Naim NSC-222

SKU
NSC222NEWCLASSIC
187 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

S multi-talentovaným streamovacím předzesilovačem, který dokáže zachovat jednoduchost bez kompromisů, bude všechno snazší a audio kvalita zůstane zachována.


Streamovat hudbu je díky němu jednodušší

O tom, jak si vychutnat výjimečný výkon hudebního streamingu ze Spotify, TIDAL, Qobuz, Apple Music, světa internetových rádií a dalších služeb, už není třeba jen snít. Snadnější už to být nemůže, NSC 222 umožňuje provoz s podporou datových toků až 32-bit/284 kHz. Má také integrovaný gramofonový předzesilovač MM a disponuje nejnovější technologií Naim pro sluchátka, která je obsažena v modelu Uniti Atom Headphone Edition. Dokonalý zážitek je na spadnutí - poslech je čistý, komfortní a bezchybný.


Přednosti a vlastnosti

Vše důležité lze zobrazovat na velkém barevném displeji. Tento všestranný předzesilovač nejvyšší kvality patří do zbrusu nové řady 200 Series značky Naim, je snadné ho ovládat za pomoci aplikace Focal & Naim App, dálkovým ovládáním Zigbee či prostřednictvím samotného přístroje. Bonusem je podsvícené ovládání hlasitosti. Špičkové zařízení odpovídá vysokým nárokům klientů, využívajících streamování přes gramofon i ze sluchátkového výstupu.


Konstrukční charakteristika

NSC 222 disponuje mnoha funkcemi, které plně podporují kvalitu zvuku. Je dán přesnou konstrukcí a exkluzivním britským designem Naim. Svět hudby je mnohem blíž, nevyjímaje rádia, manipulaci s vinylovými a audio sluchátky, vytvoření vysoce výkonného analogového předzesilovače. Ruku v ruce s výkonovým zesilovačem NAP 250 je výjimečnou kombinací, k níž stačí přidat už jen reproduktory.


Naim nastavuje nový standard

Výrobce na sebe strhl pozornost nejnovější streamovací platformou Naim. Na výrobu dohlíží odborníci v Salisbury, kteří dosadili nové standardy, co se týk zdatnosti, funkčnosti a snadného použití. Samotnému provedení korunuje skutečný Hi-Fi výkon s legendárním zvukem Naim. Přehrávat non-stop všechny oblíbené rozhlasové stanice i jakoukoli hudbu je reálné. A výběr je dost široký - od Spotify Connect, Apple Music, TIDAL, TIDAL Connect, Qobuz, AirPlay 2, Chromecast přes servery UPnP, USB key, až po přípravu na Roon. Spárování se zařízením Bluetooth umožní ihned přehrát vybranou hudbu. Platí kompatibilita s aptX, což potvrdí vysoce výkonný zvuk.


Ovládání aplikací

Aplikace Naim je dostupná pro zařízení Apple a Android. Maximálně zjednodušuje ovládání NSC 222 a dále propojuje další hudební systémy v domě do skvělého nastavení pro více místností. Pomocí aplikace se nabízí přístup k veškeré hudbě, včetně oblíbených rozhlasových stanic, streamovacích služeb a seznamů skladeb, diskografie a biografie umělců. Umět zařízení používat je hračka. A to s pomocí aplikace Focal & Naim nebo s pomocí dodávaného chytrého dálkového ovladače Zigbee. K mnoha funkcím lze samozřejmě přistupovat také prostřednictvím samotného NSC 222 a jeho podsvíceného tlačítka hlasitosti.


Know-how společnosti

Společnost Naim vyvinula jednoduché, ale elegantní obvody, k tomu využila vysoce výkonnou technologii DR, což je zárukou stabilního a plynulého napájení, tolik důležitého pro vynikající výkon. Byly použity komponenty nejvyšší kvality, včetně ultra přesného měření pro ideální výsledek. Korunu tomu všemu dává nadčasový design. Výrobce využil výhod hliníkového materiálu pro balení elektronických součástek Naim. Jemné audio komponenty jsou velmi citlivé na účinky magnetických polí, nestabilní teploty, nežádoucích vibrací. Naim Classic je série těch nejlepších samostatných Hi-Fi prvků, které mohou být součástí hudebního systému snů. Řada 200 zahrnuje předzesilovač a streamer NSC 222, výkonový zesilovač NAP 250 a napájecí zdroj NPX 300.
Výrobce Naim
Frekvenční odezva od (Hz) 3
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Odstup signál / šum (dB) -3
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), DIN 5-pin
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm), XLR
Phono předzesilovač MM
Digitální vstup Koaxiální BNC, Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Qobuz, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD DSD64 (2,8 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) 24/192
Barva Černá
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 91,5
Hloubka (mm) 317,5
Hmotnost (kg) 11
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)