DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

iFi SPDIF iPurifier2

SKU
5060738780945
5 174 Kč
Do 5 dnů

Nové pojetí zvuku

Kdo by chtěl vylepšit domácí audio při sledování napínavých filmů nebo při hraní her, může se začít ohlížet po zařízeních, která se o ohromující zvukový výstup jednoduše postarají. Kvalita poslechu se tak rázem vyrovná kvalitě obrazu a harmonie obou nemusí být vzácností.

Jak zamezit nechtěným vlivům

Z výroby britské společnosti iFi Audio je datový filtr SPDIF iPurifier2 audiofily vítaným zařízením. V první řadě aktivně regeneruje digitální signál S / PDIF a účinně odstraňuje chvění z digitálního signálu. Lidský sluch toto chvění zaznamenává kvůli ostrosti, tvrdosti, nedostatečné dynamice a někdy i kvůli hudební reprodukci, která je obvykle nevyvážená. S tímto nově navrženým společníkem je však slyšitelný teplejší zvuk méně ostrý, více průhledný, detailnější, prostornější, fráze jsou širší i hlubší.

S/PDIF

Co znamená tato zkratka? S / PDIF neboli Sony / Philips Digital Interface Format je počáteční digitální výstup, který je zpravidla využíván pro CD přehrávače, DVD přehrávače, ale také pro zvukové karty PCI. Jde o tzv. normu, která je určena pro kratší vzdálenosti a při přenosu signálu jsou zjištěny relativně vysoké, nežádoucí hodnoty chvění. Progresívní společnosti se za poslední dobu postaraly v sekci zaměřené na digitální zpracování signálu o velký posun kupředu. I když je technologický pokrok výhrou, platí, že S / PDIF ve světě digitálního zvuku je stále hojně využíván, včetně všech jeho úskalí. Zařízení iFi SPDIF iPurifier2 má však na to, aby snadným a jednoduchým zásahem dosáhlo kýženého cíle.

Bit Perfect Engineering

Tento modul je vybaven digitálním koaxiálním kabelem RCA, optickým vstupem a výstupem, podporuje několik typů digitálního formátu, mezi nimi i Dolby Digital a DTS. Zařízení iPurifier2 je navrženo tak, aby bylo „bitově dokonalé“ a aby nedocházelo k nadměrnému vzorkování nebo up-vzorkování signálu. Jsou podporovány signály DTS, Dolby Digital, DoP a signály až do 192 kHz. Platí kooperace s optickým a digitálním koaxiálním připojením z libovolného zdroje S/PDIF. Výstup na optický i digitální koaxiální kabel současně umožňuje současné připojení ke dvěma audio systémům. Přitom může být funkční i jako digitální koaxiální optický převodník.

Funkce a funkčnost

Požadovaný a obnovený signál S/PDIF bez chvění musí projít izolací, regenerací, vyrovnávací pamětí a novým časováním. Vedle tohoto návrhu funguje také systém vyrovnávací paměti GMT (Global Master Timing). Funkce Memory Buffer je navržena tak, aby se vyřešil problém s chvěním, funkce REclock a REgenerate zase směřují k tomu, aby dodávaly signálu další sílu a věrnost. Galvanicky izolovaný výstup S / PDIF odděluje elektrické obvody a eliminuje tak zbloudilé prvky, takže projde jenom signál pro zvuk bez ruchů. Výrobce nastavil řadu parametrů, například 10 MHz globálního časování Femto Master Clock, čtveřici tantalových 100μF kondenzátorů pro vyšší zvlnění napájecího zdroje, firmware MCU pro optimalizaci výkonu. Výkon napomáhá zvýšení galvanické izolace, nechybí pozlacené stínění EMI / RFI a dodávaný napájecí zdroj iPower.

Technické údaje

Rozměry zařízení 76 x 19 x 20 mm odpovídají jeho nízké hmotnosti (56 g). Zdrojem napájení je USB typu C, 5V / 500mA, včetně iPower 5V. Podporované signály jsou 44,1 / 48 / 88,2 /96 / 176,4 / 192 kHz, 16 – 24- bit a další. Vstup tvoří kombinovaný optický mini-jack, pozlacený koaxiální konektor (impedance 75 Ohm), výstupem je pozlacený koaxiální konektor (impedance 75 Ohm) a optický mini konektor.
Výrobce iFi
Barva Bílá
Šířka (mm) 76
Výška (mm) 19
Hloubka (mm) 20
Hmotnost (kg) 0,056
Vaše hodnocení