DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cardas Iridium Speaker 3,5 m

SKU
iridiumspeaker35
20 890 Kč
Do 5 dnů

Nová řada Iridium Speaker přináší více neutrálnosti a zlepšení v oblasti vykreslení scény ve srovnání se svým předchůdcem, jimž byl model Twinlink Speaker.

Reproduktorový kabel Iridium je vhodný pro libovolné kombinace zesilovače a reprosoustav, nezávisle na potřebné délce vodiče. Jeho vnitřní konstrukce je velmi podobná signálovému kabelu Iridium – je zde použita měď o čistotě 99,9999% s průměry vodičů volenými v poměrech daných zlatým řezem a také SPN a FEP izolátory.

Pro konstrukci reproduktorového kabelu byly použity také vlákna přírodní bavlny. Celkový průřez svazků vodičů je 2 x 11,5 AWG, vnější opláštění kabelu v tmavě šedé barvě je vyrobeno z termoplastického materiálu TPR.

Reproduktorový Iridium může být ukončen CGMS vidličkami nebo CABE banánky, které jsou osazovány ručně ve firemní továrně ve městě Bandon ve státě Oregon. Vodiče řady Iridium jsou samozřejmě vyráběny výhradně v USA.

  • Kabel  standartně dodáváme  s koncovkami  banánky Cardas ( v případě zájmu o vidličky uveďte požadavek prosím do poznámky).
  • Každých dalších  2x0,5m / 2 925,- Kč
Výrobce Cardas
Reproduktorový kabel Full-range (FR)
Délka kabelu (m) 3,5
Vaše hodnocení