DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Monitor Audio Apex A10 - Černý lesk

SKU
5060028977222
10 990 Kč
Do 5 dnů
Cena za kus

Tento nevelký reproduktorový model v sobě kombinuje nejlepší technologie Monitor Audio. Jeho srdce spočívá v kompaktní a tuhé skříňce z hliníkové slitiny. Ideální je zejména jako prostorově nenáročné řešení pro ozvučení domácího kina. Moduly mohou být instalovány na zeď, na strop, mohou stát na polici nebo lze k jejich umístění využít stojanů. Čelní bass-reflex zajišťuje pohodlné umístění v prostoru.

  • Ultimátní stylový reproduktor
  • Kombinace toho nejlepšího z Monitor Audio v kompaktním a rigidním odlívaném kabinetu ze slitiny
  • Impedance 8 ohmů, která dělá reproduktory snadno ovladatelnými pro zesilovače s nižším výkonem
  • Kopulovitý výškový reproduktor C-CAM (keramické krystaly z hliníku a hořčíku) - odvozený od oceněné série Bronze
  • Technologie HiVe II pro lepší odezvu a přesnější basy díky plynulejšímu proudění vzduchu
  • Cena za kus

Kde se vzal Apex

Řada reproduktorů pod tímto názvem vzešla z dílny výrobce již v roce 2010 jako vítěz soutěže, který díky výkonnému a artikulovanému zvuku přitahuje zájem veřejnosti. Nový zvuk je tak silný, jako nikdy předtím nebyl. Inovovaný konstrukční design, nové parametry a nově pojatá akustická citlivost jsou pohonem očekávaných produkcí. Produkty Apex dělají skvělou práci, protože umějí rozmístit nástroje na pódiu tak, jako by svého posluchače zcela obklopily. Nejenom velké skříně přinášejí velký zvuk, zvláštní objem skříní modelu Apex soupeří s konkurencí s úspěchem. Finální dojem je více než uspokojivý.

Zcela nový design

Stejně jako v módě, tak i v audio průmyslu jsou vítány moderní postupy, nové součástky, jiný, lepší či zajímavější design. Designové pojetí není ale jenom otázkou krásy, nýbrž úzce souvisí s designem konstrukčním. Balíček těchto spoluhráčů učinil doslova skok v pokročilosti vzhledu, tvarů, linií a detailů. Dialog tvarů je jasný a při poslechu je na co se dívat. Na dokonalé vizáži jim přidává metalická barva povrchu s vysokým leskem, ať už je vybrán dezén v barvě bílé nebo černé.

Upřesnění a parametry

Reproduktory jsou vyrobeny podle rozměrů 140 x 140 x 250 mm, každý z nich váží 3,95 kg. Módně zaoblené tělo reproduktoru je osazeno 25 mm výškovým měničem s membránou C-CAM (slitina hliníku a hořčíku, potažená keramickou vrstvou) a 140 mm středo-basovým měnič s membránou C-CAM. Systém pracuje ve frekvenčním rozsahu 60 – 35 000 Hz s akustickou citlivostí 87 dB a impedancí 8 Ohm. Doporučený výkon zesilovače 25 – 100 W. Na reproduktory Monitor Audio je poskytována záruka po dobu celých 5 let.

Zvuková charakteristika

Hudební dialog je jasný, i když satelity nemají vysokou frekvenci. Přesto umějí udržet prostorové zvukové pole těsně řízené, přenosy jsou plynulé. Akustická integrace je pevná v celém frekvenčním rozsahu. Pokud je k produkci využita sestava s moduly APEX, celková kvalita zvuku je na vysoké úrovni, protože individuální komponenty jsou skvěle zkonstruovány a vybaveny. Flexibilitu komponentům dodává více možností montáže, ať už budou aplikovány na zeď, stojany nebo pomocí specializovaných monitorů Audio s integrovaným kabelovým systémem. Komplexní soustava zajišťuje prvotřídní ozvučení jakéhokoliv domácího prostoru, navíc svou vizáží se hodí kamkoli, aniž by narušila ráz interiéru. Cenově zcela odpovídá výrobní a technologické náročnosti. Do společnosti přináší exkluzivitu, může se stát ozdobou každého večírku.

Sečteno a podtrženo

Mnoho náročných audiofilů se shodne na verdiktu, že velký filmový zvuk se prolíná a slučuje s jemným hudebním výkonem, čímž přináší úplnou spokojenost svým uživatelům. Dokonalý zvuk doplňuje nekonvenční vzhled, jenž má svůj smysl a není přeplněn detaily ani zbytečnostmi. Dobrá integrace a akustický úder nejsou žádným překvapením, pouze naplňují očekávání audiofilské většiny. Slušně stavěné reproduktory nic nezastaví, pouze v použití se subwooferem by mohly mít více dravosti a akustické průbojnosti.

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 140 mm (RST)
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 60
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 87
Minimální vstupní výkon (W) 25
Maximální vstupní výkon (W) 100
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 150
Výška (mm) 280
Hloubka (mm) 180
Hmotnost (kg) 3,95
Vaše hodnocení

Doporučené produkty