KLIPSCH R-30C

SKU
20001656
Akční cena 7 788 Kč Běžná cena 7 790 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Každé slovo, dialog a zvukové nuance jsou s ním dobře slyšet

Zásadní význam pro opravdové stereo má středový kanálový reproduktor. Stačí jedna poslechová ukázka z vašich oblíbených filmů, hudby a her s lepším rozlišením středního pásma a už nikdy nebudete chtít poslouchat jinak. Technologie výhybky Tapered Array zlepšuje rozptyl mezi basovými a výškovými reproduktory.

Dokonalý hudební zážitek

Ponořte se do hudby naplno a užijte si tu neskutečnou plejádu nejrůznějších zvuků s využitím středového kanálového reproduktoru. Tito "umělci" z řady Reference překvapují mimo jiné i širokým výběrem povrchových úprav včetně těch exkluzivních. Jedinečný design je americké značce vlastní stejně jako preciznost, otevřenost, prostorovost a živost. Právě o této souhře a vybalancování je dokonalý hudební zážitek. Se středovým reproduktorem Klipsch R-30C Center Channel to ani jinak nejde.

Hlavní aspekty

Klipsch uvádí opět na scénu svůj 90°x90° Tractrix Horn pro čistý a silný zvuk. Hliníkový výškový reproduktor Linear Travel Suspension účinně minimalizuje zkreslení a plně zajišťuje detailní výkon. Hliník je lehký a pevný materiál, čímž je atraktivní. Poskytuje díky tomu vysoké rozlišení a detaily. Spun-Copper Thermoformed Crystalline Polymer patří k TCP basovým reproduktorům, pro užití této technologie je patrný strmější sklon kuželů, kumulující hladší odezvu a přesný transparentní audio obraz. Jako "sladkou" tečku použil Klipsch půvabnou estetiku - elegantní moderní design, zasazený do exkluzívního materiálového rámce. Materiál MDF, ze kterého je skříň, poskytuje nejenom ohromující vzhled, ale i hladké splynutí se spolu obývaným interiérem.

Specifika a upřesnění

Referenční centr se 100 W RMS je skvělým řečníkem, o tom také svědčí četné recenze. Ne náhodou výrobce přepracoval a také zvětšil Tractrix horn, navíc s měděnými TCP polymerovými měniči to středový kanálový reproduktor Klipsch R-30C dává s velkou lehkostí. Domácí kino s ním jenom získá. Frekvenční odezva začíná na 78 Hz a končí 21 000 Hz +/- 3 dB, akustická citlivost má 96 dB na 1 m. Half-Space Anechoic s 2,83 V vstupní výkon 100 W nepřetržitě však může narůst až na hodnotu 400 W ve špičce. Nominální impedance je na 8 Ohm a platí kompatibilita s frekvenční výhybkou 1 650 Hz. Systém Bass-Reflex funguje přes porty typu Tractrix, vyzařující dopředu. Nechybějí pokovené vázací sloupky a jeden zlatý. Tento společenský audio doplněk je 660 mm široký, 126 mm vysoký, 173 mm hluboký a váží necelých 6 kg. Výrobce si dal záležet taktéž na jeho povrchové úpravě – v černém vinylovém pouzdře s texturou dřeva je skutečně „fešák“, a to i na druhý pohled.

Spřátelte se s Klipsch

Americká výrobní společnost Klipsch je světově proslulá svými ultra-dynamickými domácími audio systémy, profesionálními kiny a také komerčními prostory. Zhruba polovina ze všech amerických kin je mimo jiné ozvučena právě reproduktorovými systémy značky Klipsch. S jejich požehnáním vzniklo mnoho multi-room audio systémů, pokročilých řešení domácího kina a další vzrušující high-end audio techniky, vhodné pro každou aplikaci i životní styl. V katalogu výrobce si vybere každý – firemní reproduktory mají totiž masivní, otevřený, detailní, až extrémně dynamický zvuk. Díky tomu je prožívání koncertů a filmů mnohem zábavnější. Reproduktory se obecně snadno ovládají a lze je pořídit za výjimečně dobrou cenu.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Výškový reproduktor: 1" Aluminium LTS i Tractrix horn; Basový reproduktor: 4 x 3,5" Spun-Copper TCP;
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 78
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 1600
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 96
Minimální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 400
Barva Černá
Šířka (mm) 660
Výška (mm) 133
Hloubka (mm) 157
Hmotnost (kg) 5,9