Monitor Audio Silver 300 7G - Černý lesk

SKU
MON001100552
54 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

4%
Cena při zakoupení samostatně: 175 950 Kč
Takže ušetříme: 8 797 Kč
167 153 Kč

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Nový záměr britského zvuku

Britské reproduktory Monitor Audio jsou v popředí designu reproduktorů již od roku 1972, přičemž Silver Series se velmi podílí na úspěchu značky. Takže s kompletním přepracováním výkonu, konstrukcí skříně a několika novými povrchovými úpravami na svět vykoukla nová řada Silver Series sedmé generace. 

Specifikace:

  • 1 x 1 "(25 mm) výškový reproduktor C-CAM Gold Dome s vlnovodem Uniform Dispersion (UD) pro živější zvuk
  • 1 x 3 "(76 mm) středový měnič C-CAM s technologií Rigid Surface Technology (RST) II pro mimořádnou čistotu
  • 2 x 6 palců (152 mm) basové měniče C-CAM s RST II pro mimořádnou čistotu
  • 3-pásmová konstrukce s vyhrazenými středními a basovými měniči pro dokonalé zjemnění
  • Ideální pro střední až velké místnosti, stereo nebo domácí kino
  • Zadní bassreflex je odladěný pro snadné umístění bez ovlivnění zvukového výkonu
  • Robustní nohy, kde máte na výběr gumové nožky nebo hroty pro koberce
  • Přidejte do svého systému domácího kina Silver AMS 7G Dolby Atmos®
  • Výběr vysoce kvalitních povrchových úprav: saténová bílá, vysoce lesklá černá, včetně dýh z pravého dřeva černý dub, přírodní ořech, jasan

Oživlé audio

Zvuk hromu klenoucí se nad hlavou, ševelení dešťových kapiček, zurčení provázků vody je slyšet živě, dramaticky, až je cítit svěží vzduch a ochlazení. Zaposlouchat se do opravdické atmosféry přírodního úkazu je životadárné. Jako by se člověk nacházel přímo pod širým nebem. Takové a jiné rozměrově i poslechově věrné dojmy servíruje svým posluchačům Monitor Audio Silver 300 7G.  

Výrobce odhaluje nový rozměr zvuku

S balíčkem reproduktorů s Dolby Atmos v konfiguraci 5.1.2 nebo 7.1.2 lze realizovat myšlenku prostorového zvuku a nastínit uživatelům zcela nový rozměr, což předestírá, že si tvůrce filmu nebo hudby může vybrat přesný bod v prostoru, odkud chce, aby byl slyšet zvuk vycházející. Využívá tak přední soustavu reproduktorů Silver 300 7G, středový kanál Silver 250 7G, Surround Silver FX 7G, subwoofer a Dolby Atmos reproduktory AMS.

Sloupová architektura

Sloupy Silver 300 7G jsou vybaveny dýhami ze skutečného dřeva. Umocňují tak přirozený vzhled. Celkovému dobrému dojmu dále napomáhá nově vyvinutý design ovladače Rigid Surface Technology (RST) II pro co nejpřirozenější zvuk. Je navržen s cílem snižovat zkreslení, aby hudba byla hlasitá a zároveň velmi čistá. Díky této elegantní soustavě je zaručen skutečně pohlcující zážitek z kina, kde je cítit harmonická kooperace všech částí. Vyhrazené reproduktory FX navíc poskytnou plný 360 stupňový zážitek a představují ideální doplněk ke zbytku nastavení. Zatímco tyto hlavní reproduktory zvládají těžký zdvih, dvojice reproduktorů prostorového zvuku dodává světu hloubku a komplexnost všeho slyšitelného i viditelného. Design je nenápadný a nenáročný, věžové reproduktory dále disponují jednoduchou magnetickou mřížkou pro co nejčistší vzhled a nejpříjemnější výkon. Z estetického hlediska jsou geniální a velmi příjemné pro oči. I vydaný zvuk je ve své složitosti krásný.

Designové proměny

Všechny hi-fi reproduktory v nabídce jsou k dispozici v pěti originálních provedeních. Design černého dubu, přírodního ořechu, jasanu, možnost provedení v saténově bílé nebo v černé s vysokým leskem.  Domácí kina výrobce nabízí pouze v saténové bílé nebo lesklé černé barvě, s výjimkou C250 7G, která je k dispozici ve všech pěti provedeních. Tři povrchové úpravy s dřevěným vzhledem jsou dýhy ze skutečného dřeva.

Specifika a upřesnění

Inovativní nitro se skládá z výškového reproduktoru se zlatou kopulí C-CAM a Uniform Dispersion Waveguide II – technologie, která se stará o realistickou a přesvědčivou reprodukci výšek. Profil nových měničů je tužší, než býval a podporuje hladký zvuk s nízkým zkreslením. Výrobce přidává bonus v podobě ozdobných lišt u řídících jednotek, které vytvářejí harmoničtější vzhled. Novinkou jsou také magnetické mřížky s prvotřídní vazbou, posilující vizuální hloubku a texturu. Nechybí ani vzhledné nové logo Monitor Audio. Sloupy Silver 300 7G jsou 1000 mm vysoké, 185 mm široké a 332 mm hluboké, včetně mřížky a koncovek. Vnější rozměry i s nohami a hroty činí 1045 x 274 x 389 mm. Každý z nich váží 19,3 kg.

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 3
Měniče 2 x 6" RST II basový, 1 x 3" RST II středový, 1 x 1" Gold Dome C-CAM s UD Waveguide 2. generace
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 31
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 87,5
Minimální vstupní výkon (W) 80
Maximální vstupní výkon (W) 200
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 274
Výška (mm) 1045
Hloubka (mm) 389
Hmotnost (kg) 2 * 19,3
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)