Monitor Audio SB-4

SKU
5060028970247
22 990 Kč
Do 5 dnů

Monitor Audio SB-4 Passive Soundbar

  • Pasivní soundbar
  • Tři páry reproduktorových terminálů pro levý, centárlní a pravý kanál
  • Pár středobasových měničů a jednoho výškového pro centrální kanál
  • Jeden středobasový a výškový měnič pro levý i pravý kanál
  • ABR - pro levý a pravý kanál jeden pasivní basový zářič a dvojitý ABR pro centrální
  • C-CAM technologie - keramický měnič pokryt směsí magnesia a hliníku
  • Vyrobeno zcela z MDF a s vnitřním vystužením pro maximální rigidnost
  • Držák na stěnu není součástí

Proč zrovna soundbar

V posledních letech se na trhu se zvukovou elektrotechnikou objevují zařízení, jež nabízejí kvalitní reprodukci nejenom při sledování filmů, koncertů, sportovních utkání. Většina moderních televizorů nás neohromí svým zvukovým výkonem, proto uživatelé vítají samostatné výkonné reproduktory a jedním z nich je soundbar. Proč? Dokáže vydávat kvalitní a dobře prokreslený zvuk z jedné jediné ozvučnice.

Kouzlo zvukových lišt

Každá z nich je typická velmi protáhlým vodorovným tvarem, což umožňuje umístění nad nebo pod plochým TV. A tak se stává přirozeným doplňkem televizoru. Rafinovaná konstrukce zařízení skvěle vypadá a neobtěžuje náš zrak zbytečnou kabeláží. Vše je úhledně ukryto vzadu a připojeno přímo k televizoru. Kdo má v úmyslu ponechat svůj interiér stylový, je pro něho soundbar ideální volbou pro zvuk.

Vyvážené zvukové řešení

Pasivní zvukový panel SB-4 je navržena tak, aby představoval vizuálně vyvážené zvukové řešení pro větší TV obrazovky. Vyniká vysokým výkonem, který milují ti, co chtějí poskytnout špičkový výkon kdykoli a kdekoli. Obsahuje množství chytrých technických vlastností a inovací, jež dokazují velký potenciál výrobního velikána Monitor Audio. Jedním z precedentů je také snadná instalace -  kvalitní vázací sloupky s nízkým profilem zajišťují snadné a bezproblémové připojení (svorky jsou úhledně zapuštěné).

Další technické vychytávky

Vedle terminálového panelu jsou součástí také standardní upevňovací body, které jsou kompatibilní s držáky SANUS TV. Nabízejí řadu možností pro instalaci k TV a na stěnu. Pasivní soundbar může být použit s partnerským subwooferem, aby mohl poskytovat ten nejlepší zážitek, včetně lepšího výkonu systému. Pracuje ve frekvenčním rozsahu 70 – 30 000 Hz (-3 dB), při akustické citlivosti 87 dB na 1W / 1m  a s nominální impedancí 8 Ohm. Řízený RMS výkon má 80 W. Doporučen je zesilovač o výkonu
30 - 100 W, dělící frekvence má 80 - 120 Hz. Nastavení basů funguje následovně: levý a pravý kanál má 1 pomocný bass-reflex (ABR), centrální kanál disponuje 2 pomocnými bass-reflex (ABR).

Parametry a výbava

Skříň je osazena dvěma 100 mm C-CAM kuželovými středo-basovými řidiči, dále dvěma 25 mm C-CAM Gold Dome tweetery, aby efektivně spravovaly dané frekvenční pásmo. Její výška včetně nohou činí 147 mm, šířka je 1562 mm a hloubka 92 mm. Vnější rozměry modulu včetně konzoly jsou
145 x 1562 x 100 mm.

Co vás zajímá

S plným prostorovým zvukem je to u špičkových soundbarů snadné, cenová výhoda je zajímavá. Akusticky promyšlené reproduktory s vytříbeným designem a perfektní zvukovou reprodukcí jsou právě v databázi Monitor Audio, veškerý zvuk proudí ze soundbaru, případně subwooferu. Většina z nich se však prostorovému efektu blíží velmi dobře, takže uživatelská spokojenost je na místě. Nabízejí neporovnatelně lepší zvuk než interní reproduktory televizorů. Model SB-4 není jenom produktem s obecnými informacemi, nýbrž je zosobněním nekompromisního designu, jenž se přesně hodí k vašemu televizoru, přičemž mu bez okolků dodá plnohodnotný zvuk.

Monitor Audio jako renomovaná značka

Tato úspěšná společnost již přes 40 let zužitkovává a aplikuje svoje osobní firemní know-how, včetně letitých zkušeností s navrhováním a konstruováním reproduktorových soustav, ke kterým řadíme také zvukové lišty. Moderní řešení do každého interiéru má již mnoho svých příznivců, protože má kvalitní základ a technologickou podporu.

Výrobce Monitor Audio
Typ soundbaru Pasivní
Basový modul součástí
Výkon kontinuální (W) 80
Měniče Vysoké frekvence: 3 x 25 mm (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 4 x 100 mm (C-CAM) / 4 x pasivní basový zářič ABR
Frekvenční odezva od (Hz) 70
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 104
Barva Černá
Šířka (mm) 1562
Výška (mm) 147
Hloubka (mm) 92
Hmotnost (kg) 12
Vaše hodnocení