FiiO PL50 (Zdroj)

SKU
FI PL50
3 990 Kč
Skladem
Lineární zdroj energie pro audiofilské zařízení, který snižuje šum a zkreslení a udržuje stabilní napětí.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Snížení šumu

Vysoce kvalitní lineární napájecí zdroj PL50 přináší do vaší audio sestavy snížení šumu, kultivovanější dynamiku a přesnější, teplejší tón v nižších frekvencích. Vzhledem k tomu, že nízkofrekvenční šum lineárních napájecích zdrojů má pevnou frekvenci, lze tento šum lépe a přesněji odfiltrovat. Kromě toho je PL50 vybaven také filtračním obvodem u zdroje střídavého proudu pro odfiltrování rušení generovaného jinými elektrickými zařízeními používanými ve stejném obvodu střídavého proudu pro ještě čistší a stabilnější napájení.

Vynikající upravený vysoce kvalitní transformátor

Model PL50 je vybaven zakázkovým toroidním transformátorem audiofilské kvality o výkonu 50VA, který je vyroben z vysoce kvalitního železa Nippon Steel a drátů z bezkyslíkaté mědi vysoké čistoty pro vyšší účinnost, vyšší přesnost, stabilnější napětí a vyšší energetický výkon.

Složitý, ale dokonalý návrh obvodu

Transformátor PL50 se vyznačuje složitou konstrukcí obvodů, která byla plně promyšlena tak, aby byla zajištěna co největší spolehlivost. Filtrace EMI, usměrnění transformátoru, vzorkování regulace napětí a vícestupňová filtrace jsou součástí obvodu, takže PL50 můžete bez obav používat.

Praktický vnější plášť

Stejně jako u ostatních produktů využívajících průmyslový design společnosti FiiO je vnější plášť PL50 vyroben ze slitiny hliníku a hořčíku, která nejenže dodává přístroji robustní vzhled, ale také účinně chrání vnitřní části před vnějším hlukem a rušením.

Spolehlivost zajištěná bezpečnostním certifikátem

Zařízení FiiO PL50 bylo navrženo a vyrobeno podle přísných bezpečnostních norem a získalo mnohé mezinárodní bezpečnostní certifikáty – můžete si tak být jisti jeho spolehlivostí.
Výrobce FiiO
Barva Černá
Šířka (mm) 114
Výška (mm) 62
Hloubka (mm) 190
Hmotnost (kg) 1.72
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)