DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
NorStone Galby
NorStone Galby NorStone Galby NorStone Galby

NorStone Galby

11 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Designéři jsou schopní všeho, dokonce umí i poplést hlavu svým klientům. Ti ale nemusí složitě hádat, o jaký produkt právě jde, protože NorStone není žádným tajemstvím ani hádankou. Dokonale vybroušený tvarový drahokam mezi TV stolky je na světě! Model Galby hovoří zcela jasně o svém odvážném záměru – rozzářit, nebo snad i rozveselit nudný interiérový prostor. Diváci zapomenou sledovat děj, budou se kochat vizuálním dojmem na tohoto nevelkého televizního magnáta…

Nebojte se experimentů v obývacím pokoji

Kdo by to byl řekl, že hi-fi nábytek může být nejenom stylový, pohledný, praktický, ale také odvážný a nekonvenční. S francouzskou značkou NorStone se otevírá svět nápadů, kreativity, invence a nové, atypické, dosud neobjevené krásy. V evropském měřítku těžko hledá konkurenci. Vyniká především dlouhodobě udržitelnou kvalitou, včetně vynikajícího poměru celkového výsledku vůči ceně, jenž by se dal přirovnat spíše k úměře nepřímé. Galby má na to, aby interiér oživil, ozvláštnil, zkrášlil a zatraktivnil. Je to elegán ve dvoubarevném obleku.

Dvakrát měř, jednou řež

Rozměry napovídají, kde všude s ním můžeme počítat. Široký 1079 mm, vysoký 1175 mm a hluboký 503 mm  stolek hlásí, že není zase takový drobek, o čemž svědčí i jeho hmotnost – 24,2 kg. V konstrukčním uspořádání se liší velikost horní police (1079 x 350 mm) od spodní (1079 x 370 mm), což je dobré znát. Držák lze zatížit maximálně 50 kg, polici pouze 20 kg. Tloušťka skla je 6 mm. Geniální stojan na televizi dokáže bravurně skrýt všechny nepohodlné kabely, a k úplné spokojenosti přispívá i natočení držáku o 30 stupňů oběma směry. 

Hra s materiály

Kombinace kovu, MDF materiálu a bezpečnostního skla dává tomuto modelu variabilitu, barevné provedení v černé a bílé dojem exkluzivity. Bílý klavírní lak variovaný s černým sklem má osobité charisma, ke kterému není třeba nic dodávat. Tvarová hra nikterak nepokulhává za materiálovou kreativitou. Tímto inovačním stylem AV stolek vnáší do prostoru zajímavý design, ale i skvělé řešení, propojující funkčnost i krásu. Televize s plochou obrazovkou, která může být třešničkou na dortu domácího audiovizuálního systému, tímto získává vážené místo v prostoru.

Styl, barva nebo praktičnost?

Co uživatel a klient, to názor. Jedinečný styl může zajímat jednoho, kdežto druhý dá přednost praktickému uspořádání, ceně, vzhledu nebo barevným nuancím. Přívrženci přírodních materiálů propagují přirozenost, experimentátoři se neleknou extravagance a kombinování čehokoli s čímkoli. Jedině by bylo možné apelovat na neopomenutí používat při zařizování zdravý rozum. Motto „každý pes jiná ves“ již v módě není, kombinace krásných, ale hodně rozmanitých věcí či stylů může být někdy na škodu. Budou-li však dodrženy jisté estetické zásady, TV stolek Galby je zárukou prvotřídního dojmu. Ten dojem, kdy oči se otáčejí pouze a jenom jedním směrem, není ve vědomí potencionálních uživatelů, ale v cílené snaze designérského týmu zaujmout. V případě stolku Galby nelze než potvrdit, že se jim tento záměr podařilo naplnit do posledního detailu.

Orientován na design

Současná progresivní a moderní doba nás v lecčems neustále překvapuje. Kupředu jdou technologie, objevy, design, zpracování. Novým křivkám tedy není co zazlívat, netradiční kontrast je taktéž chvályhodný. Ale chválit předem se nemá. Posoudit výsledný produkt a vybrat si musí každý sám.

Technické údaje:

  • Šířka: 1172 mm
  • Výška: 1079 mm
  • Hloubka: 503 mm
  • Hmotnost 24,2 kg
  • Maximální velikost TV: 46"
  • Balení obsahuje vše potřebné k montáži


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,
moc se nám stolek líbí,bylo by možné si ho někde v Praze nebo blízkém okolí prohlédnout?Máte nějakou kamennou prodejnu?Děkuji
Škardová
3


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: NorStone Galby

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce NorStone
Barva Černá / Bílá
Šířka (mm) 1079
Výška (mm) 1177
Hloubka (mm) 503
Hmotnost (kg) 24,2

Dokumentace

Produktový list