AKCE

Pro-Ject Amp Box DS2 Stereo - Stříbrná

SKU
9pampbds2s
Akční cena 15 730 Kč Běžná cena 18 190 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Do série DS2 Line výrobce zahrnul napájecí zdroje, phono předzesilovače, CD a digitální moduly, zesilovače – nabídka je vcelku široká a rozmanitá. Amp Box DS2 je koncový zesilovač, striktně audiofilský, ideálně určený k zapojení s předzesilovačem Pre Box DS2 téže značky. Jeho výbava, výkon i vzhled odpovídají nárokům uživatele a pořídit ho lze hned v několika designových variantách.

 

  • Mimořádný koncový zesilovač třídy D
  • Impozantní signálové spektrum a nízké zkreslení
  • Vysoká efektivita napájení do akustické energie
  • Nízko-teplotní emise
  • Isolované reproduktorové terminály
  • Elegantní hliníková/kovová skříň

 

Kvalitní vybavení

Tento produkt je variací vynikající kvality zvuku s kompaktními rozměry a vysokou energetickou účinností. Audiofilní zesilovač je tvořen především modulem třídy D, jenž je vysoce účinný a úsporný, neboť šetří energii. Zajistí vysoký výstupní výkon, je motorem pro náročné reproduktory a dokáže vyplnit jakýkoliv interiér průzračným zvukem, mimo jiné i velmi nízkým a kmitočtově nezávislým THD, což přispívá k získání co nejčistšího zvuku.

 

Špičkový výkon

Tento výkonový zesilovač je zárukou zcela nezávislé frekvenční odezvy, disponuje taktéž nízkou výstupní impedanci a překvapivě i velmi nízkou hlučností. Je prostorný, vyniká jemnou dynamikou a jeho výkon je dostačující, co se týká reprodukce v běžných obytných místnostech. Celá řada zařízení z dílny Pro-Ject je konstruována ve jménu nové generace, existuje možnost si je pořídit také včetně dřevěných bočních panelů. Takto upravené stěny modulu dodávají výrobkům vysoce elegantní nádech a atypický vzhled. Nabízeny jsou v různých povrchových úpravách  - rosenut, ořech a eukalyptus.

 

Konstrukční systém

Užitá plošná deska je tvořena čtyřmi vrstvami, proto dovoluje využít kratší cestu signálu, čímž činí produkt dokonalejším ve srovnání s předchozími typy. Amp Box DS2 zaručuje energický a hladký zvuk, který bývá spíše precedentem mnohem dražších zařízení. K procesu upgrade lze použít Power Box DS2 Amp, který bezkonkurenčně vylepší zvukovou kvalitu také trochu jiným směrem. Skříň modulu je vyrobena z hliníku a kovu, kromě skvělé vizáže je také pevná. Tak eliminuje vibrace, zároveň i úroveň estetiky je vysoká. Parametry produktu jsou 206 x 194 x 72 mm v hliníkovém provedení, 240 x 194 x 72 mm v provedení s dřevěnými bočnicemi. Alu model váží 1600 g, vylepšený model s dřevěnou úpravou 1860 g. Vynikající akustický výsledek z něj dělá právem audiofilní high-end produkt.

 

Specifické záležitosti

Ke správnému chodu jsou nutné PWM obvody (Pulse Wave Modulation), dále je možnost zatížení do impedance 2 Ohm. Účinnost je až 92%, provozní teplota nízká, k dispozici je 12 V DC trigger vstup a výstup (2,5 mm jack), vstupní konektory RCA jsou pozlacené. Zisk je dán 26 dB, vstupní impedance činí 100 kOhm. Oddělení kanálů je více než 40 dB při 20 kHz a frekvenční odezva se pohybuje od 10 do 50 000 kHz (+0 dB, -3 dB). Odstup signálu od šumu je větší než -90 dB (IEC– A). Total Harmony Distortion (THD – zkreslení) je menší než 0,1% při 90 W. Vstupní citlivost dosahuje 1,5 V. Reproduktorové konektory tvoří 4 mm banánky, vidličky nebo holý kabel.

 

Co o něm ještě nevíme

Integrovaný ECO režim znamená úsporu, zvláště pak v pohotovostním režimu, kdy spotřeba zařízení je menší než 1 W. Je známo, že rakouská společnost Pro- Ject má svoji firemní filozofii a výrobní strategii, která je založena na inovaci audio komponentů včetně technologií, na moderním designu a využití špičkových materiálových složek. V současnosti je Pro- Ject zvučnou a světově známou značkou, jež zaručuje kvalitu i dobrou cenu.

 

Ukázka Pro-Ject Amp Box DS2

Výrobce Pro-Ject
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 100 (8 Ω) / 2 x 140 (4 Ω)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
THD (%) < 0,1
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 206
Výška (mm) 72
Hloubka (mm) 194
Hmotnost (kg) 1,6
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)