DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio Preamplifier SLP-98P

SKU
CAPreampSLP-98P
144 990 Kč
Do 5 dnů

Prémiová audio technika


Společnost Cary Audio byla založena v roce 1989 a od samého začátku bylo jejím cílem vyrábět co možná nejkvalitnější výrobky. Sympatická je firemní oddanost přesné a živé reprodukci hudby, jež vede k mnoha oceněním a nadšeným recenzím v širokém celosvětovém měřítku. Cary Audio má na svém kontě audio zařízení, které je prostředníkem k tomu, jak si užít hudbu a video zábavu.

Výsledky dlouholetého výzkumu a vývoje

V portfoliu tohoto výrobce je mnoho produktů digitálního domácího kina, které aktuálně doplňují hudební systémy. Procesory a zesilovače Cary Audio si rychle získaly pověst nejlépe znějících systémů domácího kina na světě. Značka zásadním způsobem nastavuje nový standard pro zábavní systémy, především je zřetelný posun digitálního designu kupředu - předzesilovač SLP-98, obohacený o Phono Stage, je inovativním zařízením, směřujícím k lepším akustickým výsledkům.

Výkon a naslouchání

Díky tlaku na stálé zlepšování komponentů, technologií a výrobních procesů se ono neochvějné naléhání odrazilo především na kvalitě a výkonu, což vede k lepšímu naslouchání zvuku, stejně jako naslouchání současným spotřebitelům. V tomto případě zůstává Cary Audio na špici rychle se rozvíjející sekce uživatelské elektroniky. Společnost čerpá ze striktně dvoukanálových puristických hudebních systémů, přičemž nahlíží do špičkových řešení pro digitální domácí kino a streamování, odhodlána vyrábět nejlepší výkonné produkty na planetě. Ať už jde o převodník digitálního signálu na analogový (DAC), streamer, trubkový předzesilovač či zesilovač, investice do značky Cary Audio znamená velké plus pro všechny, kdož chtějí a umějí pozorně naslouchat.

Předzesilovač SLP-98

Cary Audio má v nabídce předzesilovač, jehož předchůdce je více než 20 let stejně hudebně uspokojivý, jako před léty. Není vyloučena ruční výroba a ruční zapojení v Severní Karolíně, využití přizpůsobených elektronek a nulové zpětné vazby s cílem zajistit co nejpřesnější hudební prezentaci. Model SLP-98 využívá externí napájecí zdroj a kryt stejně jako jeho velký bratr SLP-05, aby udržel jakýkoli vysokonapěťový elektrický šum mimo obvody, které bezpečně ovládají jemnou hudební reprodukci.

Jak to funguje

Dílem pěti vstupů je zařízení SLP-98 připraveno spravovat propracovaný systém s veškerým komfortem, výhodou je využití dálkového ovládání hlasitosti. Comeback gramofonů a vinylu audiofilům přihrál volitelný vestavěný phono stupeň pro MM kazety, což z něj činí hodnotu důležitou pro úroveň výkonu (model SLP-98P s phono pódiem, SLP-98L jako line-stage). Vůbec nezáleží na tom, co uživatel poslouchá - vinylové desky, kazety, CD nebo jakýkoli výstup ze současných digitálních zdrojů, to vše SLP-98 povyšuje na úroveň dosud nepoznanou.

Specifika a upřesnění

Výrobce v tomto případě využívá triodu třídy A s výstupem 2V nominálně, 12V maximálně. SLP-98 pracuje se ziskem 20 dB Line Stage, 43 dB Phono Stage (pouze SLP-98P). Frekvenční odezva se rozprostírá od 5 do 163 000 Hz. Vstupní impedance činí 50 000 Ohm (Line), 47 000 Ohm (Phono). Výstupní impedance je 440 Ohm. Kondenzátory disponují polypropylenovou fólií s ručně pájenými měděnými svorkami (k dispozici jsou volitelné upgrady). Napájecí kabel je 3- vodičový, odnímatelný, je vyžadována podpora 117/234 V AC při 50/60 Hz. Zařízení spotřebuje za provozu 44 W. Finálová podoba je dána antracitově černým podvozkem se stříbrným nebo černým hliníkovým čelním panelem.
Výrobce Cary Audio
Počet kanálů 2.0
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 163000
Odstup signál / šum (dB) 88
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out)
Pre-out 2 kanály
Phono předzesilovač MM
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup
Barva Černá
Šířka (mm) 318
Výška (mm) 127
Hloubka (mm) 305
Hmotnost (kg) 10
Vaše hodnocení