HECO Aurora Center 30 - Černá

SKU
1348040
Akční cena 5 449 Kč Běžná cena 5 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Středový reproduktor má své výsadní postavení při uspořádání reproduktorové soustavy. Domácí kino vítá kvalitní dvoupásmový centr s bass-reflexem, jelikož zajišťuje srozumitelný zvuk. Audiofilská série s názvem Aurora předního německého výrobce přichází jako na zavolanou. Středový reproduktor má typickou konstrukci, která je však navržena od základu nově. Pravoúhlý koncept pevné, vnitřně vyztužené skříně, nechává z čelního pohledu promluvit hladký a elegantní styl.

 

  • Mimořádná zvuková charakteristika a inovativní technologie
  • Moderní design: hedvábně matný lak v kombinaci s dřevěným dekorem
  • Odnímatelná plátěná maska s magnetickým uchycením
  • Vyškově nastavitelné bodce na podstavci

 

Zcela nové osazení

Díky unikátním technologiím a inovativnímu pojetí jsou produkty řady Aurora typické zbrusu novou konstrukcí reproduktorových měničů. Tweeter je dán novou technologií Fluktus, jeho 28 mm tkaninová kupole je implantována do všech modelů série Aurora. Využito je přitom unikátní, počítačově navržené optimalizované zvukové příruby, přinášející dokonalý rozptyl vyzařování vlastností a také velmi vyvážený, harmonický celkový dojem. Hedvábná kalota reproduktoru je velmi jemná, poháněna duálním feritovým magnetem s ferrofluidovým chlazením pro zajištění co nejvyššího výkonu. Basové a středobasové měniče o průměru 125 mm využívají patentovanou technologii HECO kraft paper, jejím přínosem je přirozená a neutrální reprodukce.

 

Provedení na jedničku

Přední a horní část centru je povrchově upravena hedvábným matným lakem (Ebony - ebenově černá nebo Ivory White) v kombinaci s imitací pravého dřevěného dekoru. Celý modul dýchá čistým precizním provedením, silnými emocemi, moderním designem. Ve své třídě je výjimečný a technicky nadčasový. Vnější detailně provedené krycí mřížky jsou magneticky aretovány. Robustní terminály jsou pozlacené, fungují jak v bi-wiring, tak bi-ampingovém propojení. Bass-reflexové porty jsou šroubované, což koresponduje s eliminací turbulence a kompresí nízkých frekvencí.

 

Technicky vzato

Celý 9,4 kg vážící středový reproduktor je vyroben dle rozměrů 490 x 177 x 285 mm.  Frekvenční rozsah se pohybuje od 34 do 42 000 Hz, s přechodovým kmitočtem 3 300 Hz. Podává výkon o velikosti 90 / 150 W, impedanční hodnota činí 4 - 8 Ohm a akustická citlivost je 90 dB. Doporučuje se zesilovač s výkonem 30 – 300 W. Výsledným efektem je, že vysoké pásmo je neskutečně čisté, tóny jsou vysoce přesné, vynikají bezkonkurenční přehledností a lokalizací.

 

Precedentní aspekty

Atraktivita centru je podpořena moderním designem, praktickým využitím inovativních konstrukcí měničů, zbrusu novým tweeterem HECO Fluktus a výhybkou, osazenou Audio Grade komponenty. HECO si potrpí na originály a jelikož vývoj nelze zastavit, patentované technologie jsou jistou a cennou devízou. Celo-hliníkové podstavce, magnetické uchycení mřížek a 6 šroubovaných reproduktorů, včetně basových portů činí tuto reprosoustavu stabilní a pevnou. Právě díky všem přednostem je akustický zážitek perfektně vyvážený, živý a přesto maximálně přirozený.

 

Z historie HECO

Je obecně známo, že německá společnost HECO existovala již v roce 1949. Od té doby se neustále vyvíjí a pracuje na plné obrátky. Firemní výzkumný a výrobní tým má za sebou mnoho let zkušeností, díky kterým exportuje do světa různé druhy špičkových reproduktorů a dokonce i kompletních reproduktorových soustav. Společnost HECO má jako výchozí element svoji filozofii, trvá na tradicích a tak směle oslovuje širokou uživatelskou skupinu, produkuje velmi kvalitní zboží, jenž je přijatelné a dostupné také díky svojí cenové kvalifikaci. Momentálně se HECO průmysl stabilizoval a rozrůstá se. Vynikaje kvalitou i skvělým poměrem ceny vůči výkonu a funkci výrobků je nositelem takové kvality, která vypovídá o propracovanosti, detailech, přesnosti a pečlivosti, perfektní vizuální a designové stránce.

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 28 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 127 mm
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 34
Frekvenční odezva do (Hz) 42500
Dělící frekvence (Hz) 3300
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 20
Nominální vstupní výkon (W) 90
Maximální vstupní výkon (W) 150
Maximální výkon - SPL (dB) Barva Černá
Šířka (mm) 490
Výška (mm) 177
Hloubka (mm) 285
Hmotnost (kg) 9,4