AKCE

Pioneer DJ VM-50 - Černá

SKU
VM-50
Akční cena 4 290 Kč Běžná cena 5 190 Kč
Skladem
Cena za kus

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pioneer DJ vydává novou řadu monitorů VM-50


Pioneer Dj přichází s novými aktivními monitory série VM. Čistý a přesný zvuk na všech frekvencích s rychlou odezvou pro DJing a hudbu. Aktivní reproduktory monitoru VM-50, VM-70 a VM-80 produkují čistý zvuk s rychle útočícími a údernými basy. A díky flexibilnímu nastavení DSP lze reproduktory vyladit tak, aby vyhovovaly charakteristikám místnosti, což je činí dokonalými na znovuvytvoření klubového zvuku při DJingu, nebo na poskytování poche frekvenční odezvy při výrobě hudby v domácnosti nebo profesionálním studiovém prostředí.


Interpretace z domova stále nabírá na popularitě, když DJs vysílají přímý přenos přátelům a fanouškům prostřednictvím online platforem a sociálních médií. Na znovuobnovení pocitu z hraní v klubu potřebují DJs velmi kvalitní monitorovací reproduktory, a protože každá místnost odráží zvukové vlny jinak, je obrovskou výhodou, pokud dokáží zvuk vyladit tak, aby vyhovoval tvaru a vlastnostem prostoru. Důležitá je také skvělá estetika, která pomáhá domácímu DJ zařízení vypadat jako stánek v klubu.


Zcela nový design monitorů série VM obsahuje vysoce kvalitní komponenty a inovativní funkce zajišťující čistý zvuk. Zesilovače třídy D a kužel z aramidových vláken přesně reprodukují zvuky z jejich původních zdrojů, včetně hlubokých nízkých frekvencí díky Vortex Bass Acceleratoru. Svěží design přední hliníkové clony o tloušťce 4 mm nejenže vypadá úhledně, ale také pomáhá eliminovat nežádoucí vibrace. A díky ovládání DSP můžete retributory jednoduše naladit na místnost, ve které je používáte. Ať už pracujete v kompaktním prostoru doma nebo ve větším profesionálním studiu, můžete si vybrat ze 16 nastavení EQ a najít tak dokonalé řešení zvuku pro místnost.

KLÍČOVÉ FUNKCE


Čistý zvuk s nízkym zkreslením a rychle útočícími basy: Znovu vytvořte zvuk v klubovém stylu
Vysoce kvalitní komponenty
Každý model ze série reproduktorů VM obsahuje zesilovač třídy D se vzorkováním DSP 96 kHz, který umožňuje širokopásmovou reprodukci zvuku. Jeho vysoce efektivní výkon má za následek nízké zkreslení a přináší zvuku vyšší energii. 4 mm silná tuhá hliníková přední příčka také potlačuje rezonanci a snižuje vibrace, což pomáhá reproduktoru dodávat autentický zvuk pro původní zdroj.

Kužely basového reproduktoru z aramidového vlákna a Vortex Bass Accelerator


Od minimální po maximální hlasitost poskytují basové reproduktory z aramidového vlákna vynikající úder, který pocítíte v basech a nízkých a středních frekvencích. Tyto nově vyvinuté kužely jsou o 30 procent lehčí než běžné kužely s aramidem vyložené papírem, díky čemuž jsou silnější a pomáhají jim pumpovat hluboké frekvence. Vortex Bass Accelerator také zajišťuje, že zvuk nízkého pásma je pevný a neobsahuje nežádoucí vibrace, protože žebra v port bass reflexu umožňují volné proudění vzduchu z reproduktoru a poskytují čistý zvuk - ať už posloucháte vokály nebo instrumentální nástroje.

Trvalý směrový zvukovod


Středové a vysokofrekvenční zvuky jsou dodávány s výkonem z reproduktorů řady VM díky konstantnímu směrovacímu zvukovodu, který také vytváří široký a jednotný poslechový prostor. Tvar zvukovodu a hrany wooferu jsou speciálně navrženy tak, aby plochá frekvence přehrávání snadno procházela k výškovému reproduktoru, což vede k přirozenému zvuku.

Ovládání DSP: Snadno upravte zvuk tak, aby vyhovoval vašemu pokoji


Reproduktory série VM jsou ploché, aby zaručily, že budete slyšet přirozený zvuk hudby. Každá místnost ale reaguje na zvukové vlny jinak. Každý reproduktor VM obsahuje nastavení DSP, které vám pomohou doladit výstup a najít zvuk, který je ideální pro místnost, ve které pracujete.
Pokud se dostanete dozadu k reproduktorům, najdete 2 knoflíky: Nízký EQ a Vysoký EQ. Bez toho, abyste se museli dívat na zadní panel, můžete kliknout na knoflíky do 4 různých pozic, což vám dává 16 možných nastavení EQ, které se dají snadno zapojit. Vyberte si ten, který nejlépe zní pro DJing nebo produkci hudby ve vaší domácnosti nebo studiu, v závislosti na tvaru, velikosti a konstrukce místnosti. Například, pokud jsou vaše reproduktory umístěny blízko stěny nebo pokud pracujete v noci, možná budete chtít minimalizovat basové vibrace přepnutím režimu Nízký ekvalizér do režimu pokoj 1. Nebo pokud zjistíte, že nedosahujete dostatečné výšky, můžete zvýšit nejvyšší frekvence přepnutím režimu High EQ na režim Room 2.

Svěží, profesionální design: Vylepšete vzhled a zvuk svého nastavení

Zcela nový design šestihranné hliníkové přední clony přináší nový vzhled, jakož i vylepšenou kvalitu zvuku a odolnost. Snižuje nežádoucí vibrace pro menší zkreslení, zatímco ochranný kryt výškového reproduktoru snižuje riziko poškození vysokofrekvenční membrány, pokud do této oblasti náhodou narazíte. A kartáčovaná textura ošetřená hliníkem dodává reproduktoru profesionální provedení, takže vedle zařízeních Pioneer Dj vypadají jako doma.
Výrobce Pioneer
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 36 000
Dělící frekvence (Hz) 3 000
Impedance (Ω) 10
Citlivost (dB) 107
Maximální výkon - SPL (dB) 107
Barva Černá
Šířka (mm) 198
Výška (mm) 300
Hloubka (mm) 256
Hmotnost (kg) 5,5
Příslušenství reproduktor, napájecí kabel, podložky pod nohy
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)