ELIPSON PRESTIGE FACET 11C - Bílá

SKU
PRESTIGEFACET11Cwhite
7 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Centrální reproduktor


Elipson se vrátil do hry. Elipson, s více než sedmdesátiletou tradicí (založen 1938), vždy usiloval o originální konstrukci reprosoustav spojenou s typickou francouzskou elegancí a precizní estetikou. Díky své věrné neutrální reprodukci se soustavy Elipson staly nejen ozdobou interiérů milovníků hudby, ale našly své uplatnění v řadě nahrávacích studií a v profesionálním ozvučení koncertních síní.

Precizní design.

Reproduktor Prestige Facet 14C představuje řadu inovativních technologií, které mu umožňují nabídnout realistickou a podrobnou reprodukci dialogů pro vaše filmy. Precizní design zajišťuje optimální akustický výkon, zatímco elegantní povrch umožňuje reproduktoru se harmonicky sladit s interiérovým dekorem.
Reproduktor Prestige Facet 14C je dostupný v černé, ořechové a bílé barvě. Černý nebo bílý lak je aplikován ve dvou vrstvách na předním panelu.

Přesná reprodukce dialogů.

Tento centrální reproduktor je vybaven párem 17 cm měničů, obsahujících kulovou fázovou zátku, která omezuje vibrace a v důsledku toho redukuje zkreslení. Může reprodukovat frekvence až 43 Hz a má trvalý výkon 150 W. 25 mm měkký kopulový výškový reproduktor reprodukuje výšku s jemností a přesností. Reproduktor poskytuje velmi přesnou reprodukci dialogů.

Pečlivě postavený kabinet.

Zvláštní pozornost byla věnována kabinetu reproduktoru. Lakovaný přední panel je složen ze dvou hustých a silných materiálů a zpevněn několika vnitřními podpěrami. Pokud jde o konečnou kvalitu, ta také není přehlížena a nabízí výhody, jako je vinyl nejvyšší kvality a lakovaný přední panel.

Terminály.

U značky Elipson se se zadní stranou počítá stejně jako s přední. Designéři vytvořili zaoblené high-endové duální repro terminály, které nabízejí možnost bi-wiring a bi-ambing, přičemž využívají postříbřené kontakty pro maximalizaci přenosu signálu. Banánové svorky mohou být také připojeny k terminálům.

Vysoce citlivý reproduktor.

Vysoká citlivost reproduktoru Prestige Facet 14C (93 dB) umožňuje spárování s jakýmkoli domácím kinem. V kombinaci se zbytkem rodiny Prestige Facet získáte homogenní soupravu, schopnou reprodukovat zvukovou stopu optimalizovaným způsobem.
Výrobce Elipson
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Uzavřený
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 25 000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 92 dB/1W/1m
Barva Bílá
Šířka (mm) 470
Výška (mm) 176
Hloubka (mm) 180
Hmotnost (kg) 9
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)