Integra DRX 5.4

SKU
DRX54
56 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Rádi byste domácí kino s Dolby Atmos, Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Amazon Alexa? Tento skvělý společník dodá domácímu systému vše potřebné.


To je prostorový zvuk referenční úrovně.

Je pověstná schopností vytvořit ty nejpovedenější komponenty domácích kin, vhodných k instalaci. Referenční úroveň DRX-5.4 to beze zbytku dokazuje. Prozkoumejte přijímač s certifikací THX a seznamte se se všemi jeho klady. Na prvním místě je ultra čistý výkon, daný až devíti reproduktorům – ideální pro systém Dolby Atmos s neopakovatelnými efekty. Integruje se také se širokým rejstříkem řídicích systémů třetích stran. A nejenom proto je vynikající volbou všech těch, kteří ocení na míru instalované domácí kino.


Není čas otálet

Je čas na hry a zábavu. Tento model slibuje pokročilé zpracování videa pro filmy a hraní her. Výrobce vybavil DRX-5.4 nejmodernější video technologií. Všech šest jeho HDMI vstupů na zadním panelu podporuje ostrý video obsah 8K/60 a 4K/120 pro vysoce kvalitní zdroje typu 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač, Apple TV nebo herní systém nové generace. K tomu je dobré vědět, že streamovat melodie z telefonu či tabletu přes Bluetooth, Apple AirPlay 2 je úplná hračka, a jako bonus se nabízí vestavěný Chromecast. Je možné přehrávat sbírku digitálních hudebních souborů přes Wi-Fi síť nebo využít integrovaný phono vstup pro domácí gramofon. A kdo bude chtít, může přehrávat skladby ve vysokém rozlišení z USB disku.


Funkce, které uživatelé vítají

Přidanou hodnotou a hudební funkcí DRX-5.4 je přenos Bluetooth do bezdrátových sluchátek. Takže sledovat televizi nebo poslouchat hudbu, aniž by byl někdo v domě rušen hlasitým zvukem, je dalším bonusem. Navíc je také oceňovaná funkce snadné instalace a ovládání – model spolupracuje s volitelnými řídicími a automatizačními systémy na bázi IP, jako jsou Crestron, Control4, Savant a ELAN. Může kooperovat se síťovými monitorovacími systémy typu OvrC Pro a Domotz. Zadní panel je bílý, takže spojovací body jsou snadno rozpoznatelné zvláště při pohledu na A/V skříň nebo stojan na vybavení, což se hodí například při zapojování kabelu.
Vše doladí Dirac Live
Jako třešnička na dortu se tváří výkonná pokojová kalibrace od Dirac Live - jedna z nejlepších platforem pro korekci místnosti v oboru. Jejím úkolem je měřit akustiku pokoje pomocí přiloženého mikrofonu a poté jemně dolaďovat výstup systému tak, aby co nejlépe odpovídal jedinečným zvukovým charakteristikám daného prostoru.


Specifika

Zařízení funguje se 120 W na kanál do 8 Ohm (20-20 000 Hz) při 0,08 % THD, s 2 kanály, vlastním transformátorem, ručně vybranými vnitřními komponenty a cílem zajistit čistý, dynamický výkon. Je zajištěno dekódování prostorového zvuku Dolby a DTS, zpracování Dolby Atmos a DTS:X pro použití se stropními nebo výškovými reproduktory, aby zvuk domácího kina byl mimořádný, vše obklopující. Virtualizace výšek s Dolby Atmos vytváří trojrozměrné efekty bez výškových reproduktorů a IMAX Enhanced je zárukou plného dynamického rozsahu speciálně kódovaných zvukových stop. Kromě příslušných funkcí HDMI je bohaté i další spojení - digitální audio vstupy, 6 analogových stereo RCA linkových audio vstupů, 2 kompozitní video vstupy, komponentní video vstup, MM phono vstup pro připojení gramofonu, USB port pro přehrávání zvuku z USB flash disků. Nechybí RS-232C a IR ovládání, či odnímatelný napájecí kabel.
Výrobce Integra
Počet kanálů 9.2
Výkon na kanál (W) 120
Dynamický výkon (W) 250W / kanál (3 Ω); 220W / kanál (4 Ω); 130W / kanál (8 Ω)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
THD+N (%) 0,08
Podpora impedance repro. (Ω) 4-16
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
Pre-out 9 kanálů, Zóna B, Zóna 2, Zóna 3
Phono předzesilovač MM
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, HDMI
Digitální výstup HDMI, HDMI (eARC)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Roon, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Rádio FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC, LC-AAC, HE-AAC
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Barevné formáty HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.3, eARC, Zone 2
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 198
Hloubka (mm) 388,5
Hmotnost (kg) 14
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)