AKCE

Pioneer SE-E8TW - Šedá

SKU
SE-E8TW-H
Akční cena 3 244 Kč Běžná cena 4 900 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zcela bezdrátová sportovní sluchátka do uší

  • Odolná vůči potu a postříkáni s certifikací IPX5
  • Plně uzavřená dynamická sluchátka
  • 6 mm měnič
  • Frekvenční odezva 20 Hz - 22 kHz
  • Hlukobý a živý bas
  • Čistá a detailní artikulace
  • Podpora AAC kodek pro vysoce kvalitní bezdrátový přenos
  • Exkluzivní Pioneer Notification App pro Android přečte notifikace jako SMS, atd.

I při sportu se lze bavit

Každý sportující, ale i nesportující uživatel si může vychutnat veškerou zábavu díky sportovním sluchátkům s Bluetooth a nabíjecím pouzdrem. Toto skvělé řešení vyvinul Pioneer, aby naplnil očekávání klientské veřejnosti. Sluchátka Pioneer SE-E8TW jsou skutečně bezdrátová. Dovolují nám ponořit se do hudby a pocítit rytmus vlastního těla při běhání, tréninku nebo cvičení, a to vše zcela bez rušivých vlivů.

Moderní sluchátka

Sportovní sluchátka do uší mají výhodu bezdrátového provozu. Jejich potenciál umocňuje skvělý designový vzhled, dále zahrnují volitelné Ambient Awareness Ear Tips a integrovanou verzi Bluetooth 4.2.

Přednosti modelu SE-E8TW-H

Jsou konstruována s certifikací IPX5, takže jsou odolná vůči vodě a potu. Vydrží až 3 hodiny nepřetržitého přehrávání a v případě vybití je k dispozici moderní nabíjecí pouzdro s 1- hodinovým nabíjením. Vyrábějí se v černo - žluté, černo - šedé a růžovo – černé kombinaci, všechna jsou přitom esteticky povedená a není jednoduché se rozhodnout pro jedna z nich.

S hudbou bez drátů

Zaměřte se na hudbu, kterou nenarušují žádné zbytečné kabely. Model E8s má opravdivý bezdrátový design, takže je možné plně se soustředit na hudbu při práci na fitness cílech. Zvuk je vynikající - okořeněný hlubokými basy z výkonných ovladačů a kodeků AAC, které jsou dodávané prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Výdrž baterie je silná, protože vydrží po dobu tří hodin poslechu. Hlasový přístup k asistentům smartphonu, hands-free volání a ovládání hudby je možný přes tlačítka, určená ke snadnému ovládání. Sluchátka fungují díky aplikaci Android, která čte oznámení, což je funkce typická pro společnost Pioneer. Rozdíly jsou však v detailech - jedinečné tvary L / R, nabíjecí porty s karoserií, texturované silikonové úchyty pro uchopení a indikátor LED baterie na pouzdře. Tento sluchátkový model je lehký, praktický, pohlcující, poskytující opravdovou svobodu a volný pohyb, který je vítaný zvláště na cestách 

Příslušenství

Sluchátka jsou dodávána se třemi velikostmi ploutví, aby držela na uších bez ohledu na to, jak silná je sportovní či jiná činnost. Spolu se 3 velikostmi standardních ušních špiček ve velikostech S/M/L jsou přiloženy také 3 velikosti bezpečných okolních komponentů na uši, ideální např. pro jízdu na kole (s osvětlením okolí). Tyto součásti pro povědomí o okolním prostředí umožní uživateli slyšet, co se děje kolem, a přitom poslouchat oblíbenou hudbu. Do příslušenství je třeba zahrnout také kabel USB typu A až USB typu C, přepravní pouzdro a návod k použití. Silikonové pouzdro je odolné vůči potu a měkké struktuře, což zajišťuje pohodlné přenášení.

Exkluzivní aplikace Pioneer Notification App

Tato aplikace pro Android čte oznámení, vyhledává e-maily, sms a zprávy, atd. Je to skvělé, zvláště když se během cvičení uživatel nedostane do telefonu. Aplikace ho upozorní na veškeré aktualizace kalendáře, titulky, zprávy v reálném čase a další.

Další funkce

Zajímavým pomocníkem je hlasová interakce, prováděná stisknutím tlačítka. Zůstat v kontaktu s telefonními hovory a chytrými asistentem s pomocí hlasu je reálné. Jednoduchá tlačítka na tělech sluchátek aktivují mikrofon, takže lze volat a přijímat hovory. Tato plně uzavřená dynamická sluchátka pracují ve frekvenční odezvě 20 -20 000 Hz, průměr jejich řidičů je 6 mm a váží pouhých 12g.  

Výrobce Pioneer
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 6
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči postříkání, Odolnost vůči potu, Voděodolnost IPX5
Výdrž baterie (hod.) 3 (+ 6 při nabití z pouzdra)
Doba nabíjení (hod.) 1 (+ 2,5 včetně pouzdra)
Mikrofon Handsfree
Konektor
Barva Šedá
Hmotnost (g) 12
Příslušenství S / M / L špunty, pouzdro, nabíjecí kabel
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)