DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio SLP-05 - Stříbrný

SKU
CASLP-05SL
284 990 Kč
Do 5 dnů

Specializace na hi-fi zvuk

Mnoho výrobců, zabývajících se audio produkcí se snaží vyrábět co nejkvalitnější produkty a systémy, avšak ne všem se to daří tak, jak je náročnou audiofilskou obcí očekáváno. Specializace na dvoukanálové vakuové trubice v tomto tržním odvětví však zjevně sluší inovativní značce Cary Audio. Jedním z cílů této společnosti je přesná a živá reprodukce hudby, což audiofilská veřejnost náležitě oceňuje a recenzuje s velkým nadšením i pochopením.

Soutěž o co nejlepší poslech

Úsilí společnosti Cary Audio přináší úspěch a potažmo i konkrétní prostředky, respektive zprostředkovatele k tomu, jak si užít hudbu a video zábavu naplno. Výzkum a vývoj je pro tohoto výrobce audio techniky denním chlebem. Firemní procesory a zesilovače sdílejí stejnou charakteristickou kvalitu zvuku, ať jsou použity pro prostorový zvuk nebo stereo hudbu. S rostoucím know-how si získávají pověst nejlépe znějících systémů domácích kin na světě. Předzesilovače patří k sekci, o kterou je zájem, SLP-05 Preamplifier přináší ve své podstatě to nejdůležitější pro digitální domácí kino a streamování.

Komfortní poslech

Výrobce od dob svého založení v zásadě nemění firemní filozofii a dál zůstává věrný svému odhodlání vyrábět nejlepší, vysoce výkonné produkty na světě. Při poslechu se zcela novým převodníkem digitálního signálu na analogový (DAC), streamerem nebo trubkovým předzesilovačem a zesilovačem každý pozná, že tato investice se vyplatí. Ať Cary Audio učiní cokoli pro komfortní poslech, je jisté, že výsledek je vždy prvotřídní.

Co je dobré vědět o předzesilovači

Nejlepší předzesilovač Cary Audio právem získal mnoho ocenění a skvělých recenzí. Skládá se z jednoho šasi, ve kterém je situován samotný předzesilovač a z druhého samostatného napájecího zdroje, který udržuje hluk mimo cestu hudebního signálu, čímž poskytuje stabilnější elektrické základy. Jako u většiny produktů pod hlavičkou Cary Audio je konstrukce plně diferenciálně vyvážená, pro další snížení elektronického šumu a pro rychlejší odezvu nepoužívá žádnou globální zpětnou vazbu. Model SLP-05 má k dispozici tři páry RCA vstupů a páskovou smyčku, vedle toho také dva páry XLR vyvážených vstupů. Dále obsahuje režim Cinema Bypass, takže sdílet je možné zdroje mezi hudebním systémem a procesorem domácího kina, aniž by bylo potřeba starat se o degradaci signálové cesty nebo znovu nastavovat hlasitost.

Příslušenství

K tomuto dobře vybavenému předzesilovači SLP-05 výrobce dodává sadu ručně sladěných elektronek a pár, který jednoduše napájí integrovaný sluchátkový zesilovač. Všechny dostupné užité technologie znamenají, že posluchač si může vychutnat naplno poslech hudby takové, která je plná života, která je přitažlivá díky své bohatosti a jasnosti, která je nabitá detaily a podrobnostmi. Protože to je hlavním aspektem, jenž posouvá SLP-05 z dobrého komponentu na skutečně prvotřídní komponent. Pozornost a péči společnost Cary Audio věnuje z praktického hlediska především detailům a preciznosti v designu obvodů, také se cíleně zaměřuje na kvalitu dílů a součástí, skvělou povrchovou úpravu a výborně posazený zvuk, který nezkazí ani náročnými uživateli očekávaný audio požitek. Cary Audio si naopak velmi cení všeho, čeho se značce podařilo dosáhnout. Prémii pro natěšené audiofily představuje Ultimate Upgrade, jenž je nyní k dispozici právě pro tento předzesilovač a je dán změnami v napájecím zdroji i v obvodu fázového vedení.
Výrobce Cary Audio
Počet kanálů 2.0
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 250000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) < 0,03
Analogový vstup RCA, XLR
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm), XLR
Digitální vstup
Digitální výstup
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 159
Hloubka (mm) 305
Hmotnost (kg) 7,3
Vaše hodnocení