Magnat MC 400

SKU
4018843495248
35 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Milovník hi-fi netouží po ničem jiném, než mít doma ideální řídící centrum – tedy řešení, které spojuje všechny úkoly moderního hi-fi řetězu.


Řešení v kompaktní a elegantní podobě

V té nejlepší kvalitě dodává svoje produkty německý výrobce Magnat. Není třeba se o nic starat. Společnost Magnat navrhla a vytvořila high-end stereo síťový přijímač, přitom využila řešení v klasickém komponentovém formátu.


Nové MC 400

Magnat MC 400 je vlastně elegantní interpretace kompletního zvukového systému, který je aktuálně nejlépe připraven plnit širokou škálu úkolů. Tento malý „velín“ zdatně přistupuje k mnoha různým funkcím, jež kombinuje. Nechybí funkce streamování, možnost přehrávání audio CD, dále je tam funkce phono předzesilovače, DAC, rádio pro FM i DAB, zesilovač. Navíc je k dispozici vše, co tvoří moderní hi-fi řetězec. Ne nadarmo je nový Magnat MC 400 označován tzv. just add speaker zařízením.


Stereo síťový přijímač

V kompaktní podobě je tento přijímač považován za centrum streamingu, vybavený audio CD, phono předzesilovačem, DAC, rádiem přes FM a zesilovačem DAD plus představuje model, který Magnat Audio-Produkte GmbH nazývá špičkovým stereo síťovým přijímačem - řídicím centrem pro kompaktní hi-fi řetěz. Magnat tak doplňuje svoje portfolio o špičkově vybavený přístroj ve třídě AB, který má vše, co lze požadovat – tunery FM/DAB+, CD mechaniku, Phono MM předzesilovač, HDMI vstup s ARC, Bluetooth, streamer, včetně možnosti multiroomu. Hudbu po síti lze streamovat jak po LAN kabelu, tak i s pomocí Wi-Fi. Uživatelé jistě ocení Spotify Connect, Tidal Connect a také další streamovací služby, které je možné ovládat pomocí Magnat App. Informace se zobrazují na menším barevném TFT displeji.


Konstrukční charakteristika

Zesilovač byl navržen pro třídu AB s výkonem 60 W při 4 Ohm/100 W (RMS/Max). Digitálně analogový převodník se vyrábí v dílně Texas Instruments s rozlišením do 192 kHz/24 bit. Nechybí modul Bluetooth 5.0 Qualcomm aptX HD. Na zadní části přístroje je místo na různé vstupy a výstupy: Phono MM, HDMI, optický digital, Line in, Sub out a další. Vpředu je také výstup na sluchátka s jackem 6.3 mm. Do příslušenství patří dálkový ovladač.


Vytáhněte z poslechu maximum

Pro bezchybný poslech a úžasný zážitek je třeba pořídit něco většího. S MC 400 od Magnat je dobré spojit další špičkově vybavená zařízení. Nabízí se možnost lépe si posvítit na reproduktorové soustavy typu Magnat Signature 903. Výrobce se postaral o vznik regálových reproduktorů nejvyšší série Signature 900. Návrhářský tým Magnat má na svém kontě řadu precizně zpracovaných „bedýnek“, k jejímž přednostem patří velký středo-basový měnič, který umí vykouzlit v pokoji skutečnou pohodu. Model Signature 903 se vyznačuje vyváženým přednesem v celém svém kmitočtovém spektru.


Cílem je zařízení jednoduše ovládat

Klient se vždy ptá na obsluhu produktu a jeho funkčnost. Obsluha MC 400 je jednoduchá - nový produkt lze velmi snadno a intuitivně ovládat také přímo na zařízení s pomocí páru tlačítek a otočného modulu, ovladače hlasitosti na přední straně. K dispozici je také TFT displej s rozlišením 320 x 240 bodů. Relevantní informace jsou vždy jasně čitelné, při streamování se navíc zobrazuje i přebal. Zařízení s pevným kovovým krytem měří 433 x 115 x 301 mm, váží 6,9 kg a k dostání je v černé barvě.
Výrobce Magnat
Počet kanálů 2.1
Výkon na kanál (W) 60
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Rec-out), RCA (Subwoofer)
Phono předzesilovač MM
Digitální vstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Rádio DAB/DAB+, FM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
HDMI - funkce ARC
Barva Černá
Šířka (mm) 433
Výška (mm) 115
Hloubka (mm) 301
Hmotnost (kg) 6,9