AKCE

Magnat CS 10 - Černá

SKU
4018843722108
Akční cena 4 990 Kč Běžná cena 7 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Multiroom reproduktor

  • Kompaktní a přenosné - multiroom reproduktor s vlastní baterií
  • Přehrávejte Spotify, internetové rádio nebo vlastní hudební knihovnu
  • Ovládání pomocí aplikace zdarma Allplay Jukebox pro Android nebo iOS
  • Mimořádný zvuk pro indoor i outdoor

Mít svoji hudbu stále po ruce

Přenosné reproduktory jsou ideální pro ty, kdož jsou často na cestách nebo by raději zapomněli na nepraktické kabely. Poskytnou tak snadno a rychle komfort při poslechu oblíbené hudby. CS 10
WLAN je kompaktní přenosný a praktický reproduktor, díky vestavěné baterii ho lze s sebou vzít kamkoli nebo ho přenášet z místnosti do místnosti.

Komfortní služby

Pro milovníky hudby je snadné využívat Spotify, internetové rádio nebo vlastní hudební knihovnu a to velmi pohodlně v bezdrátovém režimu přes WLAN. Ovládání je možné přes bezplatnou aplikaci Allplay Jukebox pro iOS a Android.

Výhody, které uvítá každý

Nejdůležitějšími atributy tohoto přenosného reproduktoru jsou kompaktnost, flexibilita, snadná a rychlá dostupnost. Špičkový zvuk mít doma i venku, kdykoli a kdekoli stále při ruce je opravdovou výhodou. Reproduktor se nabízí hned ve dvojí úpravě – bílý povrch se stříbrným kovovým krytem nebo černý povrch ve vysokém lesku s antracitovou kovovou mřížkou, která funguje jako kryt reproduktoru. Jde o stylový, víceúrovňový elegantní reproduktor s WLAN a vestavěnou baterií.

Reproduktor s bohatou výbavou

Model CS 10 WLAN je kompaktním protějškem reproduktoru CS 40, oba patří do portfolia Magnat Multi-Room. Rozměry produktu jsou 180 x 131 x 90 mm, dále disponuje vestavěnou baterií, takže může být použit kdekoli. CS 10 nabízí podporu Spotify, stejně tak i přístup k internetu a možnost přehrávat hudbu z vlastní hudební knihovny. K ovládání je využito aplikace AllPlay Jukebox pro operační systémy Android a iOS, což je komfortní a bezproblémové. Přístroj lze také řídit třemi senzorovými tlačítky. Kromě všech předností a vynikajícího fungujícího systému je velmi působivý, obdivuhodný je také pro svůj prvotřídní akustický výkon.

Upřesňující informace a specifikace

Tento dvoucestný stereofonní reproduktor pracuje ve frekvenčním rozsahu 70 -18 000 Hz s pomocí 25 mm kopulového výškového reproduktoru a 120 mm širokopásmového reproduktoru. Výstupní výkon je 15 W. Provozní rozsah může být až 100 m, v závislosti na dodávce WLAN. Je-li v jedné síti WLAN provozováno více reproduktorů CS 10, může každý reproduktor přehrávat jinou hudbu. To je však omezeno počtem 10 reproduktorů, což dále závisí na přenosu dat WLAN a internetu. Parametry hlasitosti je možné korigovat individuálně a nastavit tak každý reproduktor zvlášť, prostřednictvím ovládací aplikace.

Široká nabídka z portfolia Magnat

Německá společnost Magnat se dostala na špičku žebříčku světových výrobců a dodavatelů vysoce kvalitních domácích a car audio zařízení. Prvotřídně navržená elektronika stejnojmenné značky uchvátí svou jedinečností, bohatým produktovým portfoliem, které obsahuje jak ultra-kompaktní systémy Home Cinema, tak špičkově vybavené soundbary a audio balíčky, které si žádá široká audiofilní veřejnost. Výrobce Magnat je vývozcem dobře vybavených pokročilých reproduktorů a high-end stereo elektroniky s moderním designem. Magnat se zaměřuje na poptávku, inspiraci čerpá také z požadavků a očekávání náročnějších uživatelů. Firemním směrem je osobitá filozofie a z ní vycházející strategie, která se zaměřuje na čistotu, nadčasovost, konstrukční design, nejvíce však na přirozený, ryzí zvuk. Spoléhat na špičkové výrobky, nové technologie a jejich vynikající funkčnost není chybou, nýbrž důležitým faktem. Stejně atraktivní je i vzhled, díky kterému se budou vyjímat v každém obývacím pokoji nebo v jiném stylovém interiéru.

Výrobce Magnat
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 15
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Full-range: 120
Frekvenční odezva od (Hz) 70
Frekvenční odezva do (Hz) 18000
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Magnat
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup
Digitální výstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 180
Výška (mm) 131
Hloubka (mm) 90
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)