DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio CAD-211FE - Antracitově černá

SKU
CACAD-211FE
634 990 Kč
Do 5 dnů
Cena za pár

Jak získat silnou a realistickou hudbu


Je pravdou, že použití monoblokových zesilovačů, na rozdíl od obou kanálů společně jako stereo, je dobrým řešením s cílem získat silnou a realistickou hudbu. Použitím samostatných napájecích zdrojů, které mohou být mnohem masivnější, může každý zesilovač překvapit dynamičtějším výkonem a tišším provozem. Ponechání dvou samostatných zesilovačů eliminuje jakýkoli mezi-kanálový přeslech v zesilovačích. Oddělení je tedy lepší a zvuková scéna, včetně hudebního zobrazování, je větší a přesněji definovaná. Zmíněné oddělení dvou kanálů s sebou přináší mnoho předností, přičemž dochází i k navýšení investice kvůli potřebě zdvojnásobit napájení.


Přesvědčivý zesilovač


Zesilovač CAD-211FE se pyšní výkonem přes 70 W třídy A, který se automaticky přepíná dle potřeby na více než 150 W ve třídě AB. Tato jednotka přivede jakýkoli reproduktor k realistickým úrovním živého výkonu.Patří k němu měřič předpětí, umístěný na předním panelu, který udržuje zesilovač na špičkové provozní úrovni. Zařízení nechybějí XLR vyvážené a RCA jednostranné vstupy, odpovídající danému systému. Jinak stavěná konstrukce, nulová globální zpětná vazba, velké zásoby proudu a energie jsou zárukou toho, že systém ožije všemi druhy hudby a filmů.


Edice Vacuum Tube

Společnost Cary Audio využila svých rozsáhlých znalostí, zkušeností a zpětné zákaznické vazby, aby aktualizovala elektronkový zesilovač Cary CAD 211, skládající se z nejlepších elektronek, které má výrobce k dispozici. Tak začala etapa v podání nově vzniklé edice 211 Founder's Edition, což vysvětluje zkratku 211FE. Co je v nabídce? All triode elektronkový Mono Blocks se zdrojem proudu 6CA7, vstupní trubicí 6SL7, 300B budícími trubicemi a 845 výstupními elektronkami, reproduktorové terminály pro 4, 8 nebo 16 Ohm reproduktory, které jsou umístěny na zadním panelu. Do přední části výrobce zasadil měřič, který umožňuje snadno sledovat zkreslení. Zpětná vazba je nulová.


Vybraná specifika

Odstup signálu a šumu je větší než 80 dB, aktuální frekvenční odezva funguje od 20 do 20 000 Hz, +/- 0,5 dB. Výrobce dále využívá kondenzátory Mundorf SilverGold, odpojitelný AC kabel z 3 vodičů.
Žádoucí je střídavý proud 117/234 VAC při 50/60 Hz, přičemž spotřeba za provozu činí 280 W a v pohotovostním režimu 76 W. Finální vzhled zahrnuje podobu šasi v antracitově černé barevnosti se stříbrným nebo černým hliníkovým čelním panelem. Designér využil při návrhu nových zařízení všechna esa, aby reprodukce nahrávek rezonovaly s tou nejzajímavější, nejexpresivnější a nejčistší formou audia. V této edici jsou optimálně kombinovány nejnovější špičkové technologie s inovacemi, prověřenými časem a zkušenostmi. Z toho důvodu je celý balíček pevně postaven a korunován absolutně prvotřídním provedením.

Podtrženo a sečteno

V konečném důsledku jde o čistý a výkonný triodový zesilovač, který byl audiofily očekáván. Napájí jakýkoli reproduktor bez ohledu na typ nebo účinnost. Zvuk triode je velký, delikátní a není to trik. Konstrukce a muzikálnost zařízení posilují jistotu, že úsilí výrobce stojí za to a že Cary CAD 211 FE patří k nejlepším trubkovým zesilovačům široko daleko. Na běžných nebo rozumnějších úrovních poslechu zní nádherně a živě, umí ohromit svou schopností otevřít se a zaplnit místnost hudbou bez jakéhokoli náznaku komprese, napětí, strachu. Tento progresívní model způsobuje, že audio náhle zní výrazněji, a také naznačuje, co všechno může vzejít z elektronek.
Výrobce Cary Audio
Počet kanálů Mono
Výkon na kanál (W) 1 х 70
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 80
Podpora impedance repro. (Ω) 16
Bi-amp zapojení
Analogový vstup XLR
Analogový výstup
Barva Černá
Šířka (mm) 311
Výška (mm) 254
Hloubka (mm) 610
Hmotnost (kg) 36
Vaše hodnocení