Pioneer A-10AE - Stříbrná

SKU
A-10AE-S
Akční cena 6 807 Kč Běžná cena 7 600 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Integrovaný zesilovač

  • Direct Energy Design - bezeztrátové dodávání energie do reproduktorů
  • Topologie Clean Ground
  • Izolované napájecí okruhy
  • Technologie Direct - signál se vyhne všem okruhům kromě zesilovacích a hlasitosti
  • Korekce Bass/Treble
  • Ovládání Balance
  • 1,6mm tlusté ocelové šasí
  • Phono MM vstup
  • Standby

Představení může začít

Společnost Pioneer představuje další, všem snadno dostupný integrovaný zesilovač. Na základě firemní koncepce Pioneer Direct Energy Design se zrodil zbrusu nový Pioneer A-10AE, jenž dosahuje vysokého poměru S/N, se záměrem vytvořit ohromující zvukové pole s bohatým realistickým projevem. Mimo jiné zahrnuje funkce jako izolovaný napájecí zdroj, Direct a MM phono vstup.

Vychutnejte si ostrý a čistý zvuk, blízký původnímu zdroji

Vše nové bylo využito právě v tomto skvělém modelu, který se maximálně přibližuje uživateli jak svým potenciálem, tak cenou. Je vyroben na základě několika pokročilých technologií a strategií, jež reagují na poptávku a naplňují očekávání audiofilské veřejnosti.

Zesilovač A-10AE a Direct Energy Design

Výrobce v tomto modelu využívá Direct Energy Design, který vychází z konceptu Direct Energy Concept (přímé energie), ve kterém jde o bezeztrátový přenos výkonu ze zesilovače do reproduktorů. Díky firemní filozofii jsou nejnovější integrované zesilovače opatřeny optimalizovanými bloky napájecích/výstupních obvodů, včetně rozložení součástí. Tak je reprodukován mnohem čistší zvuk s minimálním zkreslením. Výsledným efektem je vynikající přenos signálu a vysoký poměr S/N. Díky této technologii dosahují integrované zesilovače Pioneer vysokého výkonu a zároveň i skvělého projevu.

Přednosti a inovace

K nejdůležitějším preferencím náleží izolovaný zdroj napájení. Znamená to, že vinutí pro výkonový zesilovač, předzesilovač a ovládací prvky jsou od sebe odděleny přímo ve výkonovém transformátoru s cílem zabránit vzájemné interferenci šumu. Funkce Direct v zesilovači A-10AE má za úkol překlenout jiné obvody, s výjimkou hlasitosti, a zajistit tak čistý poslechový zážitek, odpovídající danému hudebnímu obsahu. Nejde však jenom o funkci jednoduchého přepínání, vše je jemně vyladěné pro získání co největší kvality a muzikálnosti. Izolátory stojatého vlnění jsou speciálně tvarovány bez vnitřních paralelních stran, čímž je omezena rezonance dutin. Důsledkem je jasnější a čistější tón, lepší lokalizace zvuku a širší škála zvuků. Izolátory současně přispívají k bezproblémovému přechodu mezi kanály, posléze i k rychlejší a lepší zvukové odezvě.

Vybavení a specifika zesilovače

Terminály reproduktorů využívají nemagnetického materiálu, který je méně náchylný k vnějšímu šumu a zajišťuje bezproblémový přenos signálu do reproduktorů s poměrně vysokou čistotou. Phono (MM) vstup umožňuje přehrávat hudbu vinylových nahrávek, přičemž je dosaženo velmi kvalitního zvuku. Integrovaný zesilovač disponuje automatickým pohotovostním režimem, při kterém se zařízení po 20 minutách automaticky přepne do pohotovostního režimu, není-li však na vstupu signál nebo není-li ovládán. Funkčnost je zajištěna výkonem 50 W + 50 W ve frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz, THD 0,9 %, 4 Ohm, 30 W + 30 W ve frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz, THD 0,7%, 8 Ohm. Garantovaná impedance reproduktorů je pro 2 repro-terminály 4 – 16 Ohm. Konstrukce čistého uzemnění je povýšena designovým zpracováním v Black nebo Silver povrchu.

Co je ještě třeba vědět

Izolované napájecí obvody nejsou tím nejdůležitějším, funkčnost určuje také způsob ovládání basů a výšek, ovladač vyvážení a robustní ocelové šasi (o síle 1,6 mm pláště). Zařízení je vybaveno automatickým pohotovostním režimem, je vyžadováno napájení AC 220 – 230 V, 50/60 Hz. Spotřeba energie dosahuje 130 W, v pohotovostním režimu jen 0,2 W. Konektivita je dána analogovými vstupy Phono (MM), CD/SACD, Line 1,2,3, analogovými výstupy Line Out, sluchátkovým výstupem. Zesilovač je klasického vzhledu, 435 mm široký, 129 mm vysoký, 323 mm hluboký a váží 6,8 kg.

Výrobce Pioneer
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 50 + 50 (20Hz-20kHz, THD 0,9%, 4Ω, 2ch)
30 + 30 (20Hz-20kHz, THD 0,7%, 8Ω, 2ch)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 103
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Multiroom aplikace
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 129
Hloubka (mm) 323
Hmotnost (kg) 6,8
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)