Reference Cinema System s DOLBY ATMOS 5.0.4

SKU
20001635
29 990 Kč
Do 5 dnů
Cena za set.
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Vícerozměrný, pohlcující zážitek dopřeje domácí kino vyšší úrovně

Zrovna takové je nyní na zvukové scéně. Pravá tvář filmové produkce se ukáže při konfrontaci s novým kino systémem, který účinně kombinuje akustiku řady Reference s technologií Dolby Atmos. Tak na světlo denní proniká systém, který je těžké něčím nahradit.

Zvuk je všude kolem

Klipsch Reference Cinema System se čtyřmi satelitními reproduktory vybavenými technologií Dolby Atmos dokáže zcela nově podat výškové efekty z různých směrů. Audio zážitek kulminuje díky pokročilé technologické výbavě a funkčnosti, jež je výsledkem profesionálních návrhů inženýrského týmu talentované americké společnosti. Tento kompaktní systém lze snadno připojit k AV přijímači, jelikož je dokonale vyladěn pro maximální dopad audia.

Dosáhněte na nové výšiny

Ideální pro filmy, hudbu a hraní her je integrovaný Dolby Atmos, který oživuje zvuk ze všech směrů, včetně stropu. Jen tak je možné zaplnit místnost harmonií, čistotou, detaily i hloubkou. Vzhůru k výškám si to namířila patentovaná exkluzívní 90° X 90° Tractrix Horn technologie klaksonu, poskytující špičkovou odezvu a větší rozšíření, zdokonalené zobrazení a silnou dynamiku.

Vybavení

Charakteristickým znakem produktové řady Reference jsou hliníkové výškové reproduktory s lineárním posuvným odpružením (LTS) mají za úkol snížit zkreslení pro modifikovaný detailní zvuk. Nedílnou součástí systému jsou Spun Copper IMG woofers, respektive basové reproduktory Injection Molded Graphite. Vynikají výjimečnou lehkostí a extrémní tuhostí, díky čemuž poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele. Design Dual Port znamená inovativní konstrukci se dvěma porty, která je schopna poskytnout zbrusu nové vyladění kabinetu vedle nízkofrekvenční odezvy a extra basového výkonu z každé jednotlivé součásti Reference Cinema System.

Nová generace audia

Moderní zvukový set s Dolby Atmos naplňuje zlatý standard špičkového zvuku v sekci domácích kin. Reference Cinema Systems uspořádává nastavení reproduktorů typu vše v jednom, které zaručuje budoucí zážitek z poslechu všech nových filmových, hudebních produkcí a her. Akčně se podílí na frekvenční odezvě 90 - 20 000 Hz (+/- 3dB), citlivosti zvuku 92 dB při 2,83 V / 1m s nepřetržitým výkonem 75 W, ve špičce 300 W. Nominální impedance je kompatibilní s 8 Ohm. Doplňkem jsou vstupy, jednoduché pozlacené vazební sloupky, Bass-Reflex s dvojicí dopředu vyzařujících portů. Výška a šířka modulů je 164,3 mm, hloubka 189,2 mm, hmotnost reproduktoru je 3,72 kg. Montáž je možná s pomocí závitových vložek. Specifika středového modulu určuje frekvenční rozpětí 80 – 20 000 Hz (+/- 3dB), zvuková citlivost 91 dB při 2,83V / 1m. Vstupy jsou dány jednoduchými pozlacenými vazebními sloupky a duálními předními porty. Tento modul je 51,1 mm vysoký, 447 mm široký, 154,2 mm hluboký a váží 3,36 kg. Vysoko-frekvenční sekce vyhovuje Dolby Atmos specifikacím. Výrobce udává výkon 40 W, ve špičce 160 W, impedance je kompatibilní s 8 Ohm. Všestrannost přichází s přidáním sub-basu, poté je cesta za plným ozvučením přímo vprostřed filmového dění nastavena.

Interiér ožívá

Design a estetika ruku v ruce představují kompetentní, dobře uchopený konstrukční charakter, odůvodňující každý užitý technologický prvek. Funkční systém pomůže zaplnit domov skvělým zvukem, kdy ani skulinka nezůstane nedotčena. V moderním domově nesmí chybět tato kvalitní zvuková jednotka – jenom tak bude slyšet i "trávu růst". A to nejen tu filmovou.
Výrobce Klipsch
Typ sestavy 5.0
Přední reproduktory Satelitní
Impedance (Ω) 8
Barva Černá