DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

ELIPSON PRESTIGE FACET 14 LCR

SKU
ELIPSONPRESTIGEFACET14LCR
12 490 Kč
Do 5 dnů

Skvělý centrální reproduktor

Reproduktor LCR Elipson Prestige Facet 14LCR je součástí kompletní řady hi-fi reproduktorů, se kterými francouzský výrobce zahajuje mnoho technologických novinek. Tento reproduktor lze použít jako středový, levý a pravý reproduktor a dokonce i jako prostorový reproduktor pro ideální tónovou konzistenci.


Reproduktor LCR Elipson PF14LCR má dva středobasové reproduktory o průměru 17 cm osazené středovým obloukem pro omezení turbulencí, které jsou příčinou zkreslení. Výškový reproduktor je model s měkkou kopulí o průměru 25 mm. Exkluzivně pro řadu reproduktorů Elipson Prestige Facet obklopuje každý reproduktor na zakázku střižená korunka ze syntetické pryže, aby se omezil efekt ozvučnice a difrakce. Křivka odezvy je tak méně narušená, více lineární, pro plynulejší poslech.


Reprobox LCR Elipson Prestige Facet 14LCR také těží z velmi pečlivé konstrukce. Aby se co nejvíce eliminovaly vnitřní vibrace a rezonance, zvolili inženýři Elipson fasádu ze dvou materiálů různé hustoty a tloušťky a také skříň s četnými vnitřními výztuhami. Pokud jde o filtraci ve strmých svazích, využívá audiofilské komponenty. Povrchová úprava je nepřehlédnutelná, s lakovanou přední stranou a vysoce kvalitním vinylovým povlakem. Stejně jako všechny reproduktory Elipson Prestige Facet má Elipson Prestige Facet 14LCR špičkovou svorkovnici s postříbřenými kontakty pro maximalizaci přenosu signálu.


Reproduktorové terminály LCR Elipson Prestige Facet 14LCR také přijímají banánky. Konektory jsou postříbřeny pro optimalizaci přenosu signálu. Reproduktor LCR Elipson PF14LCR se vyznačuje svou neutralitou a přesností. Bez jakéhokoli zabarvení dodává svou partituru bez přidávání nebo odebírání čehokoli z původní nahrávky. Poslech odhaluje pocit měkkosti a klidu, každý kus je reprodukován věrně, suverénně a bez agresivity.


Jeho přísné chování a dynamické vlastnosti dělají z reproduktoru Elipson Prestige Facet 14LCR vynikající volbu pro vícekanálový systém domácího kina, ve kterém bude účinně podporovat reprodukci předních, středových a prostorových kanálů.
Výrobce Elipson
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 53
Frekvenční odezva do (Hz) 25 000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 93 dB/1W/1m
Barva Černá
Šířka (mm) 650
Výška (mm) 280
Hloubka (mm) 160
Hmotnost (kg) 13
Vaše hodnocení