DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio VT-500 - Stříbrný

SKU
CAVT-500SL
159 990 Kč
Do 5 dnů

Ať žije vinyl!

Reinkarnace vinylových desek je tady. Nikdy se tento druh nahrávek neměl tak intenzivně k životu, jako právě nyní. Je to podobné, jako když do závodu vstupují noví koně, staří koně ožívají a aktivizují svou stáj. Cary Audio je stáj, která právě posílila svůj závazek k vinylu.
 

Úspěch v cílové rovince

Tato společnost je proslulá svými elektronkovými zesilovači a nyní nabízí nový phono předzesilovač VT-500. Jednostranné zařízení třídy A využívá čtyř duálních triodových elektronek 6SL7, jedné usměrňovací trubice 5AR4 s plně regulovanou sekcí napájecího zdroje, která je umístěna ve vnějším velmi odolném šasi, což je ideální pro extrémně tichý provoz.

Výhody a přednosti předzesilovače

Nový Phono předzesilovač VT-500 využívá ekvalizační křivku RIAA, odvozenou z pasivního RC obvodu umístěného mezi dvěma stupni zisku. Zaujímá své místo coby nejúspěšnější phono pódium této zkušené mnohaleté značky a společnosti. Cary Audio nyní dodává hudební um díky maximálně melodickým kazetám s pohyblivou cívkou, jenž jsou ošetřeny silným zesílením s ultra nízkým šumem i zkreslením. 

Specifika a upřesnění

Systémem je přímý spojený obvod s frekvenční odezvou a křivkou RIAA + 0,5 dB, s pasivním návrhem obvodu RIAA. Funguje se ziskem MM 38 dB, pomocí triodových elektronek, MC 65 dB, pomocí vstupních transformátorů a triodových elektronek. Vstupní impedance u MM dosahuje 47 kOhm, u MC jsou volitelné - 50, 100, 200, 500 nebo 1000 Ohm. Výstupní impedance dosahuje 660 Ohm. Design napájecího zdroje výrobce zvolil ve formě plně regulovaného napájecího zdroje s transformátorem R-Core. Zařízení má spotřebu energie 15 W, zahřívací čas činí 5 minut a požadavky na střídavý proud jsou 100 V-120 V při 50/60 Hz nebo 200 V-240 V při 50/60 Hz. Finální úprava modelu VT-500 je završena hliníkovým podvozkem s jemně strukturovaným černým práškovým lakováním, přičemž čelní deska je z eloxovaného hliníku v černé nebo stříbrné barvě.

Nová úroveň poslechu

Tento inovativní Phono předzesilovač oslovuje vinylové nadšence, kteří chtějí posunout svůj poslechový zážitek na výjimečnou úroveň. Domácí zvuk se již od nepaměti zaměřuje na reproduktory a hledá řešení pro hudební streaming. V této kategorii získávají renomé špičkové procesory, předzesilovače a gramofony. Rostoucí počet produktů v portfoliu společnosti naznačuje zdravý růst ve všech sektorech a studie trhu ukazují, že vinyl zůstává i nadále oblíbenou volbou hudby, napříč generacemi. Tak se stalo, že i při obnově vinylu se spotřebitelé soustředí na kvalitu a poptávají produkty, které mohou o dost vylepšit jejich poslechové zážitky.

Nejlepší přítel člověka

Model VT-500 aspiruje na čestné místo v rostoucí kategorii pro uznalé posluchače hudby, kteří chtějí posunout své vinylové poslechové zážitky na vyšší level. Pro lepší hudbu z vinylu přes reproduktory nebo stereo systém je zapotřebí posílit signál a prostřednictvím phono předzesilovače je to jednoznačně nejlepší způsob. Sekce MC využívá dva vysoce kvalitní stupňovací transformátory, které poskytují dostatečný zisk pro použití s ​​jakoukoli kazetou MC. Zařízení nabízí vstupy a volitelné zatížení tak, aby odpovídalo libovolnému pohyblivému magnetu nebo phono kazetě s pohyblivou cívkou. Spotřebitelé jsou spokojeni, oceňují výsledný audio styl, který rezonuje se spokojeností lidí se zájmem o přidání elektronických systémů do svých domovů. Ti obzvláště ocení odvážné kroky a nová řešení. Cary Audio je nasměrováno správným směrem na cestě při hledání chytřejšího, pohodlnějšího, efektivnějšího a příjemnějšího domova se vším všudy.
Výrobce Cary Audio
Počet kanálů 2.0
Odstup signál / šum (dB) 78
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line)
Phono předzesilovač MM, MC
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup
Síťové připojení
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 330
Výška (mm) 130
Hloubka (mm) 440
Hmotnost (kg) 10
Vaše hodnocení