DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
KEF Ci100QS
KEF Ci100QS KEF Ci100QS KEF Ci100QS KEF Ci100QS KEF Ci100QS KEF Ci100QS

KEF Ci100QS

4 390 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Tento sofistikovaný typ instalačního reproduktoru je určen k vestavbě do stěny či stropu, je vybavený patentovaným systémem řídící jednotky Uni-Q, který dokáže rozptýlit zvuk široce a rovnoměrně do prostoru. Na scéně se tudíž objevuje úžasný zvukový projev, aniž by se posluchač nacházel na koncertu. Reproduktory nejsou téměř vidět, neboť jsou zabudované téměř nezaregistrovatelným způsobem. To však neznamená, že místnost nemůže být naplněná hudbou.

 

  • 2-pásmový reproduktor vhodný pro velice kvalitní hudbu a řečové pásmo
  • Univerzální umístění
  • Cena za kus

 

KEF neustále inovuje

Britská společnost zabývající se výrobou reproduktorových soustav je založena na inovacích a nových technologiích. This allows for less speakers to be used in a room - less clutter!Výzkumný inženýrský tým je respektovaný, zabývá se vylepšováním akustiky a zdědil po svém zakladateli schopnost být stále lepší. Současná KEF společnost vede ve výzkumu počítačové analýzy reproduktorů a softwaru, přičemž dokonale rozumí nástrojům, které navrhuje a vyrábí. Po více jak padesátileté úspěšné existenci se KEF stává zasloužilým producentem a distributorem špičkových audio reproduktorů všemožných tvarů, funkcí, kvalit a s rozmanitým vybavením. Modely KEF jsou žádané také pro ideální poměr ceny ke kvalitě a užitné hodnotě.

 

Soundlight série reproduktorů

Integrovaný architektonický vestavný modul padne kamkoli, Uni-Q technologie tomu významně napomáhá. Není příliš velký, spíše splývá s halogenovými svítidly. Avšak umí ohromit svým akustickým výkonem, protože konstrukčně a materiálově splňuje aspekty špičkového produktu.

 

Řada Ci aneb Custom Installation

Design reproduktoru Ci je moderní, svižný a instalačně snadný, takže je-li vodič připraven a výřez v podložce hotov, může za chvíli vypuknout akustické rodeo nebo zcela intimní poslech oblíbeného hudebního žáru. Dispozičně má navrch inovovaný vlnovod „Tangerine“ s mimořádně širokou rozptylovou charakteristikou, takže poskytuje prvotřídní ochranu řídící jednotce. Mounting leg is easy to use and distributes force evenly, benefiting fast installation without damage to the wall or ceilinŘada Custom Installation je určena k montáži do stropu nebo do zdi a je jedním z posledních přírůstků do rozrůstajícího se společenství KEF. V této podobě znamená kompaktní řešení všude tam, kde je žádán opravdu High-Fidelity zvuk – u multi-room systémů, domácích kin, v divadlech, zasedacích místnostech, koncertních sálech a halách, kongresových centrech nebo v hotelích, prodejnách, barech, salónech, kancelářích. Ani sportovní arény nepohrdnou takto nastaveným a nerušivým elementem akustického projevu.

 

Specifika a upřesnění

KEF Ci100QS je dvoupásmovým systémem, který funguje na základě funkce řídících jednotek. Výškový Uni-Q ventilovaný hliníkový reproduktor o průměru 19 mm je modifikován právě do centra 100 mm středo-basového wooferu s membránou. Frekvenční pásmo dosahuje 80 – 27 000 Hz, dělící frekvence je 3 kHz. Doporučený zesilovací výkon je 10 – 50 W, citlivost zvuku udává 88 dB s impedancí 4 Ohm.

 

Parametry a vizáž

Vizuálně a designově povedený komponent je dán rozměry 127 x 127 x 76 mm, s hmotností pouhých 0,67 kg. Ochranná krycí mřížka je v základní bílé barvě, s možností přetření na žádoucí odstín. Příprava k montáži předpokládá výřez instalačního otvoru do podložky velký 112 x 112 mm. Montážní hloubka od povrchu by měla mít 72 mm.  Montáž je s připraveným postupem a šikovnými ručičkami poměrně jednoduchá a netrvá dlouho. Reprodukce je díky rozptylovému široce vyzařujícímu úhlu plnohodnotná, prostorová, precizní. Se zkušenostmi a bohatým know-how moderní a úspěšné výrobní společnosti není nemožné zařídit si v domácím pohodlí dokonalé audio vizuální zázemí pro následné emotivní prožitky. KEF nabídka je široká – reproduktory z mnoha firemních sérií jsou celému spektru uživatelů plně k dispozici.  Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: KEF Ci100QS

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce KEF
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 19 mm / Střední a nízké frekvence: 100 mm
Nastavitelnost
Umístění Univerzální
Frekvenční odezva od (Hz) 80
Frekvenční odezva do (Hz) 27000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 88
Minimální vstupní výkon (W) 10
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 50
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Barva Černá
Šířka (mm) 127
Výška (mm) 127
Hloubka (mm) 76
Instalační šířka (mm) 112
Instalační výška (mm) 112
Instalační hloubka (mm) 72
Hmotnost (kg) 0,67