DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

ELAC Discovery Z3

SKU
4011822532101
15 990 Kč
Do 5 dnů

Domácí multiroom reproduktor

  • Mnoho zdrojů: Spotify Connect, Roon Ready, Discovery Connect a Bluetooth
  • Vyplní místnost intenzivním zvukem
  • Elegantní design
  • 140 W zesilovač
  • Aplikace umožňuje korekce výšek a basů

V centru zájmu

Německý výrobce zvuku si v poslední době užíval pozornost veřejnosti - jejímu zájmu neunikl ani nový reproduktor, navržený zvukovým inženýrem A. Jonesem. Kromě toho společnost ELAC představila celou škálu nové elektroniky, včetně high-end gramofonu, integrovaného zesilovače a hudebního serveru. V projektu Discovery Z3 se výrobce zaměřuje na reproduktory Wi-Fi.

Streamovat je tak snadné

Vylepšený model Discovery Z3 se bezdrátově propojí s hudebním serverem Discovery a streamování hudby přes Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect může začít. Z3 je zajímavé zařízení, které je schopno pracovat jako koncový bod 24 bit / 192 kHz pro uživatele aplikace Roon a softwaru pro správu. K využití Roon s Discovery Z3 je zapotřebí buď Elac Discovery Server a Roon Essentials, nebo pořízení aplikace Roon. Streamovat je možné z mnoha zdrojů, včetně Roon Ready a Discovery Connect.

Výchozí alternativou je tvar

Tvarový design souvisí s výrobními parametry 5,5 kg vážícího přístroje, které jsou 279 x 127 x 190,5 mm. Činí jej kompaktnějším, oproti ostatním stereofonním Wi-Fi reproduktorům. Hliníkové šasi a moderní tvar se zakulacenými hranami předznamenává charisma produktu. ELAC Discovery Z3 umí splynout s interiérem velmi snadno.

Vybavení více než bohaté

Elac Discovery Z3 je osazen celkem šesti koncovými zesilovači D, 2 středo-výškovými koncentrickými reproduktory se 100 mm měničem z aramidového vlákna a 25 mm kalotou, situovanými v přední části. Čtyři diskrétní zesilovače poskytují 20 W pro každý výškový reproduktor a 50 W pro každý basový reproduktor. Akustické měniče ELAC  reprodukují čisté výšky a hluboké basy. Jednou z klíčových vlastností modelu je Bluetooth reproduktor se sluchátkovým výstupem 3,5mm jack. Výkonný 140 W zesilovač replikuje jasné výšky a okázalé basy, jako by byl v pokoji ještě navíc subwoofer. Pak už stačí připomenout jen aktivní stereofonní zónový reproduktor Roon Ready s Wi-Fi připojením, a plejáda skvělého vybavení je kompletní. Aktivní stereofonní reproduktor je možné zapojit jako běžný Bluetooth speaker, načež vlastní hudba může být streamována v celém domě z tabletu či telefonu.

Všestrannost jako jedna z důležitých vlastností

Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay technologie zjednodušují propojení, připojení a rozšíření. Pro milovníky jsou určeny oblíbené hudební služby Spotify. Celkové řízení je jednoduché, Discovery Z3 je kompatibilní s iOS a Android App Control. Lze přizpůsobit zvuk, nastavit basy a výšky podle vybraného vkusu. Z3 umožňuje také nastavení jasu LED.

Z technické sekce

Funkční je AUX vstup s 3,5 mm jackem a nechybí ani výstup pro sluchátka. Discovery Z3 přehrává MP3, ale neobsahuje Tuner. K napájení je třeba 120 V / 60 Hz. Frekvenční odezva se pohybuje mezi 60 - 20 000 Hz. S Android, Apple, Bluetooth je zajištěna nízká spotřeba energie. Discovery Connect, Roon Ready a Spotify Connect jsou registrované ochranné známky.

ELAC –stálice na nebi zvuku

První Wi-Fi reproduktor společnosti ELAC je vítězem na všech stanovištích. Má elegantní, plnohodnotný vzhled, který se od ostatních reproduktorů Wi-Fi odlišuje. Kvalita zvuku je vynikající a plně odpovídá ceně. ELAC využívá technologii Bluetooth Low Energy pro svou aplikaci Z3 Control, což usnadňuje počáteční nastavení. Konečně, schopnost reproduktorů fungovat jako koncový bod Roon s vysokou rezonancí dovoluje snadnou volbu pro uživatele tohoto softwaru.

Recenze ELAC Discovery Z3

 

Výrobce ELAC
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 140
Měniče Výškový: 2x 25 mm Ø (jemná kupole)
Basový: 2x 100 mm Ø (aramidové vlákno), 2x 100 mm Ø pasivní radiator
Frekvenční odezva od (Hz) 60
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Spotify
Lokální streamování Bluetooth
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 279,4
Výška (mm) 127
Hloubka (mm) 190,5
Hmotnost (kg) 4,5
Vaše hodnocení