Emotiva Airmotiv GR1

SKU
Airmotiv GR1
11 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Airmotiv GR1

Airmotiv GR1 sluchátka využívají technologii grafenové infuze, pro poskytnutí výjimečného hudebního zážitku z poslechu. Sluchátka nabízí 50 mm polykarbonátové měniče vyztužené grafenem s nízkou hmotností, křišťálově vysoké výšky a velice realistický středový rozsah. Basy jsou silné a kontrolované. Zvuková scéna je otevřená a velmi přirozená. Sluchátka jsou také dostatečně pohodlná tak, aby se daly nosit po celý den, a díky robustní konstrukci si je budete moct užívat po mnoho let.

Kvalita zvuku na prvním místě

Ve společnosti Emotiva věříme, že kvalita zvuku je vždy na prvním místě. Platí to pro sluchátka i veškerou naší výbavu. Zatímco naše sluchátka GR1 využívají špičkovou technologii a vynikající konstrukci, jejich nejdůležitější vlastností je definitivně jejich fantastický zvuk. Čistý, jasný, detailní, hladký a nikdy ne skřípavý. Jejich semi-aperiodické mřížky do uší nabízí hybridní model mezi otevřeným i uzavřeným designem sluchátek. Částečně izolují posluchače od vnějšího světa a poskytují neuvěřitelně plynulé, přirozené a otevřené zvukové pole.

Design kvality

Sluchátka jsou vyměnitelná z perforované veganské kůže, jsou připevněna pevným kroužkem, který je zacvakne, aby pevně držela na svém místě, ale snadno se vyjme pokud by byla nutná výměna. Prémiové ergonomicky tvarované vložky z paměťové pěny dělají z poslechu radost. Čelenka je celokovová se správným množstvím pružiny a kovové západky s kovovými kuličkovými ložisky zajišťují, že čelenka zůstane na svém místě, když ji nastavujete nejen dnes, ale i po dalších několik let. Součástí balení je krásný 2 metrový flexibilní, nehlučný kabel pro sluchátka potažený textilem. Vnitřní konstrukce využívá čistou vícevláknovou OFC měď a připevňuje se standarními 2,5 mm zvukovými konektory na sluchátka, což usnadňuje pozdější výměnu kabelu za symetrický nebo upgrade i od jiných výrobců. Všechny elektrické kontaktní povrchy jsou pozlaceny a konektory jsou vyrobeny z obráběného kovu.

Co potřebujete vědět o grafenu

Grafen je high-tech uhlík s jedinečnou atomovou strukturou, která může zvýšit pevnost a zlepšit dynamické vlastnosti materiálů v konkrétních aplikacích. Naše sluchátka Airmotiv GR1 využívají nově vyvinutou membránu skládající se z velmi tenké polykarbonátové membrány se speciálně nanesenou vstvou grafenové mřížky, která je spojena s oběmi stranami. Výsledkem je ideální kombinace tlumení, kontrolované tuhosti a nízké hmotnosti. Tato membrána spolu s Emotiva motorem a nízkou pohyblivou hmotou operuje v pečlivě navrženém magnetickém systému, který poskytuje vyjímečný jas, linearitu a nízké zkreslení.
Výrobce EMOTIVA
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Přepínatelné
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 23
Frekvenční odezva do (Hz) 24500
THD (%) < 0,05
Impedance (Ω) 32
Maximální výkon - SPL (dB) 106
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (2,5 mm) - symetrický
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 2
Barva Černá
Hmotnost (g) 400
Příslušenství Kable, pouzdro na sluchátka, 3,5 mm konektor