DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio MA-300 Analog Bias Meter

SKU
CAMA-300ABM
3 990 Kč
Do 5 dnů

Produkty se značkou

Pod hlavičkou Cary Audio se schovává celá řada produktů – digitální zdroje, integrované zesilovače, phono stage, předzesilovače, zesilovače, sluchátkové zesilovače, domácí kina, sortiment příslušenství, upgradů a úprav. Výrobce se snaží naplnit všechna očekávání, včetně požadavků a potřeb náročnějších uživatelů.

Specifika zesilovačů

Když zazní otázka, co s podžhavenými elektronkami, přetížením, nízkou odolností nebo jak předcházet zničení, zkreslení a proč může mít zesilovač i posunuty pracovní body koncových elektronek, odpověď též v podobě řešení má Cary Audio připravenou. MA-300 Analog Bias Meter aneb měřič nastavení analogového předpětí je připraven taktéž.

Cíl, kvalita a výkon

Tyto tři atributy spolu významně souvisí. Již od svého vzniku v roce 1989 si společnost Cary Audio vždy klade na místo hlavního cíle především kvalitu a výkon. Návrháři a designéři začali navrhovat a stavět vysoce kvalitní dvoukanálové trubkové komponenty. Jak šel čas a zkušenosti přibývaly, rozdělili je do oblastí typu domácí kino v pevné fázi a komponenty digitálního zdroje. Firemní řada Classic je místem, kde je možné objevit výrobky založené na elektronkách i polovodičové zesilovače, převodníky digitálního signálu na analogové a také například zesilovač sluchátek. Řada Cinema se skládá z produktů, určených pro použití v domácím kině a zahrnuje procesor prostorového zvuku a vysoce výkonné polovodičové zesilovače. Také tento měřicí modul patří po zásluze mezi nové špičkové produkty, protože taktéž ctí původní cíle kvality a výkonu společnosti. Ať je v hledáčku uživatelů malý dvoukanálový trubkový zesilovač nebo kompletní systém domácího kina, Cary Audio je odborníkem na svém místě.

Audio elektronika a její pomocníci

Společnost Cary Audio Design zhodnotila, respektive stvořila ideální nástroj, díky kterému budou produkty zvukové elektroniky nebo zesilovače fungovat jak nejlépe umějí. Nový měřič předpětí MA-300 funguje tak, že se připojuje k zesilovači a tím je předpětí daného zesilovače zajištěno. Správné předpětí ovládne elektronky, které následně budou fungovat se správným proudem. Tak se stane, že užívaný zesilovač bude pracovat s plným využitím svého potenciálu, ba co více, také zaručí delší životnost elektronky. Ten, kdo vyhrává něco navíc, je uživatel, protože prémií je možnost zakoupit si SixPacs nebo Super Amp II spolu s měřičem předpětí zdarma.

Jak to všechno funguje

Trubkové výkonové zesilovače musí mít na své elektronky nastavený předpěťový proud, aby proběhla regulace množství toku elektronů a byl tak vytvořen správný tok proudu. Je neméně důležité, aby byl tento předpěťový proud na správné úrovni, což zamezuje negativním vlivům, jako ničení a stárnutí elektronek i jiných komponentů. Není vždy snadné zdolat vše na multi úrovni, je třeba se o hodnotách ujišťovat a kontrolovat stav baterie, kde jej nastavit, jak postupovat a získat správné hodnoty. Cary Audio MA-300 má funkci jednoúčelového měřiče, jenž měří pouze miliampéry stejnosměrného proudu s nainstalovaným konektorem, kdy vše je zasazeno v atraktivním ocelovém stojanu. Díky tomu je pak velmi snadné připojit jej k jakémukoli z firemních zesilovačů a získat tak okamžité přečtení zkreslení každého kanálu. Jednoduché nastavení lze zvládnout malým šroubovákem, za pomocí něho otáčet nahoru nebo dolů, dokud měřič nenačte správnou úroveň. Tak lze zajistit, že se zesilovačem nastoupí zase ten nejlepší možný výkon, který je klientelou očekáván.
Výrobce Cary Audio
Vaše hodnocení