DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring Eroica H
Goldring Eroica H Goldring Eroica H Goldring Eroica H

Goldring Eroica H

11 500 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Hi-fi výbava znamená takovou aparaturu, která je dostačující a ideální k tomu, aby její majitel byl spokojen s poslechem v nejvyšší míře. Poslech starých písní, evergreenů a žánrů ze zaprášených LP desek mnoha lidem přirostl k srdci natolik, že se s gramofony a vinylem rozloučit nedokáží. Není třeba, současný trh nabízí vše potřebné, včetně příslušenství, kabeláže, předzesilovačů a přenosek, se kterými je zvuková dokonalost na dosah. Eroica H Cartridge má co nabídnout – její stvořitel Goldring svou práci dokonale ovládá.

 

 • Audiofilní low output MC gramofonová přenoska
 • Silné neodymové magnety
 • Nabízí mimořádný výkon a spolehlivost

 

Hrdinství versus dokonalost

Eroica je originální audiofilskou přenoskou, která vyniká pokročilou konstrukcí, vybavena je též neodymovým magnetem. Konstrukce je unikátní, stejně jako použitý, pečlivě vybraný materiál. Mimo jiné dokáže zjednodušit a zpřesnit cestu signálu a ovládnout hmotnost přenosky. Dále tato specifická přenoska vyniká mnoha přednostmi, klady a výsadami. Materiál Pocan i typ hrotu Gyger II jsou zárukou věrohodné a ultra čisté reprodukce, včetně bravurně vedené stopy. Goldring je značkou přinášející skvělý design, osobitou image, spolehlivost a vysoký nestandardní výkon.

 

Technologické zázemí

Přenoska značky Goldring má svůj osobitý tvar, charakter a vyniká v černém dezénu. Její hmotnost je pouhých 5,5 g, včetně upevnění pak 6,6 g. Kmitočtové rozpětí je dáno pásmem 20 – 22 000 Hz (+/-3dB Hz). Zátěžová kapacita činí 100 – 500 pF. Typ hrotu se nazývá Gyger II, vnitřní odpor je 77 Ohm. Rozpětí snímací přítlačné síly je mezi 1,5 – 2,0 g (15 – 20 mN), doporučená přítlačná síla činí 1,7 g (17 mN). Vertikální sledovací úhel je 24 ˚. Specialitou, co se týče materiálového uchopení, je užitý originál Pocan. Podle profesionálního popisu disponuje přenoska ultra-rigidním tělem a také právě  špičkovému materiálu Pocan, náležící do sekce vysokovýkonných plastů. Polyamid vychází z ropy, používá se také označení Durethan, jeho polyesterem PBT je Pocan.

 

Inovace v podobě plastu

Jednoduše se jedná o poměrně všestranné polymerové a kvalitní materiály, které mají vysoký potenciál. Jsou maximálně využívány při výrobě technicky náročných komponentů. Všeobecně platí, že plastové výrobky poměrně dost odolávají vlivům zvenčí, a tedy i mechanickému zatížení. Mezi jejich kladné znaky je nutno připočítat spolehlivost a schopnost dlouhodobého používání. Pocan bývá též užíván pro nejrůznější účely např. v automobilovém průmyslu, elektronické a elektrotechnické sekci. Jsou velkou konkurencí kovovým elementům, které lehce dokáží nahradit.

 

Seznámení s kolébkou Goldring

Jdeme zpět do světa gramofonů, přenosek a dalšího příslušenství, včetně kabeláže. Firma Goldring je zkušeným matadorem se stoletými zkušenostmi v oboru audio. Kořeny sahají až k roku 1906, doba byla zcela jiná. Hudba a její poslech přinášela radost, dobrou náladu, naději, touhu a harmonii. Úspěšný Goldring má co nabídnout i dnes. Výrobky z jejich produkce vznikaly modifikací původních modelů. Ruční montáž je činí zcela bezkonkurenčními a originálními prvky s nastavením. Profi výroba a produkce zaznamenala zájem zvenčí, výrobky se tak dostávají za hranice domovské země.  Audiofilové a milovníci kvality upřednostňují pokročilé technologie, nepřekonané originální materiály, které zvukový proud činí věrohodným, autentickým, excelentním.

 

Dopřát si komfort je tak snadné!

Goldring gramofon,,kazety a další značkové komponenty předcházejí pověsti společnosti, která radost a komfort šíří již přes sto let. Díky za každou mimořádně podařenou hodinu s rafinovanými výrobky od Goldring. Je na ně maximální spolehnutí.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 22000Hz 3 dB 
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 1 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 25 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 2,5mV + / - 1 dB
 • Sledovací úhel: 24° 
 • Hrot: Gyger II
 • Zatěžovací odpor: 47 kOhm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 500 pF
 • Vnitřní indukčnost: 0,2 mH
 • Vnitřní odpor: 77 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 5,5 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g.)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring Eroica H

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MC
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Doporučený přítlak (g) 1,7