iFi iPhono 3 Black Label

SKU
5060738780280
25 974 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Perfekcionisté si přijdou na své

Nemnoho produktů má velký náskok před ostatními. Vždy za to může profesionalita výrobců, úroveň technologií, zvučnost značky. Britské iFi audio odmítá odpočívat na vavřínech. Jenom čtyři roky po vydání uznávaného iPhono2 je iFi zpět a na kontě má zbrusu nový design ve známém balení.

Pokrok zvyšuje hodnotu

U modifikovaných verzí produktů se podstatně zvyšuje i cena, a stejně tak je tomu i u nového iPhono 3 Black Label. Společnost iFi odvedla na jednotce obrovský kus práce a znatelné změny jsou nad rámec jednoduchých vylepšení, čímž zvýšila hodnotu produktu v ne zcela běžné hodnotové rovině. Co se týká specifikací iPhono 3, jednotka má stále patentovanou technologii „Class A TubeState“ a „Direct Drive Servoless“, obě se nacházejí i v předchozím modelu.

Komponenty s lepšími parametry

Tento modul vyniká dynamickým rozsahem, který byl zvýšen o 5 dB na 108 dB, zisk je až 72 dB. Zatěžovací impedance má neuvěřitelně všestranný rozsah 22 - 47k Ohm. Zařízení nechybí ani robustní sekce MM, lze však předvídat, že většina zájemců o předzesilovač na této úrovni bude užívat MC nebo kazetu s MM. Výrobce také propaguje upgradované kondenzátory a specifický obvodový design, který snižuje počet spojů i komplexní parazitní chování. Předzesilovač není o moc větší, než robustní dálkový TV ovladač. Má zabudovány jednoduché RCA vstupy a výstupy, uzemňovací kolík, nechybí ani přepínač preferované ekvalizační křivky.

Funkční design

Tento zesilovací model má totožný design jako jeho předchůdce, přičemž vyniká pouze odlišnou barvou jednotky. Nedostatek vypínačů nemusí být znepokojující, jelikož i předchozí iPhono2 nepřetržitě zapnutý funguje bez problémů po libovolně dlouhou dobu. Co se týká zvuku, zní jasně a bez zastření, ve srovnání se všemi ostatními phonostage je více než uspokojivý. Podle iFi je jeho design s přímou vazbou skvělým krokem konstrukčního týmu. Faktem je, že jsou i dražší phonostage, ale jsou i takové, které spadají do téhož cenového rozpětí. Při výběru jde spíše o synergii a osobní vkus.

Extra čistý výsledek

Skvělý iFi iPhono3 Black Label se ideálně hodí pro specifické gramofony. Na iPhono 3 jsou dva vstupy, vstupy MM procházejí selektory pro kapacitní zátěžové spínače a vstupy MC procházejí odporovými zátěžovými spínači. Většina phonostage poskytuje tolik vylepšení, kolik výrobce dovolí. Někteří jednoduše předkládají jedinou sadu: 47k Ohm, 220uF pro MM a 47 Ohm pro MC. Phono 3 je pro tweaker a perfekcionista i co se týká měření, porovnávající různé ekvalizační křivky, jelikož nabízí křivky RIAA, „Columbia“ a Decca nebo TELDEC / DIN.

Přednosti

V matně leštěném černém designu se super tichým podkladem iFi buduje nové pódium, při tom využívá ty nejlepší audiofilní komponenty, počítačem řízené operační zesilovače, vysoce ziskové bipolární výstupní tranzistory a audio kondenzátory Nichicon. A to není zdaleka všechno. Milované skladby z domácí sbírky LP zní jako rajská hudba, jako poselství zdávna. Společnost iFi všechno vsadila na technologie TubeState třídy A, DirectDrive Servoless. Speciálně vyvinutý základ pochází od společnosti AMR a je určen pro zvuk iFi. Sečteno a podtrženo, komponent je korunován několika zcela speciálními audiofilskými komponenty od Burr-Brown, TDK a Nichicon.
Výrobce iFi
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Zesílení (dB) od 36dB do 72dB dynamický rozsah neuvěřitelných 108dB
Odstup signál / šum (dB) 85
Impedance (Ω) 22-47000
THD+N (%) <0.005
Barva Černá
Šířka (mm) 58
Výška (mm) 28
Hloubka (mm) 158
Hmotnost (kg) 0,265