Pioneer DDJ-FLX10

SKU
DDJ-FLX10
Akční cena 40 990 Kč Běžná cena 42 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pioneer DDJ-FLX10

Být kreativní DJ znamená nebát se experimentovat a chtít to nejlepší - špičkový kontrolér se svěžím designem a vítanými novými funkcemi bude trefou do černého.

Výkonné zařízení a nový koncept přehrávání

Tento 4-kanálový výkonový kontrolér pro více DJ aplikací (Rekordbox a Serato DJ Pro) obsahuje řadu úplně nových funkcí. Znalí a zkušení audiofilové vědí, že Rekordbox je revolucí v DJingu. Užitá technologie Track Separation nabízí inovaci a kreativitu pro snadné provádění mash-upů za chodu, aniž by bylo třeba připravovat stopy předem.


Kdo je Pioneer

Japonská nadnárodní společnost Pioneer Corporation se sídlem v japonském městě Kawasaki se specializuje na produkty digitální zábavy a postupně se stala naprostou špičkou ve vývoji techniky pro potřeby DJů. Spadá pod ni i divize Pioneer DJ, která svůj první produkt na trh uvedla v roce 1992 - tehdy šlo o historicky první tabletop přehrávač CDJ-300. Pioneer DJ má za sebou pěkný kus cesty, právě teď se chystá představit svůj DDJ-FLX10. Jde o svěží 4-kanálový DJ kontrolér, navržený moderním způsobem, čímž navazuje na poměrně populární DDJ-1000. Inovativní spolehlivé uspořádání plus nové funkce v podobě separace stop, propojení bodů mixu a zapnutí je adekvátní vůči poptávce na trhu DJ potřeb.


Ikonický model

DDJ-FLX10 udržuje věci o něco důvěryhodnější a dá se říci, že je ikonou s mnoha specifickými vylepšeními. Tento prvotřídní DJ kontrolér má instalovány funkce Track Separation, Mix Point Link a On Jog Displays, stejně jako DMX výstup. Posluchači tak mají možnost vytáhnout zpěv, basové linky a nástroje přímo ze stopy s kreativním drajvem. Mix Point Link usnadňuje vytváření plynulých přechodů. Výrobce si poradil se vším, a proto nejsou překvapením vyhrazené ovladače STEMS, vylepšený crossfader MAGVEL 4 či přizpůsobitelné Jog displeje.


Technologie

Z části také díky nové technologii Track Separation v rekordboxu mají nyní DJs možnost jednoduše načítat stopy z vlastní hudební knihovny do DDJ-FLX10 a manipulovat s různými hudebními částmi s cílem zajistit nekonečně jedinečná vystoupení. Ovladač cílí na 3-stopé prvky, které jsou pro DJing velmi důležité, tedy na zpěv, bicí a ostatní instrumenty. Manipulace s nimi je důležitá pro živé remixy a mashupy. Technologie rozšířeného zobrazení On Jog Display dovoluje DJe odkazovat na důležité informace a přizpůsobit tak vzhled ovladače. Je vylepšeno krokování a na výběr jsou 4 režimy On Jog Display pro zobrazování různých typů informací o průběhu. Mix Point Link je novou funkcí, která je kompatibilní se softwarem rekordbox. Umožňuje úhledně a bezproblémově propojit přehrávání skladeb v sadě volněji, přičemž kreativitě se meze nekladou.


K práci DJů

Co zahrnuje pojem kreativita? Například možnost individuálně upravit hlasitost zpěvu, bicích nebo nástrojů včetně basy a syntezátorů, které pak lze míchat novým způsobem. Nebo DJ může ztlumit libovolnou kombinaci těchto 3 částí a vytvořit živé mashupy s jinými skladbami. Je možno vybrat, na který part na stopě aplikovat efekty nebo kdy přidat echo k vokálům a ostatní části nechat v klidu. Jak funguje DMX výstup pro funkci osvětlení rekordboxu? Stačí připojit osvětlovací zařízení kompatibilní s DMX přímo k ovladači a použít software rekordbox k vytvoření vlastních světelných efektů. Druhou možností je nastavit software tak, aby automaticky přizpůsoboval barvu a pohyb světel průběhu hudby. Zařízení Pioneer DDJ-FLX10 nepotřebuje externí DMX rozhraní. Platí podpora DVS, k dispozici je prostřednictvím předplatného plánu rekordbox Core, Creative nebo Professional, umožňuje ji placená licence/předplatné Serato DJ Expansions nebo Serato DJ Suite .
Výrobce Pioneer DJ
Barva Černá
Hmotnost (kg) 6.7
Příslušenství AC adaptér, napájecí kabel, quick start guide, USB Type-C kabel, warranty card
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)