DENON DHT-S216

SKU
DHTS216BK
5 690 Kč
Skladem

Jak posunout hranice zvuku

Někdo je se svým domácím audio systémem spokojený, jiný by rád jeho hranice posouval dál, výš, k lepší zvučnosti i výkonnosti. K tomu je zapotřebí technické vyspělosti, technologického zázemí, ale také kvalitní vybavení. Dobře postavené audio zařízení dopomůže k uživatelské spokojenosti snadno a rychle.

Audio pomocník v elegantním pouzdře

Soundbary jsou v hi-fi světě již známými produkty. Takové zařízení dokonale simuluje multikanálový zvuk, k čemuž mu dopomáhají kvalitní měniče a subwoofery. Bonusovým přídavkem může být bezdrátový přenos, nové technologie, funkce, konektivita, ovládání. Dokonce i instalace na podkladu či stěně je lákavým precedentem pro řadu uživatelů – ostatně stačí pouze podrobně prozkoumat například soundbar Denon DHT-S216.

Zvukový panel se vším všudy

Tato jednoduše vypadající zvuková lišta může být chápána jako model značky „vše v jednom“. Disponuje zvukem DTS Virtual: X 3D pro vylepšené basy a křišťálově čistý dialog během sledování televize a filmů. Model DHT-S216 umí vytvořit silný zážitek z prostorového zvuku, hodného domácích kin. Vysoce výkonný soundbar dokáže nabídnout podmanivý zvukový zážitek - je plně kompatibilní se všemi moderními televizory s podporou HD i 4K.

Lídr na trhu

I AV přijímače mají své tahouny a Denon to umí. Transformovat jakoukoli televizi na centrum domácí zábavy díky jedinému audio modulu je pro něho hračka. Nízkoprofilový soundbar lze připevnit na zeď. Dále je vybavený výkonnými vestavěnými subwoofery se sníženým výkonem, dekódováním Dolby Digital a špičkovou zvukovou technologií. Tak je možné vytvořit a zažít silný prostorový zvuk kdekoli. Integrovaný 4K UHD HDMI (1 vstup / 1 výstup s ARC) je plně kompatibilní, poskytuje jasný obraz a úžasnou kvalitu zvuku z TV. Nezbývá než připojit vybraný televizor, Blu-ray nebo jiná zařízení prostřednictvím vstupů HDMI a optických nebo AUX vstupů. Ani o streamování oblíbené hudby přes Bluetooth nebude nikdo ochuzen. Dva vestavěné subwoofery s nízkým výkonem, napájejícím dynamický kino zvuk plně nahrazují samostatný subwoofer.

Technická specifika

Černý designový krasavec je 890 mm široký, 60 mm vysoký a 120 mm hluboký. Mezi jeho funkce patří možnost automatického vypnutí, spotřeba v pohotovostním režimu vykazuje 0,3 W. Modul je vybaven celkem šesti reproduktory – dvěma subwoofery, dvěma středovými měniči a dvojicí tweeterů. Všechny měniče spolu úspěšně kooperují, čímž zajišťují prvotřídní prostorový 3D zvuk. Soundbar Denon DHT-S216 tak dokáže proměnit jakýkoli prostor v originální centrum zábavy s dokonalým ozvučením.

Špičkové ozvučení prostoru

U soundbaru se 3D zvuk obejde bez mnoha reproboxů v místnosti, vše je situováno na jednom místě. Kromě toho je podporován DTS Virtual:X, který přes pokročilé algoritmy nastolí multikanálový, zcela obklopující zvuk. Perfektní funkčnost nadchne i náročné posluchače - při sledování filmu jsou doslova vtaženi do děje. Čisté dialogy budí dojem, že uživatel stojí hned vedle hlavních hrdinů, hlavně díky funkcím Virtual Height a Virtual Surround. K dispozici je prostorový zvuk z Blu-ray, herních konzol nebo streamingových aplikací pro TV - za to může dekódování Dolby Digital a DTS. Výhodou je variabilita připojení, soundbar lze připojit několika způsoby. V balení je přiložen HDMI kabel, kompatibilní s 4K UHD HDMI porty (1 vstup / 1 výstup s ARC). Využít lze také optický vstup, nebo AUX vstup - 3,5mm jack.

Výrobce Denon
Typ soundbaru Aktivní
Surround - objektové formáty DTS Virtual:X
Surround - kodek Dolby Digital
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Optický
Digitální výstup HDMI (ARC)
Lokální streamování Bluetooth
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
HDMI - funkce ARC
HDMI - video propustnost 4K
Barva Černá
Šířka (mm) 890
Výška (mm) 60
Hloubka (mm) 120
Hmotnost (kg) 3,5
Příslušenství HDMI kabel
Vaše hodnocení