Pro-Ject komplexní čištící sada

SKU
9pcsa
799 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Komplexní čistící sada pro milovníky vinylu - Kartáček na čištění drážek LP v setu s kartáčkem na hrot přenosky a hmotou pro čištění gramofonu

Ekonomická sada skládající se z kartáčku Brush it na čištění drážek vinylových desek, kartáčku Clean it na šetrné čištění hrotu přenosky a čistící hmoty Vinyl Clean, se kterou můžete ještě efektivněji vyčistit jak drahocené záznamy, tak hrot přenosky. Používejte tuto sadu před každým přehráváním. Vodivá vlákna z uhlíku kartáčku Brush It odstraní hrubé nečistoty z drážek a snižují statický náboj. Z hrotu vaší přenosky můžete pomocí malého kartáčku Clean It s tisíci jemných štětinek jednoduše a šetrně odstranit nanesené nečistoty. Pravidelné čištění drážek gramofonové desky přináší lepší zvukový zážitek a prodlužuje zároveň životnost hrotu přenosky a záznamu. Čistící hmota Vinyl Clean je nepostradatelným pomocníkem každého audifila. Je určená ke komplexnímu čištění vinylových desek a citlivých phono komponentů.


VINYL CLEAN

High-tech hmota pro šetrné a efektivní čištění vaší cenné vinylové sbírky a citlivých phono komponentů. Nejefektivnější hloubkové chemické čištění odstraňuje prach a nečistoty z drážek i hrotu přenosky.

Prach a škodlivé částice jsou z drážek absorbovány hmotou a díky tomu se snižuje tření hrotu přenosky a zlepšuje schopnost sledování. Výsledkem je významě lepší zvuková kvalita, minimalizace zkreslení a zároveň prodloužená životnost hrotu i záznamu.

Při čištění se nesnažte čištěná místa utírat, pouze jemně hmotu natlačte na vinylovou desku nebo velmi opatrně zatlačte hmotu na hrot přenosky.

Hmota Vinyl Clean není vhodná pro čištění acetátových záznamů (duplikáty). Nepoužívejte ji ani na mastné a / nebo mokré povrchy! Před použitím si umyjte ruce mýdlem a než začnete s čištění, dokonale je vysušte!

Opakovaně použitelné až do dosažení absorbční kapacity, ale vyměňte Vinyl Clean za nový nejpozději osm měsíců po prvním použití.

 • Pro lepší zvuk a delší životnost Vašich LP
 • Absorbuje prach a jiné škodlivé částice
 • Nezanechává žádné stopy
 • Odstraňuje jemně i hluboko zanesené nečistoty
 • Opakovaně použitelné
 • Změna barvy indikuje snížení čistící schopnosti a nutnost výměny
 • Vyrobeno z přírodních surovin
 • Hmotnost náplně 160 g

BRUSH IT

S tímto antistatickým kartáčkem můžete šetrně, rychle a účinně vyčistit z vašich drahocenných vinylových záznamů prach a nečistoty. Uhlíková vlákna jsou vodivá a dostatečně jemná, aby pronikla hluboko do drážek a zbavila je většiny nečistot, které by se jinak zachytily na hrotu přenosky. Vodivost tisíců vláken zároveň pomáhá vybíjet statický náboj a tím eliminovat praskání při přehrávání. Pravidelné čištění drážek gramofonové desky přináší lepší zvukový zážitek a prodlužuje zároveň životnost hrotu přenosky a záznamu.

Poznámka: Nedotýkejte se štětin z uhlíkových vláken ani je nevystavujte nepřiměřenému tlaku, tahu nebo ohybu.


CLEAN IT

Clean it čistící kartáček je nejlepší nástroj pro rychlou údržbu a denní čištění hrotu přenosky. Díky tisícům extrémně jemných karbonových vláken šetrně odstraňuje prach a inkrustace. Výsledkem je čistý a dobře snímající hrot přenosky, díky kterému budou vaše nahrávky znít dokonale.

 • Šetrné a účinné čištění hrotu
 • Tisíce jemných vodivých karbonových vláken
 • Eliminuje statický náboj
 • Odstraňuje i ten nejjemnější prach
 • Prodlužuje životnost hrotu přenosky
 • Kulatá hlava
Výrobce Pro-Ject
Barva Černá