LUMIN T3 - Stříbrná

SKU
LUMIN/T2/STR
129 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Recenze Martina z L-ENajít a vychutnat si zcela nový systém zpracování hudby s bohatší kapacitou a flexibilitou převzorkování můžete se streamerem nové generace právě teď.


Performance s výběrem toho nejlepšího

Kdo nezná LuminMusic, netuší, že synonymem LUMIN a sjednotitelem všech produktů značky je muzikálnost. Od produktů Lumin se svět audia může učit – v reálu to znamená, že Pixel Magic Systems to dokáže pěkně „natřít“ i renomovaným výrobcům věhlasných značek.


„Trojka“ je na světě

Lumin T3 se řadí k nejnovějším streamerům z řady audio streamerů hongkongské firmy Lumin, jenž náleží pod křídla multimediálního gigantu Pixel Magic. Tento model s označením T3 nahrazuje starší modely T2, T1 i A1 a kombinuje design pevné CNC konstrukce s hliníkovými deskami. Výrobce používá novou technologii, započatou modelem X1. Oproti streameru T2 disponuje modernějším čipem a oproti Lumin T2 podporuje převzorkování do DSD 256.


Jak si stojí T3

Detailnější pohled prozradí propracovanou stavbu zakládající se na zaobleném předním panelu s malým displejem a nastavitelným jasem. Vidět informace o právě přehrávaných titulech, včetně autora, názvu skladby a rozlišení se hodí. Přístroj i zdroj si zakládají na anodizovaném kartáčovaném přírodním nebo černém povrchu, jenž jim dodává eleganci a tak trochu i tajemný nádech.


Co skrývá konstrukce streameru

Vnitřní část přístroje se netají dvojitým převodníkem SABRE ES9028 Pro s dynamickým rozsahem až 130 dB. Tento procesor zpracovává nativní přehrávání DSD512 a PCM384. Starší model T1 měl externí napájecí zdroj, tento na rozdíl od něho disponuje vnitřním nízko-šumovým spínaným napájecím zdrojem s dvoustupňovým regulátorem. Lumin T3 je typický zbrusu přepracovanou analogovou vyrovnávací pamětí, zahrnující audiofilní výstupní kondenzátor, se kterým hravě dosahuje velmi nízkého šumu s vysokým dynamickým rozsahem.


Designový solitér

Upoutat každého zájemce dokáže absolutní designová čistota. Konstrukce čelní části není narušena žádnými vstupy. Vstupy jsou umístěny na zadním panelu a to pod zapuštěnou lištou, proto nejsou vidět. Zleva se vzadu nacházejí analogové výstupní konektory RCA a mezi nimi též symetrické XLR, konektor pro uzemnění a koaxiální digitální výstup na BNC konektoru. Další konektorové pole tvoří vstup LAN pro spojení s routerem a USB konektor, coby vstup pro Flash disc či externí harddisk. Nabízí se také využití ve formě výstupu pro spojení s externími DA převodníky. USB digitální audio výstup podporuje nativní DSD512 i PCM384 kHz. V této sekci se nachází resetovací tlačítko. Vpravo je situován napájecí konektor IEC 320, umožňující vkládání síťového napájecího kabelu, sousedí s konektorem pro zapnutí a vypnutí přístroje.


Jak funguje Lumin T3

Tento streamer podobně jako ostatní je ovládán vlastní aplikací pro iOS i Android, to platí nově i pro přístroje MACoS s procesorem M1. Aplikace je zdarma ke stažení. Nově je volitelným příslušenstvím praktický dálkový ovladač, jehož infra přijímač lze vložit do volného USB vstupu. Pro současné použití harddisku i ovladače se nabízí USB slučovač. Streamer T3 podporuje UPnP AV protokol, Roon Ready, Spotify Connect, Apple AirPlay. Platí nativní podpora pro TIDAL, MQA, Qobuz a TuneIn Radio. Výrobce inovativně implementoval do všech přístrojů tzv. Leedh Processing, tj. přesné digitální ovládání hlasitosti pro použití streamerů pouze s koncovými zesilovači. Streamer Lumin T3 má vylepšené funkce a zvýšenou flexibilitu převzorkování při zachování unikátní muzikálnosti, což se odráží v mnoha vynikajících recenzích.
Výrobce Lumin
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
D/A převodník SABRE ES9028
Analogový výstup RCA (Line), XLR
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby Spotify, TIDAL, Roon
Lokální streamování AirPlay, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, MQA, DSF
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 350
Výška (mm) 60.5
Hloubka (mm) 350
Hmotnost (kg) 6
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)