DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Canton Atelier 700 - Černá

SKU
4010243038582
15 990 Kč
Momentálně nedostupný
Cena za kus

2-pásmový In-Wall / On-Wall reproduktor

  • Elegantní řešení na zeď (viditelná hloubka ne více než 10 cm)
  • Jednoduchá instalace na zeď pomocí integrovaného držáku (klíčová dírka)
  • Součástí je i instalační sada pro umístění do zdi (viditelná hloubka jen 2 cm)
  • Středo-basový systém s technologií Wave-surround
  • Hliníko-manganový tweeter systém je ultra lehký a zaručí křišťálově čisté výšky
  • Vysoce kvalitní přední tkané masky
  • Cena za kus

Komfortní poslech hudby

Není reproduktor jako reproduktor. Některý vévodí svou velikostí prostoru a funguje jako solitér, jiný se projevuje spíše nenápadně, což mu však nijak neubírá na síle projevu. Perfektní stylové vestavné moduly řady Atelier zpříjemní život všem posluchačům, kteří nechtějí být rozptylováni. Se špičkovým designem a flexibilitou použití jsou žádoucím artiklem.

Série Atelier se rozrůstá

Tato série z produkce CANTON zahrnuje několik různých modulů s rozmanitým potenciálem. Jejich znakem je kromě tenkého provedení elegance a diskrétní, velký zvuk. Řešení Hi-Fi nebo domácího kina s reproduktory řady Atelier je ideální volbou. Ploché nástěnné reproduktory kombinují vizuální dojem se zvukovým. Tato sonorická umělecká díla jsou zkrášlena matnou bílou hedvábnou povrchovou úpravou a bílou krycí tkaninou, jenž skrývá technologii. Mohou být namontovány na zeď nebo instalovány do zdi.  

Reproduktor, kterému to sluší

Díky štíhlému designu mohou být reproduktory řady Atelier s hloubkou menší, než 10 cm dokonale a bez problémů zavěšeny na stěně. Instalace je mimořádně jednoduchá kvůli skříni, jež se dá namontovat. Modely 300, 500 a 700 mají také další pasivní ovladač, který umožňuje reprodukci hlubších frekvencí až do 35 Hz. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich audio systém byl ještě štíhlejší a diskrétnější, aby vyhovoval nejnovějším trendům životního stylu, se doporučuje použít instalační soupravu k umístění reproduktorů do stěny. Tak lze docílit, že reproduktory poté vyčnívají jen 2 cm od stěny. Ultra-lehká 25 mm hliníková manganová kupole s vlnovodem, integrovaným do přední desky, má svůj původ ve velké sérii Canton Hi-Fi a zaručuje definované charakteristiky rozptylu napříč celým frekvenčním rozsahem. Klasické bíle plátno je ohraničené lemem s vysokým leskem, jeho úkolem je skrýt technologii a podtrhnout elegantní vzhled bez narušení vynikající zvukové charakteristiky. Pro dokonalý a dlouhotrvající zvuk je vysoce kvalitní spojovací jednotka vybavená robustními svorkami. Skryté připojení umožňuje instalaci produktu v blízkosti stěny.

Klíčové vlastnosti reproduktoru

Atelier 700 náleží do skupiny 2- pásmových vertikálních reproduktorů. Zvuková charakteristika je ovlivněna impedancí 4 – 8 Ohm, frekvenční odezvou 35 – 40 000 Hz s dělícím kmitočtem 3000 Hz a akustickou citlivostí 89,5 dB. Doporučen je zesilovač s výkonem 100/160 W. Vestavný modul je 750 mm vysoký, 260 mm široký, 98 mm hluboký a váží 6,9 kg. Je osazen 25 mm hliníkovo manganovým tweeterem, 180 mm basovým hliníkovým měničem a 180 mm pasivním hliníkovým měničem. Na funkčnost má velký vliv především wooferový systém s vlnovým prostorem. Silný magnetický pohon je spárovaný s oscilačním systémem. Modely 300, 500 a 700 mají další pasivní ovladač, který umožňuje reprodukci nižších frekvencí, až do 35 Hz. Pevné připojení díky šroubovým robustním svorkám doplňuje dokonalý a dlouhotrvající zvuk.

Možnosti zabudování

Elegantní vzhled získává každý instalační modul díky zabudování způsobem OnWall nebo InWall.  Při samotné instalaci je doporučeno využít instalační hloubky 82 mm. V obou případech je však umístění reproduktoru snadné a oku lahodící, ať už je reproduktor součástí stěny nebo visí na zdi jako obraz. Celkový dojem dotvářejí vysoce kvalitní přední ochranné kryty technologické sekce, kdy je klasická průzvučná tkanina doplněna estetickým rámečkem. Svojí nadčasovou krásou tak vyplňují reproduktory jakýkoliv interiér a dodají poslechovému efektu ten správný šmrnc.

 

Ukázka reproduktoru ze série Canton Atelier

Výrobce Canton
Počet pásem 2
Měniče Výškový: 25 mm Ø (hliník, mangan)
Středo-basový: 2 x 180 mm Ø (hliník, Wave surround)
Nastavitelnost
Umístění Do stěny
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 89,5
Nominální vstupní výkon (W) 120
Maximální vstupní výkon (W) 180
Barva Černá
Šířka (mm) 260
Výška (mm) 750
Hloubka (mm) 98
Instalační šířka (mm) 224
Instalační výška (mm) 704
Instalační hloubka (mm) 82
Hmotnost (kg) 6,9
Vaše hodnocení