AKCE

KLIPSCH R-121SW

SKU
20001657
Akční cena 9 989 Kč Běžná cena 13 290 Kč
Produkt bude k dispozici od: 10.08.2024

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Super výkon a silné basy jsou díky subwooferu zajištěny

Důležitou součástí reproduktorových soustav je subwoofer. Klipsch představuje sub-basovou jednotku, která si hravě poradí s reprodukcí zvuku nízkých frekvencí.

Hudba je vášeň

Pozvednout audio zážitek na zcela novou úroveň pomůže subwoofer. Postará se o ty nejhlubší tóny, tak zajistí skvělé basy. Na výběr jsou aktivní i pasivní modely, s drátem nebo bez něho. Subwoofer lze používat primárně pro poslech hudby či sledování domácího kina. Při výběru je dobré se zaměřit na výkon, citlivost a konstrukci.

Jak to jde bez subwooferu

Aparatura bez subwooferu je vždy určitým kompromisem. Subwoofer není jen pro mladé, ale pro všechny ty, kteří hledají výkon a silné basy. Tato sub-basová jednotka je určená pro reprodukci zvuku nízkých frekvencí, konkrétně od spodního okraje akustického pásma (28 Hz), do dělící horní frekvence (120 Hz). Nad dělící frekvencí už pracují ostatní reprosoustavy v daném ozvučovacím systému.

Basy tvrdí muziku

Velký aktivní subwoofer Klipsch R-121SW je základní jednotkou a zesilovačem s 400 W Peak. Je mohutným doplňkem k jakémukoli stereo nebo surround systému. S novou technologií přichází čistší basy - přepracované měděné tepelně tvarované krystalické polymerové basové reproduktory činí nejnovější referenční subwoofery výjimečně lehkými. Také poskytují nízkofrekvenční odezvu, minimální rozpad kužele a zkreslení bez degradace. Basové reproduktory z tepelně tvarovaného krystalického polymeru (TCP) jsou výjimečně lehké, velmi tuhé a těsné. Poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu.

Jednotlivé funkce

All-digital amplifier je integrovaný, plně digitální zesilovač, poskytující dostatečně velký výkon s vysokou účinností a přesností skutečného zdroje při reprodukci. Výrobce tak zajišťuje největší možnou účinnost pro maximální výstup, detaily a výkon. Vysoce výkonný měnič má za úkol zařídit hluboké basy a flexibilitu umístění v místnosti. Low Pass Crossover a Phase Control jsou zárukou, že se nízkofrekvenční tóny subwooferu mísí s ostatními reproduktory Klipsch a vznikne tak ideální úroveň basů v daném prostoru. Vstupy Line/LFE znamenají kompatibilitu s přijímači domácího kina. Přední LED indikátor napájení informuje, zda je systém zapnutý či vypnutý.

Konstrukční design

Výrobce vsadil na ověřený materiál MDF a odolný vinyl se strukturou, včetně úpravy proti poškrábání. Zesílená konstrukce s novým designem výztuh eliminuje vibrace skříně pro menší zabarvení a lepší zvukovou přesnost. Nízko-profilová mřížka subwooferu dodává na rafinovanosti a akustické transparentnosti. Estetický vzhled tak koordinuje s odolností. Integraci ve vybraném interiéru tak nestojí nic v cestě. Stylový model zapadne do jakéhokoliv prostoru, svým vizuálním pojetím v černém vinylu se strukturou dřeva je nadčasový.

Technická specifika

S tímto subwooferem je zajištěn frekvenční rozsah 28 – 120 Hz. Maximální akustický výstup je 118 dB. Zesilovací výkon je 200 W (Cont) / 400 W (Peak). K vlastnostem zesilovače patří hlasitost, nízká propust, 0/180 vysoká fáze, automatické zapnutí. Vstupy jsou linkové (Line) a LFE RCA konektory. Komponent je vyroben o rozměrech 421 x 406 x 500 mm a dosahuje hmotnosti 16 kg.

Nová technologie, čistší basy

Přepracované basové reproduktory činí nejnovější referenční subwoofery výjimečnými, přičemž umějí poskytnout ten nejlepší zvukový obraz. Klipsch si ve svých sub-basových jednotkách zakládá na preciznosti a designovém zpracování, což audiofilové očekávají a náležitě oceňují. Subwoofer R-121SW je cenově dostupný širokým audiofilským vrstvám a má co nabídnout.
Výrobce Klipsch
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 12" nízkofrekvenční měděný reproduktor TCP s vysokou výhybkou
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Výkon kontinuální (W) 200
Výkon maximální (W) 400
Frekvenční odezva od (Hz) 28
Frekvenční odezva do (Hz) 120
Maximální výkon - SPL (dB) 116
Barva Černá
Šířka (mm) 356
Výška (mm) 419
Hloubka (mm) 488
Hmotnost (kg) 14,1
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)