DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Pro-ject Cork and Rubber It 1mm

SKU
9pcri1mm
1 190 Kč
Skladem

Vysoce kvalitní gramofonová podložka vyrobená ze směsi korku a gumy

Izolování kritických částí vašeho gramofonu je nejdůležitější věcí pro dosažení fantasticky znějícího přehrávání vinylu. Klíčovým krokem je izolace samotné vinylové desky od samotného talíře gramofonu. Kvalitní přenosky jsou extrémně citlivé a mohou snadno detekovat interakce mezi vaším záznamem a povrchem talíře.

Standardní plstěné podložky mají špatné antistatické vlastnosti, které přitahují prach k vašemu vzácnému vinylu. Často jsou příliš tenké aby měly nějaký akustický efekt na talíř, zejména na těch z kovu.

Na druhou stranu, tlusté gumové rohože mohou příliš izolovat záznam z vašeho gramofonu. Díky tomu je záznam zranitelný vůči statickému nahromadění a může během přehrávání způsobit šum.

Jak název napovídá, Cork & Rubber - používá pečlivě namíchanou směs korku a gumy, aby nabídla dokonalou akustickou kontrolu gumy spolu s antistatickými vlastnostmi korku. Cork & Rubber je k dispozici v tloušťkách 1 mm nebo 3 mm, aby vyhovoval všem gramofonům. Dvě možnosti tloušťky vám umožňují vybrat si, co je pro váš gramofon nejlepší.

Doporučení: Vyzkoušejte tlustou verzi na tenkých kovový talíř a tenkou na tlustých masivních talířích.

Výrobce Pro-Ject
Barva Hnědá
Vaše hodnocení