Pro-Ject Amp Box RS Mono - Černá

SKU
9pabrsmb
21 437 Kč
Do 5 dnů

High-End mono výkonový zesilovač

 • Plně symetrická dual-mono konstrukce
 • Vysoce efektivní energeticky úsporné PWM moduly
 • Lampový buffer na vstupní fázi
 • Možnost upgrade napájení s Power Box RS zajistí lepší výkon a vyšší kvalitu zvuku
 • Schopnost pracovat již od 2 ohmů
 • Díky svému vysokému výkonu může být patrné mírné zahřívání kovové skříně a proto nedoporučujeme kombinaci Amp Box RS Mono s příslušenstvím Design Box Acryl


Technická specifikace

 • Lampy: 1 × ECC88 (6922)
 • Výkon: 1 × 120 W (8 Ohmů), 1 × 180 W (4 Ohmy)
 • Možnost provozu od 2 Ohmů
 • Vstupní impedance: 22 kOhmů
 • Frekvenční odezva: 10 Hz - 50 kHz (+ 0 dB, - 3 dB)
 • Odstup signál / šum: více než -100 dB (IEC -A)
 • THD (total harmony distortion): méně než 0,05 % (při 100 W)
 • Linkové vstupy: RCA, XLR
 • Vstupní citlivost: 1,35 V
 • Reproduktorové konektory: 4 mm banánky, vidličky, nebo holý vodič
 • Napájecí zdroj: 48 V / 2,5 A DC; 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
 • Rozměry: 206 (Š)× 72 (V)×220 (H) mm
 • Hmotnost: 1890 g (bez napájecího zdroje)

Jak zesílit výkon

Aby zvuk byl opravdu špičkový a vysoce účinný, lze docela snadno realizovat. S kompaktním zařízením a navíc v luxusním designovém pouzdře. Se vzhledem spíše nenápadně minimalistickým nese svou kůži na trh zařízení renomované značky Pro- Ject a nabízí posluchačům s vysokými nároky to nejlepší, co lze se špičkovým zesilovačem dokázat.

 

Specifika zesilovačů Pro- Ject

Co činí tento Pro- Ject Amp Box RS Mono výjimečným? Výrobce v tomto případě využil čtyř specifik – plně vyváženého dvojitého mono designu, vysoce efektivních a energii šetřících PWM modulů, lampového buffer stupně ve vstupní části v referenční kvalitě a možného upgradu pro větší výkon, včetně dalšího zlepšení kvality zvuku.

Funkčnost a vlastnosti

Plně symetrický výkonový stereo zesilovač v dual-mono designu s elektronkou a výkonem 180 W při 4 Ohm je vysoce efektivní (92 %) a umí překvapit zvukem s výrazným objemem i přehledným trojrozměrným prostorem. Výkon je dostačující i pro náročnější reproduktorové soustavy a jejich napájení. Zkreslení je minimální, hodnoty skrz celé frekvenční pásmo se výrazně snížily. Vybavení doplňují kvalitní šroubovací reproduktorové terminály, důležitou roli hraje také elegantní anti-rezonanční celohliníkové šasi. V roli ideálního předzesilovače lze využít firemní model Pre Box RS nebo Pre Box RS Digital, pak je možné se těšit na maximální zvukový zážitek v nejvyšší audiofilské kvalitě.

Dokonalé audio zpracování

Amp Box RS Mono nabízí trojrozměrné zvukové zpracování, dokonalou mikro dynamiku a maximální rozlišení – to vše je kombinováno s vysokým výkonem a schopností 2 Ohm. Tak se jeví jako adekvátní řešení pro aplikace Bi nebo Tri-Amping. Zařízení může s přehledem poskytnout čistý zvukový zážitek, který je náročnými audiofily vítán. Luxusní pevné šasi je k dispozici ve stříbrné nebo černé barvě, ale neměl by být využíván s Design Box Acryl (mohlo by dojít k mírnému zahřívání kovové skříně). Přidáním lineárního napájecího zdroje je zprostředkována ještě větší hloubka zvuku a zviditelněny všechny jemné miniaturní detaily.

V technickém jazyce

Výrobce využil elektronkovou sestavu ECC88 (6922). Funkčnost zařízení je dána výkonem 120 W do 8 Ohm, 180 W do 4 Ohm, umožněn je provoz již od 2 Ohm. Frekvenční odezva je vedena v rozsahu 10 – 50 000 Hz (+ 0 dB, - 3 dB). Odstup signálu od šumu má více, než -100 dB (IEC –A), THD zkreslení čítá do 0,05% při 100 W. Výrobce využil RCA a XLR vstupy, vstupní citlivost činí 1,35 V. Reproduktorové konektory jsou ve tvaru banánku, vidlice nebo holého kabelu. Napájení zajišťuje zdroj – 48 V / 2,5A DC, 100 – 240 V / 50, 60 Hz. Konstrukce zesilovače je vyrobena o rozměrech atypicky menších, 206 x 72 x 220 mm o hmotnosti necelých 2 kg, bez napájecího zdroje. Klient může volit mezi dvěma povrchovými úpravami – ve stříbrné nebo černé barvě.

S láskou k hudbě

Produkty společnosti Pro-Ject Audio Systems, která sídlí ve Vídni, jsou zřetelnější díky audio výkonnosti firemních produktů a jejich cenové dostupnosti. Veřejnost si je oblíbila pro jejich snadnou použitelnost – jde o ideální zařízení, která nabízejí mimořádnou hodnotu. Láska k hudbě, kterou Pro-Ject Audio vkládá do všech svých produktů, je díky nim dále předávána co nejblíž k milovníkům hudby a kvalitních zvukových produkcí.


Ukázka

Výrobce Pro-Ject
Počet kanálů Mono
Výkon na kanál (W) 120 (8 Ohmů)
180 (4 Ohmy)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) více než -100 dB (IEC -A)
THD (%) méně než 0,05 % (při 100 W)
Podpora impedance repro. (Ω) od 2 Ohm
Analogový vstup RCA, XLR
Barva Černá
Šířka (mm) 206
Výška (mm) 72
Hloubka (mm) 220
Hmotnost (kg) 1.89 (bez napájecího zdroje)
Vaše hodnocení