DALI Sound Hub Contact

SKU
SOUNDHUBCOMPACT
7 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Co je zrovna in

V současné době je trendem mít solidní domácí audio systém, kde hlavní roli hraje kvalita. Na trhu jsou nejrůznější aparatury rozličných značek, avšak spletitá kabeláž z nich činí ne zrovna vzhledné systémy. Mnohé z nich interiéru ubírají místa nebo mu na kráse nepřidají. Možným řešením je nápad značky DALI.

Pro lepší zvuk

Vždy je možné jít dokonalosti naproti. Největší úskalí však obvykle spočívají v kvalitě komponentů, ze kterých je audio systém vytvořen. Výsledkem koordinace ve výrobě DALI je skvělý stereofonní zvuk bez kabelů a stabilní přenos ve vysokém rozlišení. Sound Hub Contact má na to, aby uspokojil všechny kvality chtivé uživatele.

Plnokrevný hudební výkon

Sound Hub Compact hraje v aktivním bezdrátovém Hi-Fi systému hlavní roli. Zvládne přenášet zvukové zdroje do bezdrátového systému DALI eco, který zahrnuje reproduktory Oberon C, Callisto C a Rubicon C. Komponent je navržen speciálně pro bezproblémovou integraci TV a Bluetooth audio, kombinuje všechny funkce a vybavení rozhraní potřebné k tomu, aby byl v kompletním bezdrátovém aktivním Hi-Fi systému stěžejním. Umí zpracovat řadu kabelových digitálních a analogových zdrojů, včetně HDMI ARC, umí také spárovat se zvukovými zařízeními Bluetooth (smartphony, tablety, notebooky, PC). Tento model lze instalovat na stůl, polici či na nábytek. Také může být uchycen přímo na stěně.

Funkčnost a vlastnosti

Systém se automaticky zapne, je-li připojeno dříve spárované zařízení Bluetooth a zahájeno přehrávání. Nejde o složité ovládací aplikace, ale jen o automatické přepínání vstupů a intuitivní ovládání hlasitosti na základě zdroje. Sound Hub Compact vysílá do reproduktorů pomocí patentovaného 30- bit bezdrátového protokolu. Zcela mimořádně si rozumí se systémem reproduktorů CALLISTO, bravurně vysílá Hi-Res zvuk do reproduktorů, navíc automaticky přepíná mezi více zdroji. Nastavení Hi-Fi systému je bezproblémové, snadné a svižné. Stačí propojit reproduktory CALLISTO se Sound Hub a stisknout tlačítko CONNECT, streamování z telefonu nebo hudebního serveru je připraveno.

Specifika a parametry

Zařízení je vyrobeno o rozměrech 30 x 212 x 132 mm a váží 0,5 kg. Do příslušenství je zahrnut napájecí kabel, gumové nožky, dálkové ovládání, IR přijímač a průvodce rychlým nastavením. Sound Hub Contact nabízí HDMI ARC a je navržen pro zvuk TV, umožňuje použití dálkového ovladače pro televizor. Má pět samostatných audio vstupů, díky nim se lze připojit téměř k jakémukoli audio zařízení - digitálnímu či analogovému. Všudypřítomná technologie Bluetooth obsahuje velmi výkonné kodeky AAC a aptX HD, čímž umožňuje chytrým telefonům, tabletům, notebookům, stolním počítačům nebo jakémukoli jinému zdroji zvuku Bluetooth snadno a rychle přehrávat lokálně uloženou, ale i streamovanou hudbu. Platí podpora různých zdrojů, například Bluetooth (AAC a Apt-X HD), analogového (RCA a Mini Jack), koaxiálního RCA, 2 optického (Audio a TV) a USB výstupu (Google Chromecast Audio), včetně modulárních rozšiřujících portů (BluOS). S takto volitelným modulem lze rozšířit multi-room platformu Bluesound Hi-res. BluOS je navržen pro audiofily tak, aby účinně poskytoval nejlepší možnou kvalitu digitálního zvuku.

Moderní design jako třešnička na dortu

Komplexní designový model, včetně ovladače, je navržen v černém outfitu. Je všeobecně známo, že nerušivá univerzální barevnost má styl i šarm. Faktem je, že seznámení se značkou DALI je příjemná záležitost. Není nad to vyzkoušet vše na vlastní kůži, respektive na vlastní uši a oči.

Vlastnosti:

 • Vstup pro připojení: 2 x optický (TosLink), RCA (Analouge Stereo), HDMI ARC, vstup IR senzoru, připraveno pro Chromecast
 • Připojovací výstup: SUB Out (RCA), USB nabíjecí výstup (5V / 1,5A)
 • Bezdrátový vstup: Bluetooth 5.0 (AAC, aptX, aptX HD)
 • Bezdrátový výstup: Plných 24 bitů / 96 kHz (bez útlumu bitové ztráty)
 • Bezdrátové zvukové pásmo RF: 5 725–5 875 MHz
 • Max. Digitální rozlišení: 24/192 bitů / KHz
 • Max. Spotřeba energie: 2,8 W.
 • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 1,7 W.
 • Vstupní Impedance RCA: 7,2 kΩ
 • Vstupní citlivost RCA: 3,0V
 • Výstupní napětí Max. Sub-Out: 1,7 V
 • Vstupní síťové napětí: 9V DC napájecí zdroj (univerzální 100-240 VAC)

Video ukázka

Výrobce DALI
Barva Černá