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Všestranný zesilovač s integrovaným streamovacím řešením - Bose Music Amplifier

TVOJE HUDBA - ZESÍLENA

Zesilovač společnosti Bose, který propojuje více zdrojů a dokáže nabídnout řešení i pro složitější propojení. Je součástí inteligentních produktů společnosti, dodá výkon stávajíchím či novým reproduktorům ve Vaší domácnosti a zaroveň dokáže streamovat hudbu z Vašich oblibených služeb.


PŘIPOJTE SE PO SVÉM...

Zesilovač nabízí bezdrátové připojení v podobě Wi-Fi a Bluetooth. Připojit, ale můžete také komponenty jako jsou gramofon, tuner nebo CD/DVD přehrávač a to díky analogovému, či digitálnímu optickému vstupu.


NEOMEZENÉ MOŽNOSTI PŘEHRÁVÁNÍ

Zesilovač v sobe integruje možnost streamovaní z internetu. Můžete tak naladit internetová rádia. Připojit se telefonem pomocí Bluetooth, Apple AirPlay2, vyžívat Google Chromecast, nebo Spotify Connect.


EXTRA VÝKON PRO VAŠE REPRODUKTORY

Integrovaný zesilovač nabízí výkon až 125 W na kanál. A nabízí připojení dvou párů reprosoustav. Pro extra hudební zážitek, můžete připojit nějaký z rozšiřujicích basových modulů společnosti Bose.


JEDEN A NEBO DVA

Jeden hudební zesilovač, který může napájet až dva páry repoduktorů, včetně těch venkovních. V aplikaci Bose Music si vytvoříte nastavení pro celou domácnost a pak již nic nebrání tomu ozvučit celou domácnost.


ELEAGANTNÍ DOPLNĚK INTERIÉRU

Precizní zpracování, povrchová úprava z lesklého skla doplní každý interiér. Zesilovač Bose byl navržen tak, aby bylo možné na sebe vyskládat, dva či více zesilovačů, a rozehrát tak doslova celý dům.
Výrobce BOSE
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 125
Analogový vstup RCA
Digitální vstup Optický
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Spotify
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Barva Černá
Šířka (mm) 210
Výška (mm) 73
Hloubka (mm) 210
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)