ELIPSON PRESTIGE FACET 6ATM - Černá

SKU
PRESTIGEFACET6ATMblack
11 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Prostorové reproduktory


Elipson se vrátil do hry. Elipson, s více než sedmdesátiletou tradicí (založen 1938), vždy usiloval o originální konstrukci reprosoustav spojenou s typickou francouzskou elegancí a precizní estetikou. Díky své věrné neutrální reprodukci se soustavy Elipson staly nejen ozdobou interiérů milovníků hudby, ale našly své uplatnění v řadě nahrávacích studií a v profesionálním ozvučení koncertních síní.

Elipson Prestige Facet 6 ATM jsou prostorové reproduktory, které plně využívají francouzského know-how v oblasti inovací a technologického pokroku. Jejich místo je na vrcholu sloupových nebo regálových reproduktorů, směřujíc ke stropu.

Certifikace Dolby Atmos.

Reproduktory PF 6 Atmos byly navrženy tak, aby reprodukovaly vertikální rozměr vícekanálových pohlcujících formátů. Tyto prostorové reproduktory se vyznačují certifikací Dolby Atmos a zajistí vynikající reprodukci prostorových efektů nových Blu-Ray filmů.

Kvalitní zvuk.

Značka Elipson se rozhodla vybavit své reproduktory Prestige Facet 6 ATM měničem o průměru 14 cm, aby zajistila návrat basů a středních registrů. Pokud jde o inovace specifické pro francouzskou značku, na zakázku vyrobená syntetická pryžová korunka sleduje obrysy každého reproduktoru, aby drasticky snížila efekt přepážky a difrakce. Reproduktory jsou dále vybaveny měkkým výškovým reproduktorem o průměru 25 mm.
Výrobce Elipson
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 25 000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 90 dB/1W/1m
Maximální výkon - SPL (dB) 70 (RMS)
Barva Černá
Šířka (mm) 207
Výška (mm) 181
Hloubka (mm) 290
Hmotnost (kg) 4.8
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)