DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Elipson PLANET SUB - Bílá

SKU
planetsubwhite
14 590 Kč
Do 5 dnů

Výjimečný design a  zvukový výkonPlanet Sub nese geny řady Elipson Planet: výjimečný design a nekompromisní zvukový výkon svědčí o této prestižní lince. Vybavený 20 cm měničem a technologií bass reflex, tento subwoofer je zvláště vnímavý v registru s horními basy, aby podpořil kompaktní prostorové reprosoustavy. Jeho aktivní zesilovač třídy D dosahuje až 200 W a jeho odezva dosahuje až 30 Hz, což mu dává pocit všestrannosti, která umožňuje, aby byl stejně vhodný pro použití jak ve stereo instalaci, tak v konfiguraci domácího kina.
Díky jeho nastavitelné mezní frekvenci může být Planet Sub spárován s jinými typy reproduktorů (kompaktní modely, sloupové modely,...).
Jeho cylindrický design podporuje velmi plynulý vnitřní proud vzduchu, zatímco dolů směřující měnič umožňuje jeho umístění kdekoliv v poslechové místnosti. Subwoofer je k dispozici ve třech nádherných lesklých barvách: černé, bílé a červené.

  • Systém : Aktivní, tubulární, bass-reflex subwoofer
  • Basový reproduktor : 20.32 cm reproduktor, celulózová membrána s vysokou hustotou, dolů vyzařující
  • Zesilovač : 200 W (max. výkon)
  • Frekvenční odezva (± 3 dB) : 30 Hz - 240 kHz

Elipson - trumfové eso

Elipson, s více než sedmdesátiletou tradicí (založen 1938), vždy usiloval o originální konstrukci reprosoustav spojenou s typickou francouzskou elegancí a precizní estetikou.
Průkopníka ve vývoji sférických ozvučnic se za posledních 70 let snažilo mnoho firem kopírovat (i tak slavné značky jako BW, Cabase, KEF), ale nikdo se mu nevyrovnal. Elipson je jedinou společností, která tento vývoj dotáhla do úplného konce použitím patentovaných vnitřních rezonátorů. Díky své věrné neutrální reprodukci se soustavy Elipson staly nejen ozdobou interiérů milovníků hudby, ale našly své uplatnění v řadě nahrávacích studií a v profesionálním ozvučení koncertních síní.
Po vstupu firmy Inovadis chytil Elipson doslova druhý dech a výsledkem investic a 2 let usilovného výzkumu a vývoje jsou nádherné kulové reprosoustavy Planet L. Elegantní dvoupásmovky vybavené vlastním koaxiálním reproduktorem (výškáč používá neodymiový magnet ) předvádějí neuvěřitelně živý a věrný zvukový projev. Uvážíte-li jejich rozměry,design a cenu, pochopíte, že tyto bedýnky opravdu nemají na trhu konkurenci.
Zvuk bez kompromisů a dokonalý design je k dispozici ve třech barevných provedeních: černá, červená a bílá. Kdo hledá dobře vypadající výborně hrající pár sférických beden, ten našel.
Pro audiofily toužící po High-endových soustavách s věrnou neutrální reprodukcí bez jakéhokoliv kompromisu pak Elipson připravil model 4260. Mohutné full-rangeové třípásmovky, inspirované vlastními slavnými modely ze 70tých let. V těchto soustavách zkoncentroval Elipson své po sedmdesát let budované know-how. Řadu produktů, které Elipson nabízí, aby vyhověl potřebám širokého okruhu zákazníků pak doplňují regálové bedýnky Studio Pro s frekvenčním rozsahem rovným jako pravítko a skupinka „klasických“ hranatých soustav Prestige.
Výrobce Elipson
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 240 000
Barva Bílá
Šířka (mm) 316
Výška (mm) 393
Hloubka (mm) 316
Hmotnost (kg) 10
Vaše hodnocení